Skocz do zawartości

Czego mi brakuje w SAT Kurierze?


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Z pewnością będzie wyższa niż cena zwykłego wydania miesięcznego :> O ile w ogóle coś takiego się pojawi. Temat do rozważenia.

Moim zdaniem skoro takie coś jest planowane to cena zwykłego wydania miesięcznego powinna spaść mniej więcej do poziomu konkurencji (5 zł) lub jeszcze niżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby czemu? Przygotowanie wydania normalnego będzie nas kosztować mniej pracy, jeśli jednocześnie wydamy (jednorazowo) jakiś zbiór archiwów? No nie bardzo :> Cena wydania normalnego nie będzie obniżona, nie ma takich planów.

Natomiast archiwalia, o ile by wyszły, to cenę wymusi grubość, niski nakład + (wysoce prawdopodobny) brak reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze fajnie by było gdyby pojawiło się zestawienie kanałów które zostały dodane, oraz zostały usunięte. Jako osobne zestawienie.

Teraz zauważyłem że nowe kanały są zaznaczone kolorem. Jednak dużo łatwiej by było aktualizować swoje dekodery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mnie denerwuje, że informacje w tabelach drobicie takim maczkiem, że trzeba nieźle się wytężyć, żeby toto odczytać.

 

A na pewno czyta się zawarte tam dane bardzo niekomfortowo.

 

Czy dodanie dwóch stron do pisma w celu zwiększenia fontów, to jest duży problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@djrafik - przekażę, ale szanse na zmianę są małe, bo skomplikuje to proces aktualizacji, a i tak schodzi z tym już zbyt długo :/

 

@Jego Cień - mnie to też denerwuje, ale nie da się z tym nic zrobić, osiągnęliśmy granicę dla ilości stron, które mogą iść na tabele. Jeśli będą jakieś poprawy, to kosztem wycinania mniej popularnych pozycji satelitarnych. Z 13 stron w 2005 roku tabele poszerzyły się do aż 25 teraz, to prawie 2x tyle. przy obecnej konkurencji w sieci zajmowanie jeszcze większej ilości stron na tabele kłóci się z rachunkiem ekonomicznym. Wierz mi, że mimo wszystko "lobbuję" o to cały czas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Myślę, że większość tutejszych forumowiczów byłaby zainteresowana takim historycznym wydaniem.Ja również chętnie bym poczytał takie artykuły.

 

Wystarczyłby mi w każdym numerze jakiś "kącik lamusa" :wink::smile::D w którym poruszane byłyby tematy z lat minionych,opisy sprzętu który już wyszedł z użytku :!::curious: Fajnie byłoby gdyby w takim dziale znalazł się też kącik dotyczący kanałów które kiedyś nadawały a potem zniknęły :cry::cry::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli dane urządzenie nie jest już w sprzedaży, to czy to faktycznie byłoby interesujące dla przeciętnego czytelnika? Podobnie sprawa ma się do kanałów - byłoby troszkę szkoda cennego miejsca, aby wstawiać informacje o czymś, czego już nie ma :( Chociaż prywatnie też uważam, że z łezką w oku bym powspominał - tylko jak piszę, chyba jednak dla niezbyt wielu osób byłoby to interesujące, tylko dla takich starych wyjadaczy jak my ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Newsy trafiają na stronę satkurier.pl, prawdę mówiąc do gazety nie dajemy - za duży poślizg spowodowany drugiem. Kiedyś były działy z newsami, ale przy obecnej powszechności Internetu drukowanie "przeterminowanych" newsów straciło sens ;) Lepiej przeznaczyć cenne papierowe strony na inne teksty ;) News może trafić do druku jeśli jest coś super ważnego, ale zdarza się to obecnie rzadko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr. Orbita@ Czy jest możliwość w przyszłości wprowadzenia np że użytkownik napisał by dobrego newsa to trafił by on do gazety sat kurier za odpowiednią ilość oczywiście jakaś nagroda. :D

 

Chciałem zapytać czy nagroda będzie przewidziana również dla użytkownika ,który zrobi jakieś zdjęcie,któregoś z redaktorów Sat Kuriera w kłopotliwej sytuacji :oops: i jeżeli prześle je do redaktora naczelnego to czy też może liczyć na jakąś gratyfikację finansową :?::smile::]:wink::wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Hej .Koledzy redaktorzy Sat kuriera, czy istniała ,by szansa zamieszczenia w wersji drukowanej testów sprzętu linuxowego. Chodzi mi o tunery Miraclebox Premium/Mini i Gigablue HD800 SE/UE/Quatro Plus.Bo wielu czeka na kompetentne testy tego w miarę przystępnie cenowego sprzętu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku Miraclebox nie mamy kontaktu z nikim od dystrybucji, przekażę temat do analizy. Natomiast Gigablue jest dostępny, ale prawdę mówiąc nie planowaliśmy jakoś bliżej przyglądać się serii Plus, traktując ją jako rozwinięcie poprzedniej serii, załatwiające w szczególności kwestię modułu Cyfrowego Polsatu (przynajmniej na UE mamy potwierdzone działanie, choć testowane na razie pobieżnie). W wolnej chwili przyjrzę się bliżej tej serii i zastanowimy się nad publikacją ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...