Skocz do zawartości

TVP3 dawniej


Wizja TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TVP 3 wraca? Heh, faajnie! :D Tylko jak to powiedział BTV - Trójka pewnie nie będzie taka sama jak kiedyś (choć w ostatnich latach to było głównie wstępne wejście do TVP Info). Ciekawe, czy będzie też nadawać satelitarnie (pamiętam, że Polsatowi nie chciało się kupować tego kanału do oferty i trzeba było łapać naziemnie :P ). Ciekaw też jestem, czy zrobią wersję HD, i jak to będzie ogółem wyglądać w 16:9. Zastanawiająca też jest jakość, czym TVP w wersjach SD swoich kanałów nie emanuje od około 2006-tego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi o rozdzielenie pasm regionalnych od TVP Info, które od teraz będzie 24-godzinnym kanałem informacyjnym. Jeśli się nie mylę, nazwa TVP3 Regiony to tylko ogólna nazwa kanałów regionalnych, więc chyba nie będzie TVP3 samego w sobie, tylko np. TVP3 Katowice, TVP3 Rzeszów itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Anonymous

TUTAJ ZAPPY Z TEGOŻ KANAŁU

iepniiifcdr4_t.jpg

FILM DOKUMENTALNY Z TVP REGIONALNEJ

xo4aryludixb_t.jpg

Kolejny film, tym razem o śmigłowcach;)

g8fbb8ssnepx_t.jpg

 

Jakiś TELEDYSK EMITOWANY W PRZERWIE

pt6lwzuj9ie1_t.jpg

Ten sam film

dkk3qhewotnc_t.jpg

jw.

 

 

Kolejne zappy:

http://files.tinypic.pl/i/00424/43mtffy6j4q0.bmp

TELEKURIER

mrk382w6jbn8_t.jpg

Nie wiem co to jakis film tvp-poltel 1997

0urcqgio60ce_t.jpg

Dokument o lotniczych rekordach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

''Telewizję objazdową'' pamiętam i uwielbiałem oglądać ten program. W ramach ciekawostki powiem, że wystąpiłem wraz z matką w programie ''Od niedzieli do niedzieli'' w 2004 roku. Pani redaktor przeprowadzała tzw. ''sondę uliczną'' do tego programu w Szczecinie i pytała mnie i moją matkę (nie pamiętam o co konkretnie pytała).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim ulubionym programem w TVP3 był "Telewizja objazdowa".

Moim zdaniem lepszy był jego poprzednik czyli emitowany na żywo program "Telewizja Regionów" prowadzony przez Miłkę Skalską i dziennikarza z wybranego ośrodka regionalnego - taki program mogli teraz śmiało reaktywować na antenie TVP Regionalnej.

Co do "Od niedzieli do niedzieli" to przypomniała mi się zwrotka piosenki (z czołówki programu) która była śpiewana przez grających w programie dwóch aktorów z Pogotowia Teatralnego - brzmiała ona tak:

Od niedzieli do niedzieli - pół miliona sekund dzieli a w każdej zawsze coś się zdarza.

Tam się wali, tam się pali, kogoś diabli głos podali, ktoś na kogoś gorzko się obraża

Refren z kolei zaczynał się zdaniem:

Co tu robić, co tu brać ? Dziennikarski nosie radź...

Zwrotki były śpiewane na zmianę po zdaniu przez dwóch występujących w programie aktorów a refren i 2 powtórzenia drugiej zwrotki wspólnie.

Z tego co pamiętam w pierwszym logo programu był piorun :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

No, wtedy TVP3 był niezły z tych swoich programów, był taki jakby "ogólno-informacyjno-publicystyczno-regionalny" :D:jupi::brawo: Teraz to nawet obecna TVP Regionalna jest stacją tylko publicystyczno-regionalną, bo za dużo programów publicystycznych i społecznych, a w dodatku nadają jeszcze dokumenty i jakieś tam kilka seriali :read:

 

Szkoda, że na razie nikt nie ma żadnych odcinków "Od niedzieli do niedzieli" :( Ale za to pamiętam zieloną oprawę z 2006 roku i czerwoną z samego końca nadawania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ''Od niedzieli do niedzieli'' to doskonale pamiętam ten program, bo był robiony przez TVP Szczecin i nawet miałem przyjemność wystąpić w tym programie - to było w 2004 roku. Szkoda, że nie ma odcinków tego programu w internecie bo chętnie bym siebie zobaczył sprzed laty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chętnie bym je zobaczył - ponieważ Kisielowi zapadła w pamięć piosenka używana w czołówce programu :D

 

EDIT: Na YT jest już kompilacja wszystkich opraw Regionalnej Trójki z różnych lat:

Muszę stwierdzić pewien błąd - ponieważ oprawa 2004-2006 była tak naprawdę od 21 marca 2005 a do tej pory emitowano białą oprawę z 3 dynamicznymi kwadratami i logiem stacji pod nimi. Co do tej zielonej - to zapadła mi najbardziej w pamięć :D Tę ostatnią oprawę też pamiętam, bo oglądałem TVP3 i na naziemnej i na n-ce :smile:

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...