Skocz do zawartości

Najlepszy program/show kulinarne w tv otwartej.


alekk
 Udostępnij

Najlepszy program kulinarny.  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepszy program kulinarny.

    • Kuchenne Rewolucje
      16
    • Masterchef
      7
    • Top Chef
      10
    • Ugotowani
      2
    • Hell's Kitchen
      9
    • Inne
      1


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Oglądam wszystkie te programy :) Jak dla mnie najlepsze są Kuchenne rewolucje i Top Chef. Polska wersja Hell's Kitchen jak dla mnie za łagodna ;). Masterchef i Ugotowani też trzymają wysoki poziom, więc jakiegoś konkretnego faworyta jest mi ciężko wskazać. Trzeba było wybrać dwie produkcje, to wybrałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Nie oglądam obecnej edycji HK, widziałem kilka odcinków poprzedniej edycji i miałem wrazenie, że kręcone jest to na zasadzie takiej samej jak Trudne sprawy, przynajmniej te komentarze uczestnikow bezposrednio do kamery byly tak sztuczne i udawane ze nie moglem tego ogladac, pamietam jak jakas babka przwie krzyczala do kamery ze "walczy o siebie bla bla bla". Masterchefa nie ogladam ale tam przynajmniej widac wydane pieniadze jak wyjazdy przed finałem, ciekawi goscie ze świata kulinarnego(w tym Gordon Ramsey) a w programach polsatu goscie ze stacji typu Beata Tyszkiewicz, Kasia Skrzynecka, na deser Hardkorowy Koksu. Programy polsatu są sztuczne jak nowe imie i nazwisko Wojciecha Basiury. Gessler miala racje odpowiadajac na atak Basiury ze wylansowal sie na jej plechach, i w sumie to ona dostala propozycje z Hiszpanii a nie on. Kuchenne Rewolucje maja juz nty sezon a mnie sie nie znudzily chyba jako jedyny program po takim czasie :D I w sumie wybieram tylko KR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem Top Chef, bo wydaje mi się najatrakcyjniejszą propozycją - jedyne zastrzeżenia mam do czasami takich "widowiskowych" ocen i oczywiście nienachalnych lokowań produktów. ;)

 

Kuchenne Rewolucje i Hell's Kiczyn wyglądają przy tym jak czyste produkcje reżyserskie, a do Masterchefa i Ugotowanych mam stosunek obojętny. Innych nie oglądam, bo na szczęście telewizja pokazuje jeszcze wiele innych, ciekawych programów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...