Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn w Polsce 2014


kibictyper
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z oceną to poczekajmy do końca meczu, bo pamiętam półfinał LŚ, gdzie prowadząc z Serbią 2:0 i w trzecim secie 23:17, przegraliśmy 2:3.

P.S. Siatkę wolę jednak oglądać na hali, chociaż w TV wydaje się szybsza, ale nie wiem skąd to wrażenie.

//Chyba wywołałem, bo komentator właśnie o tym wydarzeniu z LŚ wspomniał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://surfert.nl/index.php5?q=aHR0cHM6 ... MS5qcGc%3D

 

To prawda, że dawali lornetki przy wejściu? :lol2:

 

 

Czy wchodzenie do autobusu siatkarzy i kamerowanie ich twarzy podczas podróży nie jest przesadą według was? :)

Czy ja wiem? Normalne widoki. Przykładowo we Włoszech telewizja wchodzi piłkarzom do szatni przed każdym meczem:

 

A we Francji z tego co pamiętam piłkarze udzielają wywiadów w tunelu... tuż przed meczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że wszystko wyszło super. Teraz czas na Australię i odwet za IO w Londynie, a również na Argentynę wraz z pozostałymi rywalami.

15 pkt. całkiem możliwe, jeśli podtrzymamy taki poziom gry. Każdy punkt jest "na wagę złota", gdyż potem przyjdzie nam rywalizować z zespołami

z najsilniejszej - grupy D (krakowskiej). Poziom realizacji imprezy przez Polsat, jak zawsze stoi na najwyższym światowym poziomie. Jerzy Mielewski i spółka

spisali się, pokazując obszerne relacje zza kulis mundialu i nie tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyliczyłeś 15? Wg mnie wychodzi 11 razem z polską.

Nie licząc tych pseudo transmisji internetowych

Ale nie ma co się dziwić. Siatkówka nie jest popularna.

Wczorajszy mecz bym nudny jak flaki z olejem. Ludzie, jak mozna takie coś puszczać w tv a za wstęp na stadion od 1 osoby brak 400 za miejsce gdzie widoczni są zawodnicy i 250 za miejsca gdzie nie widać graczy tylko telebim. No ludzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, nudy. Żaden z zawodników nie miał nażelowanych włosów, nikt nie grał na czas przez pół meczu, nikt nie kłócił się z sędziami bo wszystko było widoczne na powtórkach, nikt nie odpalił rac na trybunach, nie było rzucania :censored: i :censored: . No i Polacy wygrali, nie można było ponabijać się i zaśpiewać - Polacy nic się nie stało. Nuda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że:

5. Korzystając z Forum nie można:

 

i. Zamieszczać treści wulgarnych, obscenicznych, obraźliwych (również w postaci skrótów), naruszać dóbr osobistych, obrażać uczuć religijnych, ośmieszać innych osób, naruszać zasad współżycia społecznego ani dobrych obyczajów,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyliczyłeś 15? Wg mnie wychodzi 11 razem z polską.

Nie licząc tych pseudo transmisji internetowych

Ale nie ma co się dziwić. Siatkówka nie jest popularna.

Wczorajszy mecz bym nudny jak flaki z olejem. Ludzie, jak mozna takie coś puszczać w tv a za wstęp na stadion od 1 osoby brak 400 za miejsce gdzie widoczni są zawodnicy i 250 za miejsca gdzie nie widać graczy tylko telebim. No ludzie

 

1. Belgia: VRT

2. Bułgaria: NOVA SPORT

3. Finlandia: YLE

4. Francja/5. Andora/6. Monako: BEIN SPORT

7. Niemcy: ZDF (tylko skróty)

8. Włochy/9. Watykan/10. San Marino: RAI

11. Macedonia: MRT

12. Polska: POLSAT

13. Rumunia: ROMTELECOM

14. Rosja: RTR

15. Serbia: RTS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom realizacji imprezy przez Polsat, jak zawsze stoi na najwyższym światowym poziomie. Jerzy Mielewski i spółka

spisali się, pokazując obszerne relacje zza kulis mundialu i nie tylko.

Jeśli chodzi o realizację różnych imprez, to Polsat miażdży. Tylko ramki dalej nie zlikwidowali na głównym kanale. :P

 

Ogólnie było to przepiękne wydarzenie zakończone gładkim zwycięstwem Polaków. Oby tak dalej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak bedziesz liczył Andore czy Monako i Watykan to faktycznie wyjdzie 15

Liczysz tez Niemcy, gdzie transmisji nie ma

Sory, ale na sile próbujesz pokazać ile to państw pokazuje mecze - trochę to wprowadza w błąd

 

A ja mowię coś o piłce? Siatkówka dla mnie jest nudna, bez dynamiki, kontaku, rywalizacji. Takie zdanie mam od dawna.

To nie jest temat o piłce ale na temat tych pseudo piłkarskich sportowców mam tez swoje zdanie. Nie masz co się tak podniecać, mowię tylko że siatkówka to nudy.

Stadion wczoraj wyglądał pięknie, tylko jak zwykle ktoś dał d i sprzedali miejsca bez widoku na boisko.

Piłka nożna jako sport nawet ok, ale wlasnie postawa piłkarzy i tych niby prawdziwych kibiców odrzuca na kilometr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak bedziesz liczył Andore czy Monako i Watykan to faktycznie wyjdzie 15

Liczysz tez Niemcy, gdzie transmisji nie ma

Sory, ale na sile próbujesz pokazać ile to państw pokazuje mecze - trochę to wprowadza w błąd

 

A ja mowię coś o piłce? Siatkówka dla mnie jest nudna, bez dynamiki, kontaku, rywalizacji. Takie zdanie mam od dawna.

To nie jest temat o piłce ale na temat tych pseudo piłkarskich sportowców mam tez swoje zdanie. Nie masz co się tak podniecać, mowię tylko że siatkówka to nudy.

Stadion wczoraj wyglądał pięknie, tylko jak zwykle ktoś dał d i sprzedali miejsca bez widoku na boisko.

Piłka nożna jako sport nawet ok, ale wlasnie postawa piłkarzy i tych niby prawdziwych kibiców odrzuca na kilometr.

 

Andora i Monako to nie państwa? to czemu mam nie liczyć?

 

co do Iranu i Włoszech, po meczach Iranu z Polską jakiś czas temu, mam mieszane uczucia :P Iran jest mocny, ma potencjał, jednak Włochy też nie są słabe... będę kibicował dziś Włochom :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...