Skocz do zawartości

Wasze ocena Canal+ Discovery.?


Nitros
 Udostępnij

Jak oceniacie ramówkę nowego kanału Canal+ Discovery  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniacie ramówkę nowego kanału Canal+ Discovery

    • Dobra propozycja ciekawy pomysł brakowało mi tego.
      11
    • Jest nieźle ale nie rewelacyjnie, czegoś brakuje.
      20
    • Kompletna żenada chcę czegoś innego.
      14


Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście Kolegom "umknęło", ze operator woła (lub chce to zrobić) za ten kanał 10-15 zł. To też powinno wpłynąć na optyke. Nie płacę więc zawsze coś więcej to duży PLUS.

Gdybym musiał dołożyć parę groszy...w życiu.

Jedynie powtórki znakomitych programów z Canal+ (przyroda, Włochy, Morze Śródziemne) tradycyjnie fajne. Reszta ,powiedziałbym słaba trója.

Z produkcji Discovery obejrzeliśmy tylko (bez wiekszego zainteresowania) odcinek Brzegiem Nilu i Bez granic.

Żadnej wyjątkowości nie było. Takie rzeczy na co dzień na innych kanałach również mozna znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wybaczcie ale twierdzić, że jest nieźle w sytuacji gdy kanał aspirujący do grupy premium nie nadaje pełnej ramówki zgodnie ze swoim przeznaczeniem tylko wciska dodatkowo jakieś głupoty to jakieś nieporozumienie (pomijając, że reszta ramówki to i tak żadna rewelacja bo w Nat.Geo.HD, kanałach BBC lub nawet Planete+ można znaleźć dużo ciekawsze propozycje). A w ogóle to wg mnie cała ta rewolucja/ewolucja w C+ to kolejna nieudana próba (zaznaczam kolejna bo to już nie pierwsze tego typu posunięcie) - w dalszym ciągu filmy są wszędzie, seriale można znaleźć na kilku programach a sport wciska się na inne kanały (po co skoro mamy C+Sport1, C+Sport2 i NSport?). Wracając do C+Discovery - do szukania czegokolwiek na tym programie zachęca póki co tylko brak reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem pierwsze 3 dni z ciekawości, wczoraj pierwszy raz przyłączylem aby zobaczyć, czy jest coś ciekawego czy ciągle słabsze dokumenty od tych z Planete i oczywiście trafiłem na powtórkę którą oglądałem w pierwszych dniach haha.

Ja mam wrażenie, że NC+ chce mnie oszukać, że mają mnie za [beep]a dzwoniąc i próbując mi to wcisnąć w nowej umowie jako kanał specjalny i dodatkowo płatny.

Kanał nie warty złamanego grosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...