Skocz do zawartości

Która wokalistka Varius Manx była najlepsza


kwakii
 Udostępnij

Która wokalistka Varius Manx była wg Ciebie najlepsza  

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która wokalistka Varius Manx była wg Ciebie najlepsza

    • Anita Lipnicka
      17
    • Kasia Stankiewicz
      5
    • Monika Kuszyńska
      6
    • Anna Józefina Lubieniecka
      0
    • Edyta Kuczyńska (Edi Ann)
      0
    • Żadna
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem zrobić tutaj taką ankietę, bo jestem bardzo ciekawy Waszego zdania ;) Niedługo Eurowizja, z Polski jedzie jak wszyscy już wiemy Monika Kuszyńska, była wokalistka Varius Manx – mojego ulubionego zespołu

Interesuje mnie, którą wokalistkę Variusa uważacie za najlepszą? ;)

Jestem zdecydowanie nieobiektywny, ponieważ od dziecka słucham Varius Manx i uwielbiam trzy pierwsze wokalistki: Anitę Lipnicką, Kasię Stankiewicz i Monikę Kuszyńską. To jest okres mojego dzieciństwa i wczesnej młodości, więc wiążą się z tym wspomnienia itp. Uważam, że każda z tych wokalistek przyniosła coś nowego, „świeże spojrzenie” na muzykę rozrywkową. Z każdą zespół odnosił ogromne sukcesy a i same wokalistki znane są głównie ze swej działalności w tymże zespole. Jednak swój głos oddaję na Monikę Kuszyńską, którą darzę ogromną sympatią – może dlatego że jak byłem w podstawówce, to marzyłem żeby była moją dziewczyną ;) Jak dla mnie najwięcej niezapomnianych przebojów było właśnie za czasów Kuszyńskiej.

O dwóch kolejnych wokalistkach nie będę pisał, bo dla mnie to totalna porażka – VM nie przypomina już tego zespołu, którym był dawniej. Szkoda.

Jest też opcja „żadna” – to dla tych, którym najbardziej podobała się muzyka instrumentalna, czyli wczesna działalność VM. Tak szczerze, „The Beginning” to była chyba ich najlepsza płyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia Stankiewicz, to jedyna charakterystyczna wokalistka, którą będzie się pamiętać. A to dlatego, że jej wszystkie piosenki są z automatu kojarzone z zespołem Varius Manx. Z pozostałymi miałbym problem. No może jeszcze Anitę Lipnicką. Ale to już inne klimaty. Nie bardzo się pamięta o tych piosenkach i słyszy się w radiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zdecydowanie Anita, potem Kasia a potem? Obojętne, wszystkie pozostałem wokalistki były tak samo bezbarwne i słabe. Przesłuchałem kiedyś ich utwory - bo liczyłem jednak że Varius Manx, nawet ze słabymi wokalistkami, będzie w stanie zaproponować mi utwór który mi się spodoba. Pomyliłem się.

 

Co zaś do Anity i Kasi. Obie były świetne, ale to Anita zaśpiewała znacznie więcej utworów które mi osobiście się spodobały i które uważam za topowe.

 

Pocałuj noc

Zanim zrozumiesz

Piosenka księżycowa

Orła cień

To są moje cztery ulubione utwory VM. 3:1 dla Anity. Bardzo lubie też "Wszystko się może zdarzyć", "Ten sen", "Ruchome piaski", ale to już nie to samo co cztery powyższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...