Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

http://media2.pl/badania/115724-Ekstraklasa-najchetniej-ogladana-liga-w-ncplus.-Top-5-meczow.html

 

Bardzo cieszy,że Ekstraklasa ma taką oglądalność i myślę,że nc+ będzie bardzo walecznie walczyć o prawa do pokazywania naszej ligi.Mam nadzieję,że ta platforma wygra ten przetarg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam porusze temat finansów klubów, naszej Ekstraklasy jak mamy być fajną ciekawą ligą jak połowa nawet 80% nie płaci za transfery najczęściej żeby nasze klub pozyskały jakiegoś zawodnika to dany gracz musi najpierw rozwiązać kontrakt z poprzednim pracodawcą.

Jak tak może być jedynymi obecnie klubami którzy płacą za zawodnika lub są to wstanie zrobić to Legia, Lech Lechia i nikt więcej to smutne i to bardzo. :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lechia Gdańsk nieźle się wzmocniła aż można ich nazwać Polskimi Galacticos :brawo: Myślę że od wiosny zacznę oglądać częściej Lechię ;)

ps. Niech zarząd zmieni stroje bo obecne są tragiczne i psuję estetykę ;) (Wiem, koszulki nie grają) Choćby by wrócili do Adidas albo niech przejdą do Nike ;) Luksus musi być 8)

i jeszcze jedno, wiem że Herb Lechii jest tradycyjny ale czy to nie czas zmienić na jakiś nowy? taki nowoczesny nie będący flagą bo to w obecnych czasach wygląda to trochę kiczowato (Wiem, herb nie gra) 8)

No i na tyle z moich uwag dotyczących klubów Ekstraklasy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiadomo.Wszystko ma wyjaśnić się w lutym.Osobiście mam nadzieję,że wszystkie mecze T Mobile Ekstraklasy pozostaną w nc+ :wink:

 

A miało być w Styczniu pod koniec też uważam że powinno zostać w NC+ i jeszcze powinien wrócić Puchar Polski do NC+

Takie były informacje że wszystko będzie wiadomo w Styczniu a jak będzie to czas pokarze.Bo już nie raz z tymi rozstrzygnięciami to były szopki i trzeba było czekać dość długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lechia Gdańsk nieźle się wzmocniła aż można ich nazwać Polskimi Galacticos :brawo: Myślę że od wiosny zacznę oglądać częściej Lechię ;)

ps. Niech zarząd zmieni stroje bo obecne są tragiczne i psuję estetykę ;) (Wiem, koszulki nie grają) Choćby by wrócili do Adidas albo niech przejdą do Nike ;) Luksus musi być 8)

i jeszcze jedno, wiem że Herb Lechii jest tradycyjny ale czy to nie czas zmienić na jakiś nowy? taki nowoczesny nie będący flagą bo to w obecnych czasach wygląda to trochę kiczowato (Wiem, herb nie gra) 8)

No i na tyle z moich uwag dotyczących klubów Ekstraklasy ;)

 

Lechia już w 1.czesci sezonu była strasznie wzmocniona, mieli być z Lechem i Legią na podium, a skończyło się jak skończyło. Tragedia, piłkarzy kupa i gra też gó... :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszym meczu sparingowym fatalnie wyglądającej kontuzji doznał Ondrej Duda. Takie faule rzadko się spotyka w meczu o punkty, ale żeby w towarzyskim!? Przed meczami z Ajaxem nie wygląda to dobrze, bo jeszcze Radovic nie doszedł do pełni sił. Do tego kolejnej poważnej kontuzji doznał Brzyski. Nie nastraja to optymistycznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą wygrać oba, ale obstawiam, że perełki czyli mecze np. Legia-Wisła, Legia-Lech pokazywać będzie tylko nc+.

Dobre to samo zawsze słyszę jak są przetargi na ligi piłkarskie.I jakoś sobie nie przypominam by Polsat kiedyś coś wygrał.Większość jak nie cała Ekstraklasa będzie w NC+niech nikt się nie łudzi Ze Polsat wyda dużą kasę na te prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...