Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn w Polsce 2014


kibictyper
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy na pewno wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu obejrzą te MŚ za friko ???

 

Jestem abonentem Cyfrowego Polsatu ponieważ mam wykupiony pakiet TV Mobilnej, czyli MUX-4.

 

W jaki sposób ja obejrzę za friko Siatkarski Mundial na czterech dodatkowych kanałach ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na pewno wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu obejrzą te MŚ za friko ???

 

Jestem abonentem Cyfrowego Polsatu ponieważ mam wykupiony pakiet TV Mobilnej, czyli MUX-4.

 

W jaki sposób ja obejrzę za friko Siatkarski Mundial na czterech dodatkowych kanałach ???

Na Mobilną (o zgrozo) nie ma co liczyć... Nie mają pozwolenia na upchnięcie Polsatów Volleyball, poza tym narazie Polsat kompletnie zlewa TV Mobilną (Nawet jeśli to MUX mieści w normalnej jakości 8 kanałów, Wtedy byłoby 12 kanałów+bodajże 10 radiowych i 12+must carry w jakości LQ)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tak płaczą że kibice będą poszkodowani bo mecze będą na kanałach kodowanych. Trzeba wykupić abonament. A dlaczego nikt tak nie płacze przy żużlu? Żużel prawie tak samo popularny jak siatkówka. Aż sprawdziłem. Drużynowy Puchar Świata kupiła nc+ tyle że tam w przeciwieństwie do CP oglądnąć go będą mogli nie wszyscy abonenci a tylko posiadacze pakietu C+. Dlaczego nikt nie krzyczy o ograniczaniu kibicom dostępu do tych transmisji? Dlaczego nikt nie domaga się transmisji ze startów Polaków w kanale otwartym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla przypomnienia:

 

"Siatkówka Mężczyzn 2014 - Mistrzostwa Świata w Polsce - kiedy mecze i w których miastach? 18 MŚ Piłki Siatkowej Mężczyzn potrwają od 30 sierpnia do 21 września 2014 i zostaną rozegrane w Łodzi, Katowicach, Wrocławiu, Gdańsku, Krakowie, Bydgoszczy i w Warszawie na Stadionie Narodowym."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn w Polsce już tuż. Gdzieś to święto się zaczyna? I kończy? Dziwna zmowa. Media milczą! Nie informują i nie odliczają dni do ich rozpoczęcia. A jak się czują siatkarze? Abstra[beep]ąc od praw nabytych przez Polsat.

Wir polityki rządzi? Z tego powodu ma być medialna cisza? Bo nie daj Boże gdyby jakaś gazeta wydała siatkarski Skarb Kibica?

Że mamy święto sportowe? Czy na taki stan jest ciche przyzwolenie? Nie muszą być transmisje! Ale, żeby o tym, tak skąpo

albo w ogóle nie informować? I nic nie pisać?

A może za mało wiem?

I jeśli Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn w Polsce wygrają Polacy, to też zapanuje owa grobowa cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostateczny podział na grupy:

 

GRUPA A

1.Polska

2.Argentyna

3.Serbia

4.Australia

5.Kamerun

6.Wenezuela

 

GRUPA B

1.Brazylia

2.Kuba

3.Niemcy

4.Tunezja

5.Korea Południowa

6.Finlandia

 

GRUPA C

1.Rosja

2.Bułgaria

3.Kanada

4.Egipt

5.Chiny

6.Meksyk

 

GRUPA D

1.Włochy

2.Stany Zjednoczone

3.Iran

4.Francja

5.Portoryko

6.Belgia

 

No i co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale numer:

 

Skradziono trofea FIVB Mistrzostw Świata 2014!

 

Trofeum dla zwycięzcy zbliżających się mistrzostw świata w Polsce zostało skradzione podczas imprezy promocyjnej w Rio de Janeiro. Wraz ze statuetką, która 21 września miała zostać wręczona w katowickim Spodku zwycięzcy mistrzostw świata siatkarzy, zniknął również puchar, który otrzymać miały mistrzynie świata po zakończeniu turnieju, który zostanie rozegrany we Włoszech.

Brazylijska federacja siatkówki potwierdziła, że dwa trofea zostały skradzione podczas promocyjnej imprezy na plaży Copacabana w Rio de Janeiro, gdzie były wystawiane dla kibiców. Puchary miały być zwrócone do centrali FIVB przed rozpoczęciem mistrzostw świata w Polsce. [beep]likaty trofeów przygotowywane są w Szwajcarii.

 

Mistrzostwa świata w siatkówce mężczyzn odbędą się w Polsce od 30 sierpnia do 21 września. Tytułu mistrzowskiego broni reprezentacja Brazylii. Kobiety o tytuł najlepszej drużyny świata powalczą we Włoszech od 23 września do 12 października.

 

To nie pierwszy taki przypadek kradzieży w Brazylii. W grudniu 1983 roku skradziono tam Złotą Nike, pierwsze trofeum dla zwycięzców mistrzostw świata w piłce nożnej, które Canarinhos zdobyli na własność w 1970 roku. Zguby do dzisiaj nie odnaleziono.

 

Źródło: http://www.polsatsport.pl/siatkowka/ms-2014/skradziono-trofea-fivb-mistrzostw-swiata-2014.html#.U_hqoGPvZcM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...