Skocz do zawartości

Puchar Polski


Przemek87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Kowalczyk, który komentował mecz Lecha, ciągle narzeka, ale dzisiaj trzeba mu przyznać rację. Jeszcze czerwona kartka dla Sadajewa, jak dla mnie ten zawodnik jest niereformowalny i do grania w piłkę się nie nadaje..... Skorża może sobie własne dzieci reformować. :) To może finał na Narodowym: Błękitni - Podbeskidzie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj kolejny przykład amatorki piłkarza z Ekstraklasy:

 

Cracovia – Błękitni 0:2 (17.03.15). Pomocnik Pasów Bartosz Kapustka (19 l.) w drugiej połowie prowokował rywali, pytając, ile zarabiają, i śmiejąc się, że mogą sobie wygrać, bo to i tak ich pierwszy i ostatni taki sukces w karierze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wierzę, że Masłowski jeszcze odpali, ale dzisiaj zdobył gola dzięki dużej pomocy Zajaca :). Jestem zaskoczony składem Podbeskidzia- brak Iwańskiego, dziwna defensywna taktyka, tak nie powinien grać zespół na swoim stadionie. Widać, że Puchar Polski to dla nich miły, bo miły, ale tylko dodatek do ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze wczoraj nie napisałem, bo by to dziś było bardziej wiarygodne, ale byłem pewien że Legia wygra, lub przynajmniej zremisuje, bo ostatnio albo wygrywa Puchar albo jest w finale. Traktuje te rozgrywki poważnie.

Natomiast wiedziałem, że Lech pojedzie goły i wesoły, z myśleniem że jakoś to będzie, może się uda, może Błękitni się przestraszą nazwy. Byłem pewny, że przegrają i się to sprawdziło. Ta drużyna za grosz nie ma charakteru. Skład można porównywać z Legią, ale brakuje Lechowi tego czegoś.

Wygrana z Legią to był łabędzi śpiew, to nie jest drużyna, jak przychodzą ważne mecze to przeważnie nic z tego nie wychodzi. Teraz pewnie Legia w lidze wygra, a te nieudaczniki podają do Bełchatowa i pewnie przegrają z nowym trenerem, bo Bełchatów się zmobilizuje, co Lecha oczywiście bardzo zaskoczy. Różnica znów wzrośnie do 6 punktów. Nic już z tej drużyny w tym roku nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deklasacja to jedyne słowo jakie się narzuca. Legia na 100% w finale. Pozostaje pytanie- czy to drużyna z Warszawy odzyskuje formę, czy Podbeskidzie zagrało tak słabo. Co by nie mówić o trenerze Bergu większość najważniejszych meczów wygrywa!

Piłkarze Legii jakby bardziej świeżo wyglądali, widać było wczoraj więcej ruchu i energii w ich grze. Mimo wszystko za wiele się po nich nie spodziewałem z Masłowskim i Saganowskim w ataku.

A sam Berg mocno stracił w moich oczach po rewanżu z Ajaxem. Jeśli jeszcze Duda odejdzie latem, to będzie cienko z tą Legią. Leśnodorski zapowiada transfery, ale czy uda się sprowadzić kogoś kto tą drużynę pociągnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny mecz Legii!Brawa dla nich.Liczę na finał Legia-Błękitni i oczywiście zwycięstwo Legii :D

 

Szczerze to pierwszy raz mogłem zobaczyć jak pokazywany jest Puchar Polski w Polsacie gdyż nie mam pozostałych kanałów sportowych Polsatu,jedynie posiadam PSN.Jestem pod ogromnym wrażeniem jak Polsat pokazuje te rozgrywki.Studio,grafika meczowa i sposób w jaki pokazują na prawdę na ogromny plus.Wiem,że spora w tym zasługa Ekstraklasa Live Park,ale myślę,że Polsat też zasługuje na słowa pochwały. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...