Skocz do zawartości

Formuła 1


skr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Mercedesy nie do powstrzymania. Żeby tylko nie było jak w poprzednim sezonie z RBR, bo nie chcemy dominacji żadnego z zespołów. SV uzupełnił podium, niestety znowu pech Ricciardo.

 

7729636700_1396174188_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie, czy zna ktoś dobrą aplikację na PC, która funkcjonuje podobnie do oficjalnej mobilnej aplikacji F1, czyli Team Radio, DRS, tracking kierowców? Korzystam tylko z oficjalnej stronki F1 gdzie tylko skąpe informacje w stylu live timing :/ Już lepsza jest stronka ESPN, gdzie pokazują zmieniające się klasyfikacje generalne, pozycje kierowców na poszczególnych okrążeniach itp. --> http://en.espnf1.com/china/motorsport/r ... plate=live

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolosalna przewaga Mercedesa nad innymi zespołami również podczas GP Chin została podtrzymana, Lewis Hamilton wygrał praktycznie bez problemów, Nico Rosberg po nieudanym starcie bardzo ładnie osłabiał straty i w końcu uporał się z Fernando Alonso, gdzie jest Red Bull z tamtego sezonu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Red Bull z wyścigu na wyścig odzyskuje formę i już podczas europejskich wyścigów być może uda im się powalczyć z Mercami. Oby, bo jak narazie dominacja Mercedesa jest jeszcze bardziej dotkliwa niż ta RBR przed rokiem. Mercedes wygrał w tym sezonie wszystkie sesje kwalifikacyjne i wyścigi, do tego dzisiaj zaliczyli trzeci dublet z rzędu i po czterech Grand Prix sezonu 2014 mają na swoim koncie aż 154 punkty! Drugi RBR traci 97 punktów - przepaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze dwa miejsca w klasyfikacji konstruktorów z pewnością nie są niespodzianką, ale trzecie z całą pewnością jest - Force India. Przewaga nad Ferrari i McLarenem. Mam nadzieje, że takie wyścigi jakie oglądamy utrzymają się przynajmniej przez 3/4 sezonu. Z mojej strony oczywiście wielkie wsparcie dla ekipy Williamsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Anonymous

W wyścigu jednak znów dublet Mercedesa, podium uzupełnił Valtteri Bottas z Williamsa. Generalnie wyścig już znacznie mniej ciekawy niż ten w Kanadzie, ale obiekt fajny i dobrze, że GP Austrii powróciło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 2 tygodnie F1 zagości na Silverstone. L. Hamilton będzie chciał u siebie wygrać za wszelką cenę. Zeszłoroczne zmagania na tym torze wygrał N. Rosberg więc zapowiada się ciekawie. Mam nadzieję, że Williams utrzyma wysoką formę i udowodni to w wyścigu. Odbiegając od tematu dziś K. Giermaziak wygrał wyścig w Porsche SuperCup i został liderem serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zdecydowanie najlepsze było w tym sezonie jak na razie GP Węgier, ale GP Singapuru też zawsze obfituje w emocje. Fajnie, że pomiędzy kierowcami Mercedesa jest teraz minimalna różnica punktowa i będzie zacięta walka. Również cieszy bardzo dobra postawa Red Bulla, ale Mercedes jest nadal poza zasięgiem i w tym sezonie to już pozamiatane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F1 staje się coraz bardziej przewidywalna, nawet ja wczoraj pierwszy raz na forum zatypowałem i odgadałem od razu pierwszą piątkę, a z dziesiątki trafiłem 8 kierowców, którzy tam są, byłoby jeszcze lepiej gdyby w koncówce nie zepsul się bolid Buttona i nie miał sporych problemów Bottas, a i przewidziałem nie dojechanie do mety Rosberga. :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w 2012 byłem tutaj na forum królem typerów F1, ale to był tylko ten jeden sezon, kiedy się w to bawiłem. Jakoś dziwnie oglądało mi się wyścigi ciągle myśląc o typach, choć to tylko zabawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ale ja i tak nadal muszę się zadowolić SD lub ewentualnie iplowym 720p. Tak przy okazji to w MotoGP jest możliwość wykupienia na życzenie całego sezonu wraz ze wszystkimi archiwaliami od bodaj 1992 r., wszystko w najlepszej jakości. Kapitalna sprawa, kiedyś na pewno z tego skorzystam. Szkoda, że dla F1 takiej opcji nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...