Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn w Polsce 2014


kibictyper
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Francja wygrała tie-break z Iranem i ogólnie 3:2!

 

A my prowadzimy 3:1 w tie-breaku i jeśli go wygramy to będą liczyć małe punkty bo będziemy mieli 4 pkt czyli tyle samo co Brazylia :) więc mamy szansę na mecz Niemcami :)

Nie trzeba było niczego liczyć. W przypadku równej ilości punktów o kolejności decydowała ilość zwycięstw: Polska 2, Brazylia 1

Dopiero potem sety i punkty, a na końcu bezpośredni mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny bardzo dobry mecz. Bardzo ważna wygrana, która moim zdaniem daje nam ciut łatwiejszego rywala w 1/2. Ogromny sukces reprezentacji Polski. Nie ukrywajmy,że występ naszej ekipy na tych MŚ był niewiadomą. Brawa dla PZPS - już teraz można powiedzieć,że wybór Antigi był strzałem w "10". Kluczowy był powrót do kadry Mariusz Wlazłego i było to możliwe dzięki temu,że trenerem jest właśnie Antiga. Nie byłem wielkim orędownikiem Wlazłego,ale chcę się mylić w taki sposób. Antiga podjął kontrowersyjne decyzje odsuwając Jarosza,Bartmana, Boćka i przede wszystkim Kurka, ale obronił się na tych MŚ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francja wygrała tie-break z Iranem i ogólnie 3:2!

 

A my prowadzimy 3:1 w tie-breaku i jeśli go wygramy to będą liczyć małe punkty bo będziemy mieli 4 pkt czyli tyle samo co Brazylia :) więc mamy szansę na mecz Niemcami :)

Nie trzeba było niczego liczyć. W przypadku równej ilości punktów o kolejności decydowała ilość zwycięstw: Polska 2, Brazylia 1

Dopiero potem sety i punkty, a na końcu bezpośredni mecz.

 

Oj nie wiedziałem, fajnie, że wychodzimy z 1 miejsca w grupie, jestem dumny z naszych siatkarzy! :)

 

Była Rosja, no to teraz czas na Niemcy. :D

 

No, a później w finale albo na Francję, albo na Brazylię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutrzejsze transmisje z siatkarskich MŚ:

13:00 Mistrzostwa Świata: STUDIO na żywo

Polsat Volleyball 1 HD

 

13:30 Mistrzostwa Świata – mecz o 5 miejsce: IRAN – ROSJA na żywo

Polsat Volleyball 1 HD

 

15:00 Mistrzostwa Świata: STUDIO na żywo

Polsat Volleyball 1 HD

 

16:30 Mistrzostwa Świata – I Półfinał: FRANCJA – BRAZYLIA na żywo

Polsat Volleyball 1 HD TSG FM

Komentarz w TSG FM: Mateusz Orłowski

 

18:15 Mistrzostwa Świata: STUDIO na żywo

Polsat Volleyball 1 HD

 

20:15 Mistrzostwa Świata – II Półfinał: NIEMCY – POLSKA na żywo

Polsat Volleyball 1 HD TSG FM

Komentarz w TSG FM: Dawid Brilowski

 

22:00 Mistrzostwa Świata: STUDIO na żywo

Polsat Volleyball 1 HD

 

23:00 Mistrzostwa Świata: MAGAZYN – DZIEŃ 15. na żywo

Polsat Sport Extra HD Polsat Sport News Polsat Volleyball 1 HD

 

A i mam pytanie czy Polsat pokaże również MŚ kobiet,które niedługo się rozpoczną?

Z góry dzięki za odp. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom decyzja Cyfrowego Polsatu o zakodowaniu mistrzostw jest racjonalna. Polsat buduje przewagę konkurencyjną, dając na wyłączność swoim klientom dostęp do ważnych wydarzeń sportowych - mówi Wojciech Kowalczyk, dyrektor marketingu w Atmedia. I dodaje: - Kto wie, być może mistrzostwa Europy w piłce nożnej również zostaną zakodowane, a to podkopie dotychczasową dominację NC+ na polu piłki nożnej. Więcej tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazylijczycy ukarani przez FIVB : muszą zapłacić 2 tysiące dolarów , ale to nie koniec kar . Więcej : http://sport.wp.pl/kat,1040813,title,MS-Brazylijczycy-ukarani-przez-FIVB,wid,16896124,wiadomosc.html?ticaid=1137ab

 

W jakiś sposób wyobrażaliśmy sobie, że możemy wylecieć z półfinałów. W meczu przeciwko Polsce byliśmy zdenerwowani, ale myślę, że zabrakło nam odpowiedniej komunikacji. Sam też mam sobie wiele do zarzucenia. Oczywiście bez emocji nie można walczyć z nikim, ale mają kilku facetów, którzy nigdy nic nie wygrali, są nikim, a i tak prowokują - wypalił Bruno Rezende.
Więcej : http://sport.wp.pl/kat,1040785,title,Brazylijczycy-zaatakowali-Polakow-Prowokuja-Upokorzyli-nas,wid,16898075,wiadomosc.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Polsat sobie wykopał grób kodując MS w siatkówce,,, Zakodowanie Euro i Mistrzostw Świata w piłce nożnej nic nie da..!! Obydwie imprezy będą dostępne w w wielu stacjach satelitarnych niekodowanych.. Inaczej jest z siatkówką poza kilkoma krajami w Europie zainteresowanie tą imprezą jest niewielkie .. Wręcz śladowe..

..!!A co do MS i Ero na polskim rynku może się pojawić np. SKY i skończy się monopol i CP i NC+ oby..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...