Skocz do zawartości

Formuła 1


skr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do GP Rosji to dla mnie było to jedno z nudniejszych GP od kilku lat.Może w następnym sezonie wybiorą inne mieszanki opon-dzięki temu będzie więcej walki na torze.Tor pięknie zbudowany,ale miejsc do wyprzedzania jest bardzo mało,dziwi mnie tak mały wjazdy do pit lane.Ciekawy jestem co stanie się z Alonso-Vettel dobrze to rozegrał zmieniając zespół na inny,dzięki temu Fernando ma mały problem z wyborem teamu w którym będzie jeździł w kolejnym sezonie.Najbardziej szkoda mi Grosjeana- kierowca ten ma duży potencjał,ale bolid Lotusa od kiedy nie ma systemu FRIC zupełnie na ma osiągów,ma podobne problemy co Caterham i Marussia.

Interesuje się ktoś z forum innymi seriami np: GP3,World Serie by Renault czy Auto GP :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Sezon 2015 to sporo ciekawych zmian w składach zespołów. Wiadomo już między innymi, że Vettel będzie jeździć w Ferrari, Red Bulla zasili Kvyat, Alonso najprawdopodobniej będzie się ściągać w McLarenie. Póki co jednak czas na ostatni wyścig tego sezonu i ostateczne rozstrzygnięcia. Niech wygra lepszy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech wygra lepszy :-)

Było jak napisałeś. To był emocjonujący sezon. Wiele zmian, nietrafionych i kontrowersyjnych decyzji, wzruszeń, dobrych i gorszych wyścigów. Zasłużona przerwa dla zespołów. Pod nieobecność F1 polecam FE. Wczoraj odbyła się druga runda tej serii. Wyścig, podobnie jak pierwszy był ciekawy. Następny wyścig 13 grudnia.

 

PS: Miałem nosa do Williamsa w tym sezonie :) Następny sezon również z nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam wyścig trwa ok 1 godziny, kierowcy muszą odbyć 2 pit stopy, zmienić samochód, wyścigi odbywają się tylko na torach ulicznych, a cały "weekend" wyścigowy trwa jeden dzień. Nie trzeba aż tyle miejsca w ramówce, żeby wrzucić tą serię do portfolio. Mam nadzieję, że ktoś się zdecyduje.

PS. Moderator mógłby otworzyć zamknięty wątek o Formule E i przenieść wpisy.

 

Edit: http://www.fiaformulae.com/en/guide/television.aspx Oglądał wczoraj ktoś skrót na Sport1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Z ciekawszych info ze świata F1 to chyba rychły koniec nocnych wyścigów w F1. Kilka portali związanych z tym sportem donosi, że Bernie Ecclestone ujawnił, iż w tym sezonie o godzinę wcześniej będą zaczynały się wyścigi w Australii, Rosji, Malezji, Chinach i Japonii. Ma to związek z wypadkiem Julesa Bianchiego przy zapadającym zmierzchu w Japonii. Co prawda najbogatsi się trzymają w tym ZEA, ale jak udowodnią, że kierowcy tracą koncentrację podczas różnic w czasie(w tym zmiana temperatury, oświetlenie) to może być zaskakujący kolejny sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na żywo WRC będzie pokazywane w innych porach niż F1. Niedzielne Live-y z WRC specjalnie ustalono na okolice 12 by nie kolidowały z F1 która startuje o 14. Najczęściej o 14. Na żywo są jeszcze pokazywane krótkie odcinki w czwartek. Z Francji coś jeszcze było w sobotę. Spokojnie się wyrobią i w WRC i w F1 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No cóż. Moje zdanie jest takie, że przepisy uśmiercają ten sport. EKO nic nie daje, bo zespoły mają problem, a tory bankrutują, bo ludzi już tak nie ciągnie na weekendy gp. Do tego polityka Berniego, który powinien już odsunąć się w cień. Internauci nawet nie mają dobrego LT, bo Bernie zwariował na punkcie cashu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...