Skocz do zawartości

Ile medali zdobędą reprezentanci Polski podczas MŚ ?


andi12
 Udostępnij

Ile medali zdobędą reprezentanci Polski podczas MŚ w narciarstwie klasycznym w Falun ?  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile medali zdobędą reprezentanci Polski podczas MŚ w narciarstwie klasycznym w Falun ?

    • 1. Zero
      3
    • 2. Jeden
      4
    • 3. Dwa
      7
    • 4. Trzy i więcej
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Już niedługo bo juto rozpoczynają się MŚ w narciarstwie klasycznym w Falun, dlatego chciałem zaproponować ankietę, ja postawiłem na jeden zdobyty medal, myślę, że Kamil Stoch zdobędzie złoto na obiekcie normalnym. zachęcam do głosowania i komentowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dopiero optymista, nawet sprinterów widzi na podium :D

http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/3 ... ,id,t.html

Jak przejdą kwalifikacje to będzie dobrze. Ha ha, Cieślar był dwa razy w 10. Tylko zapomniał dodać że w Pucharze kontynentalnym. :D Jego najlepsze miejsce w tym sezonie w PŚ to 26, przy czym większość to miejsca poniżej 40. Mam nadzieję że Polska nie zdobędzie żadnego medalu i ktoś w końcu zrobi porządek w PZN. Tutaj dobrze widać jak działa PZN, czy raczej nie działa http://www.przegladsportowy.pl/sporty-z ... 1,301.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już w drugim wątku odnosisz się do mnie. Ciekawe że jakoś przed zawodami nie pisałeś tu, że liczysz na medal w drużynówce. Wtedy mógłbyś docinać. Każda mila niespodzianka cieszy. Jeśli mylę się a potem jest wynik lepszy, to nie mam żadnego z tym problemu i tym bardziej cieszę się z nieoczekiwanego medalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem że liczę na medal ale i nie odbierałem nikomu szans na niego.Pisząc że medal w drużynówce to żart.Ale jak widać wielu tu ekspertów wydaje wyroki jeszcze przed zawodami.Najlepiej odbierać szanse przed zawodami krytykować a jak nikt nie wypomni to chować głowę w piasek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...