Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poczekałbym ze zwolnieniem do środowego wieczoru, superpuchar i liga na razie są mniej istotne, ale odpadnięcie całkowicie z pucharów, to już będzie wybitne ,,osiągnięcie Berga''.

 

Co do Ekstraklasy, to bawię się w różne typery i moja skuteczność trafień jak na razie w tej kolejce wynosi okrągłę 0%. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna: EKSTRAKLASA

Postprzez dk67 » 26 maja 2014, 17:29

To fakt największe szanse ma ruch ale na dzień dzisiejszy nie dostał licencji na grę w pucharach, lech po wyprzedaży i przy braku wzmocnień max 3 runda LE.

Legia nie ma szans na LM, cudem będzie jeśli awansują do fazy grupowej LE, przewiduje odpadnięcie w 3 rundzie el. LM nastepnie nie dają rady w 4 rundzie LE

i jesień pucharowa dla polskich zespołów zakończy sie....latem :mrgreen:

Może być gorzej niż się spodziewałem, bo jak na razie jedynie co trafiłem to z porą roku :lol2: ......ale poczekajmy do czwartku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekałbym ze zwolnieniem do środowego wieczoru, superpuchar i liga na razie są mniej istotne, ale odpadnięcie całkowicie z pucharów, to już będzie wybitne ,,osiągnięcie Berga''.

 

Tak podobno i Berg myśli, więc jeżeli będzie zwolnienie to dopiero w drugiej połowie tego tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po pierwszej bramce Górnik Łęczna jakby stracił nadzieje, a bardzo dobrze się bronił w pierwszej połowie. Chyba pierwszy w miarę dobry występ Helio Pinto w barwach Legii, jeszcze walczącego go w akcji nie widziałem, i wrócił Sa, oby wreszcie pokazał tyle co pokazuje jego rodak M. Paixao.

 

A co robi w ekstraklasie ten cały Zaur Sadajew? Facet jak nie zarobi czerwonej kartki, to najchętniej by pobił rywali, sędziego, a w jednym z poprzednich meczów, to nawet miał problemy z kolegą z drużyny. Nawet operatorowi kamery się dzisiaj dostało. Dzisiaj ewidentnie jemu Lechia zawdzięcza, że nie zdobyła zwycięstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...