Skocz do zawartości

Formuła 1


skr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Można się zastanawiać, czy czasem ten wypadek nie był jednak przyczyną większych problemów zdrowotnych Fernando. Przypominam, że lekarze utrzymywali z początku, iż wszystko jest z nim w porządku i będzie mógł jechać w Australii. Porażenie prądem, zbyt mocny wiatr, zasłabnięcie? Nic w dalszym ciągu nie wiadomo oprócz zeznań Vettela. Co ciekawe w miejscu wypadku jest dużo kamer, a tego zdarzenia akurat nie udało się zarejestrować. McLaren leci w kulki, a chodzi o zdrowie zawodnika.

 

Artur Janosz w GP3 może spowodować transmisję z tych wyścigów w Polsacie Sport, jeśli ci wykupią F1, bo zdaje się, że te wyścigi podobnie jak Porshe SuperCup i GP2 są w pakciecie z F1, ba odbywają się nawet w te same dni(niektóre wyścigi), ponieważ cały weekend F1 to nie tylko sama Formuła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można się zastanawiać, czy czasem ten wypadek nie był jednak przyczyną większych problemów zdrowotnych Fernando. Przypominam, że lekarze utrzymywali z początku, iż wszystko jest z nim w porządku i będzie mógł jechać w Australii. Porażenie prądem, zbyt mocny wiatr, zasłabnięcie? Nic w dalszym ciągu nie wiadomo oprócz zeznań Vettela. Co ciekawe w miejscu wypadku jest dużo kamer, a tego zdarzenia akurat nie udało się zarejestrować. McLaren leci w kulki, a chodzi o zdrowie zawodnika.

 

Artur Janosz w GP3 może spowodować transmisję z tych wyścigów w Polsacie Sport, jeśli ci wykupią F1, bo zdaje się, że te wyścigi podobnie jak Porshe SuperCup i GP2 są w pakciecie z F1, ba odbywają się nawet w te same dni(niektóre wyścigi), ponieważ cały weekend F1 to nie tylko sama Formuła.

W GP3 jest jeszcze Alexander Bosak więc ta seria może być na nasz rynek droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brtolinos Tak. Nawet powiem to, że MP&Silva chce sprzedać całość, nie tylko F1. Dlatego też negocjacje dla Polsatu są trudne.
A dlaczego niby są trudne?Są takie same jak poprzednie tylko cena inna bo i oferta nie ta sama.Na FP CP pojawił się nawet wróżbita który twierdzi że wiadomo już kto będzie pokazywał F1.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zaszkodzi, a może pomoże: http://www.petycjeonline.com/chcemy_f1_w_polsacie Podane dalej przez @Grzegorz_GP, więc już trafia w dobre ręce :)

 

@kunkore - nie chcę oceniać kierowców, ale to Janosz jest bardziej promowany przez Polsat. W sumie to dla niego głównie pokazywali EuroFormułę Open w PSN. Nie wyszło z Mirochą, który gdzieś się zapodział, a przecież dla niego wykupili F2 wtedy pokazywaną w PS. Podobno zresztą EuroFormuła Open zostaje w PSN, a przynajmniej takie informacje ma Igor Waliłko, który będzie w tej serii startował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cafe Futbol i krótka dyskusja na temat pasji Macieja Skorży, jaką jest Formuła 1. Na koniec:

Skorża: A i jeszcze jedno, przepraszam. Mam nadzieję, że będziecie Formułe 1 pokazywali w tym sezonie

Borek: [uśmiech] Się okaże. Staramy się Panie trenerze

 

video:

http://www.polsatsport.pl/Film/Skorza-O ... index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No o 2:30 w nocy 1 trening w Melbern a Polsat nadal w szarej [beep] 0 info , nadal nie kupił praw do f1 oby tego potem nie żałowali ,jak mase ludzi zerwie z nimi umowe szit.

Następną okazję na zerwanie Ty będziesz miał jak na gwiazdkę nie puszczą Kewina- bo to chyba wystarczający powód :!::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, szkoda że tak długo musimy czekać na oficjalne rozstrzygnięcia. Gdzieś czytałem, że Rumunia, Bułgaria czy nawet Ukraina (która ma teraz przecież zdecydowanie inne, poważniejsze rzeczy na głowie) posiadają już prawa do F1 na ten sezon. Niestety... nie jesteśmy "awangardą" w tym temacie...;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skandalem jest, że Polsat po raz kolejny nie pokazuje pierwszych 2 treninigów F1 o GP Australii. Może przesadzam, ale dla mnie to skandal.

Tyle mają czasu, a gdy jest nawet nie ''za pięc dwuansta'' a ''dziesięć po dwunastej'' to i tak nic nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skandalem jest, że Polsat po raz kolejny nie pokazuje pierwszych 2 treninigów F1 o GP Australii. Może przesadzam, ale dla mnie to skandal.

Tyle mają czasu, a gdy jest nawet nie ''za pięc dwuansta'' a ''dziesięć po dwunastej'' to i tak nic nie wiadomo.

Kasa Misiu kasa :!: Polsat to akurat wytrawny negocjator,ale i poważny kontrahent,który potrafi twardo negocjować aż postawi na swoim-bilans musi wyjść na + :!:

 

Ja osobiście też bym te treningi obejrzał,ale jak by nie patrzeć TO TYLKO treningi-Eurosport czy TVP SPORT też nie transmitują treningów ze skoków czy przed meczem piłkarskim i jakoś nikt nie narzeka bo to przecież normalne że liczą się skoki czy mecz,

ale wiem wiem... TRADYCJA :!::shock: no to też można powiedzieć że "narodziła się nowa świecka tradycja" i Polsat sport nie pokazuje treningów z Australii,mam nadzieję że zgodnie z tą że tradycją obejrzymy jutro qual a w niedzielny poranek wyścig. :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauważyłeś ale ja do nikogo nie mam pretensji... Poza tym nc+ (a dokładniej Canal+) wyłączyło się z tematu F1 około 13 lat temu i nigdy nie zgłaszało chęci powrotu czy tez zainteresowania, więc ich raczej bym w to nie mieszał...

 

Rok temu byli zainteresowani, ale ten produkt nie był priorytetem. Gdyby Polsat nie wykupił to nc+ wtedy by to wzięło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię. Ale zainteresowanie było wiadome. A to zainteresowanie nazywa się Piotr Małkowski :D Ja powiem tak. Sam Małkowski był zainteresowany, ale Julien i spółka już nie :)

 

PS: Te kraje, które już wymieniliście mają o tyle dobrze, bo nie mają/mieli swojego i mogą liczyć na niską cenę. Polska niestety nie mogła na to liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...