Skocz do zawartości

Dawne programy TVNu...


arielinho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam pytanie...

 

Czy ktoś pamięta nocne pasmo gier komputerowo-interaktywnych "Granie na ekranie" ?? Grało się tam w łodzie podwodne, monety, łuk i strzały... Chętnie bym zobaczył jakiś filmik/screen z tego...

TAK! :D Zastanawiałem się kilka razy co to za gra, skąd to mają - ja to widywałem przed 7 rano.

A czy ktoś z was pamięta grę nibbless (taki snake) na teletekście TVN, strona 777? To z 10, albo więcej lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pamiętacie program "Vivapolska!"? Leciał on na TVN'ie w latach 2000-2006. Na czym to polegało? Czy była to retransmisja z Vivy? Była tam jakaś lista przebojów? Chartsurfer?

Nie była to retransmisja. Produkowano go specjalne na potrzeby TVN, bardziej przypominał on nieistniejący już magazyn "VIVAMAT". W TVN leciał bodajże w niedziele, później powtarzano go na początku tygodnia na antenie VIVA Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Doczytałem się na kilku stronach internetowych (były to stare tematy na forum gazeta.pl z 2004 r.),że pasmo nic straconego wyglądało inaczej parę lat temu

Ramówka kończyła się o 1:00 lub 2:00 w nocy,było serwowane co noc po jednym odcinku stałych nocnych pozycji (usterka,nauka jazdy,kto was tak urządził oraz gotuj z kuroniem) a potem przez 3 godziny "bez montażu" do wczesnego poranka.

Czy pamiętacie coś takiego?

Bo dzisiaj to od 1:00 do 3:00 w nocy nadają jakieś kompletne śmieci (jakieś ogłoszenia matrymonialne itp.) dopiero potem rozmowy w toku i następnie to co zwykle a na końcu "bez montażu" przez 20 minut urwywane w różnych momentach przez zapętloną pauzę tvn-u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo dzisiaj to od 1:00 do 3:00 w nocy nadają jakieś kompletne śmieci (jakieś ogłoszenia matrymonialne itp.) dopiero potem rozmowy w toku i następnie to co zwykle a na końcu "bez montażu" przez 20 minut urwywane w różnych momentach przez zapętloną pauzę tvn-u

Z tego, co wiem, to część tego czasu wypełniona jest programem ezo (ongi call-tv), a nie ogłoszeniami matrymonialnymi. Reszta bez zmian, jak napisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na YouTube jest nawet pierwszy odcinek tego programu, który akurat dość dobrze zapadł mi w pamięć, przez tą akcję z wodą która się wylała z tych budek w którym zalewali uczestników :)

 

Z dawnych programów TVNu świetnie wspominam przede wszystkim Agenta, na którego się cały tydzień czekało. Świetne plenery, ciekawe zadania, Meller się świetnie sprawdzał jako prowadzący.

Na pewno też Big Brother (tutaj lubiłem też śledzić co się dzieje w domu na C+ Żółty potem Niebieski).

Ekspedycja, prowadzona bodajże przez Radka Pazurę, taka tańsza wersja Agenta rozgrywana w Polsce, też mi się podobała. Fajny to był czas w TVNie, dużo reality, teleturniejów, ciekawych programów. Nie to co teraz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...

Zapraszam do obejrzenia programu Dance Time który był bardzo krótko na antenie TVN, ale osobiście ten program mi się podobał ze względu na repertuar jaki tam był. Miałem wtedy 15, 16 lat i ten program gościł przez całą moją młodość.

Zobaczcie jeden z odcinków: https://www.youtube.com/watch?v=I1L_dn4jhZs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma ident z kulkami? Bo ja go pamiętam i to była na żółtym lub pomarańczowym tle kołyska Newtona (niebieskie kulki), te kulki odbijały się do siebie i na koniec na jednej z kul logo TVNu. Był emitowany w latach 1997-2002. Niestety na tvnfakty.pl jest tylko jeden zap z identu, a identu na razie nie ma :szukaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Dodam jeszcze, że w tym nagraniu można zobaczyć też pierwszy dżingiel reklamowy stacji z wahadłem obowiązujący aż do okolic 2001r. (w 2000 była inna muzyka).

Tło i jingiel różniły się w zależności od pory dnia. Rano tło było jasne. Chyba od południa jak na filmie, a wieczorem niebiesko-granatowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Interesującą rzecz znalazłem. Przeglądając stronę KRRiT znalazłem sprawozdania z dawnych lat. W jednym z nich: http://www.krrit.gov.pl/Data/Files/_public/Portals/0/sprawozdania/spr1999/spr1999.pdf, na stronie 77 i 78 jest ciekawa informacja. Według tego co tam zawarto, już w 1998 roku TVN planował utworzyć swój kanał informacyjny.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...