Skocz do zawartości

Polskie kluby w europejskich pucharach


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Świetny mecz Legii, jestem pod wrażeniem. Awans do 4. rundy właściwie pewny, ale wynik mógł być spokojnie jeszcze nawet 2-krotnie wyższy. Najbardziej szkoda tych jedenastek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal jestem wstrzemięźliwy w przewidywaniu awansu. Celtic, przynajmniej zdaniem komentatorów, ma być mocny w odrabianiu wysokich strat z meczy wyjazdowych, więc poczekajmy do następnego tygodnia. Szkoda mi, kiedy myślę, że prawdopodobnie meczu rewanżowego nie będzie nam dane obejrzeć. Po takim blamażu już na pewno Szkotowie nie będą chcieli przeprowadzić transmisji, a nasza TVP też pewnie się nie ruszy na wyspy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO zalezy od tv w szkocji teraz,nasza tv niemoze pojechac z kamerami na stadion na wyjezdzie . Bo to niemozliwe .

Masz krótką pamięć. W tamtym roku TVP wynajęła norweską firmę do produkcji transmisji wyjazdowego meczu z Molde.

Można wszystko, zależy to tylko od kasy.

 

Można wszystko, ale to TVP, nie ma co czegoś wielkiego oczekiwać. Oni powiedzą podobnie, jak to piszą niektórzy, że niemożliwe i już, nawet zaprzeczając swoim wcześniejszym działaniom.

 

Nie wyobrażam sobie, że mogłoby nie być transmisji tv takiego meczu...

 

Ja mam widocznie bardziej rozwiniętą wyobraźnię ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa - i co? Dalej nie chce ogladac polskich klubow w eliminacjach europucharow w TV? Co za pustaki ... Nawet gdyby Legia to przegrala 0:4, to warto by bylo obejrzec aby wiedziec dlaczego tak sie stalo. Mila niespodzianka, na zwyciestwo Legii w zyciu bym nie postawil, ale sadzilem, ze remis jest w zasiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłaby to świetna wiadomość dla kibiców. :)

 

Jeśli chodzi o mecz Ruchu, to jestem pozytywnie zaskoczony, że nie przegrali, może uda się wywalczyć awans w Danii, a na to nie liczyłem wcześniej. :)

 

@kibictyper - mógłbyś podać źródło? bo ja widzę jedynie info o rewanżu Celtic - Legia:

http://www.przegladsportowy.pl/pilka-no ... 1,279.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast zdobywać te punkty do rankingu krajowego to Lech znowu kompromituje się. W rewanżu niech wygrają jak w poprzedniej rundzie ale to nie zmienia faktu że po raz kolejny zawodzi drużyna z Poznania. Legia awansując do IV rundy eliminacji LM zapewnia sobie gre w LE, fajnie byłoby mieć dwie ekipy w fazie grupowej LE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...