Skocz do zawartości

Polskie kluby w europejskich pucharach


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ten Kijów jeszcze może się zmienić do czasu meczu na stadion jeszcze bardziej neutralny. ;)

 

Jutro zostanie rozpatrzona sprawa Legii po raz drugi, ja żadnych nadziei nie mam na jakiekolwiek zmiany decyzji przez UEFA, chociaż media i sama Legia pompują atmosferę:

http://www.legia.sport.pl/legia/1,13932 ... s_juz.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry wieczor dla polskich druzyn - tak jak pisalem po losowaniu, Ruch z szansami na wyeliminowanie Metalista (swietnie by bylo, gdyby "zajeli" miejsce Lecha, ktory powinien awansowac bez problemow z tymi swoimi rozstawieniami do grupy LE) - za awans dostana sporo kasy, podniosa sobie wspolczynnik i oby awansowali do pucharow, wtedy za rok bedzie juz tylko lepiej. Legia sie meczyla, ale wyciagnela korzystne 1:0, wazna bramka na wyjezdzie i teraz u Siebie juz moga spokojnie zagrac z Aktobe, bez parcia, ze musza cisnac od poczatku, jakby to bylo w przypadku remisu czy porazki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszna sytuacja, że Metalist miał transmisję na swoim klubowym kanale youtube, a oczywiście Polacy nie mieli nic. :) Dzięki Ukraińcom można było zobaczyć to spotkanie. Ruch z szansami, chociaż tak jak już wcześniej wspomniałem, fajnie jeśli awansują, ale w grupie bym wiele nie oczekiwał po nich. :)

 

Co do Legii, to zaskoczył mnie totalnie trener Berg, trudne warunki, piłkarze niektórzy już byli bardzo zmęczeni, a zmian nie było wcale. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila wszystko podliczylem - gdyby nic sie nie zmienilo w sytuacji po 1. meczach (czyli wszedzie 0:0 a tam gdzie w 1. meczach bylo 0:0 wygrywaja rozstawieni, bo maja rewanz u Siebie) to Legia bylaby losowana z 3-ego koszyka. Ma 29. wspolczynnik - jezeli cos nie tak, to mnie poprawcie, ale tak mi wyszlo i wydaje mi sie, ze nic nie pokrecilem. Przydaloby sie gdyby 5 druzyn rozstawionych (albo wiecej) odpadlo, wtedy Legia bylaby 2. koszyku i te z tych wszystkich Tottenhamow, Villareali, Interow, Trabzonsporow, Monchengladbachow, PSV i Sociedadow + zespoly ktore odpadna z LM (np. Besiktas, Bilbao i Lille) mogl trafic do grupy z Legia maksymalnie 1 zespol a nie 2, to duza roznica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz z rodzaju takich, w których żadna drużyna nie zasługuje w 100% na awans. Mimo wszystko brawa dla Ruchu, bo kompromitacji nie było i przejście dwóch rund przez nich to szacunek dla trenera i piłkarzy. Chociaż, to powinien być obowiązek dla polskich drużyn. Szkoda mi się Kociana zrobiło jak tak siedział na ławce po końcowym gwizdku :) Metalist tak grając w fazie grupowej skazany jest na dostarczanie punktów, ale to już zmartwienie Ukraińców.

Dzięki @marrak za info.

 

http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ekstraklasa,legia-warszawa-musi-uwazac-na-wykluczenie-z-pucharow,artykul,496732,1,721.html

Mam takie wrażenie, że prędzej Legię zawieszą niż do tej ligi mistrzów awansuje za rok, albo dwa.

Kibice nic sobie z tego nie zrobili: http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/li ... uefa/8hbxd

Oby tylko delegat niczego nie wpisał, bo piłkarze mogą płacić po raz kolejny za błędy innych :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...