Skocz do zawartości

Polskie kluby w europejskich pucharach


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
Brak ? Był mecz Ruchu na YT.

Czy YT to jest transmisja telewizyjna? Nie, nie jest.

gra polskich zespołów to skandal chyba nie doczekam się polskiego klubu w LM choć mam 22 lata smutne ale prawdziwe

Owszem, jednak transmisja być powinna. Ciekawe, czy w przypadku awansu do kolejnej rundy tranmisja będzie, czy znowu wszyscy oleją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrze, patrze - Legia jezeli sie postara i przejdzie Irlandczykow, moze przejsc ten niezbyt mocny od tego sezonu Celtic (wiem, ze to brzmi jak fantasy) i jezeli odpadnie kilka druzyn z wyzszymi wspolczynnikami, moga byc rozstawieni w Play-OFF eliminacji LM, realnie patrzac jest szansa ze beda miec ten ostatni, 5.ty wspolczynnik (posprawdzalem jakie sa pary).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadając na metę pokazał elkę prawą ręką, czyli może to być znak, że Legia przejdzie dziś Irlandczyków.

Ta elka którą tak ochoczo pokazują kibice Legii to na całym świecie loser

Im-a-LOSER.png

Nie dziwię się że grają jak nieudaczniki skoro kibice non stop pokazują im elki :lol: Ciekaw jestem reakcji irlandzkich mediów kiedy zobaczą polskich kibiców układających palce w kształt litery L :lol:

 

A Majka nie pokazał żadnej elki tylko pokazał drugie zwycięstwo czyli dwa palce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadając na metę pokazał elkę prawą ręką, czyli może to być znak, że Legia przejdzie dziś Irlandczyków.

Ta elka którą tak ochoczo pokazują kibice Legii to na całym świecie loser

Im-a-LOSER.png

Nie dziwię się że grają jak nieudaczniki skoro kibice non stop pokazują im elki :lol: Ciekaw jestem reakcji irlandzkich mediów kiedy zobaczą polskich kibiców układających palce w kształt litery L :lol:

 

A Majka nie pokazał żadnej elki tylko pokazał drugie zwycięstwo czyli dwa palce.

Wlasnie tak mi sie wydawalo - ze to moze chodzi o "losera", ale nie bylem zbyt odwazny aby wychylic sie z taka opinia. Chodzi o to, co pokazuja np. w "Top Gear" :lol:

tumblr_m4eakexmVy1rppb1ko1_500.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Lecha to ostatni sezon, w którym będzie rozstawiony we wszystkich rundach eliminacji, szkoda byłoby to po raz kolejny zmarnować i odpaść.......

 

Legia dzisiaj się spięła, oby za tydzień powalczyli, a Celtic, to nie ten zespół co jeszcze kilka lat temu. W poprzednim sezonie wygrali jeden mecz w fazie grupowej, zresztą wirtuozami oni nie są. W eliminacjach męczyli się z Karagandą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wczorajszym wysokim zwycięstwem Legia zmazała trochę złe wrażenie po fatalnym meczu u siebie i wyszła z twarzą unikając kompromitacji. Zobaczymy, co pokaże z Celticiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawisza po raz drugi gorsza od Belgów, ale i tak jest to udany dzień dla polskiego futbolu. :)

 

Marzą mi się dwa zespoły W pucharach jesienią w tym sezonie, czyli Legia i Lech, udało im się uniknąć kompromitacji, więc nie jest źle. :) Bo przecież na Ruch i Zawiszę nikt nie liczy/liczył, mogą jedynie dołożyć niewielką ilość punktów do rankingu, a na grupę są zdecydowanie za słabe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem optymistycznie nastawiony do meczów Legii i Lecha. Celtic to dużo słabsza drużyna niż kiedyś, jest szansa, że będzie jeszcze rozkupiona(bramkarz i środkowy obrońca) i najważniejsze nie będą mogli grać na swoim stadionie. Islandzki Stjarnan nie powinien zagrozić Lechowi. Co do Ruchu to nasuwa mi się takie spostrzeżenie- in Kocian we trust :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...