Skocz do zawartości

SAT Krak 2015


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Szybki pakiet informacji dla osób zainteresowanych odwiedzinami:

 

Wystawa tak jak rok temu w Hotelu Galaxy przy ul. Gęsiej 22a. W czwartek 8.10 i piątek 9.10 od godziny 10:00 do 17:00.

 

Proszę wydrukować sobie bilet: https://satkurier.pl/uploads/26365.pdf - wejście jest darmowe, ale ochrona hotelu pilnuje, aby nikt niepowołany nie kręcił się po obiekcie, więc taki bilet jakby co - uzasadnia obecność ;)

 

Lista wystawców na planie: https://satkurier.pl/uploads/14308.pdf

Planowane konferencje: http://www.satkrak.com/konferencje-sat-krak-2015

 

Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych ;) Będą myślę ciekawe momenty, zajrzy mocna delegacja TVP, będzie Astra, Eutelsat, nc+, czekamy na potwierdzenie od jednego operatora, jest zapowiedziany Vu+ Solo 4K, dodatkowo będzie okazja do porozmawiania i popatrzenia na nowości od tych, którzy się wystawiają.

 

Jeśli coś istotnego mi się przypomni, to dopiszę, ew. proszę pytać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś była sobota - krócej do bodajże 14 jak pamiętam, ale nie sprawdzało się to z różnych powodów, więc przycięliśmy sobotę. Pomyślimy jeszcze nad tym, mamy na uwadze, że na tygodniu nie są to najwygodniejsze godziny do odwiedzin dla osób pracujących :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem warto zastanowić się nad jednorazową zmianą lokalizacji na Katowice.

Myślę, że ilość odwiedzającyh spokojnie przebiłaby tą z Krakowa, ze względu na większą aglomerację, a co za tym idzie dużo większą liczbę firm z "branży", instalatorów czy miłośników TV/Sat.

 

Dojazd dla wielu też nieco lepszy niż do Krakowa.

 

Może dałoby to nadzieję, że targi jeszcze odżyją, bo niestety z roku na rok liczba wystawców coraz słabsza:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak wygląda dojazd pod ten hotel gdzie będzie wystawa z dworca PKS/PKP z wykorzystaniem MPK? Nigdy nie byłem w Krk, a jest pokaz Vu+ Solo 4K(mam nadzieję, że z prezentacją) i chętnie poświęcę te złotówki na przyjazd. Interesuje mnie dzień piątkowy.

Edytowane przez bartolinos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MZWP - już próbowaliśmy z Warszawą ;) Przenoszenie nie zmieni sytuacji, bo ilość firm nie od tego zależy.Targi są papierkiem lakmusowym polskiego rynku i branży. A tu przez lata zaszły zmiany. Firm jest owszem sporo, ale są to zwykle drobniejsi sprzedawcy, dla których koszt wystawienia się (choć nie jest duży) to sporo w stosunku do zarobków i nawet gdybyśmy zmajstrowali targi pod czyjąś siedzibą, to i tak by się nie wystawił ;) Drugi problem to ogólnie fakt, że te duże firmy, które przetrwały, wolą jednak jechać na ANGĘ lub IBC i szukać rynków zbytu za granicą. Polski rynek jest dość nasycony i ruch tu nie jest zbyt duży. Ilość wystawców odzwierciedla to, co dzieje się w branży, nie spodziewam się jakiejś drastycznej poprawy, gdziekolwiek byśmy targów nie zorganizowali. Raczej należy to traktować jako okazję na spotkanie się, pogadanie o sprzęcie, o nowościach, wymianę pomysłów ;) Normalnie nie ma takiej okazji w ciągu roku ;)

 

@bartolinos - po wyjściu z pociągu/autobusu najlepiej udać się w stronę Galerii Krakowskiej i wejść w tunel pod nią, tam tramwaj 50 (często jeździ) tak, by wysiąść na przystanku Rondo Grzegórzeckie (przystanek ma być na rozkładzie) i przechodzisz tylko kawałek. Bez przesiadek, wystarcza bilet 20 minutowy (2,80 zł, są biletomaty w tramwajach). W razie czego pomoże jakdojade.pl ;)

 

Vu+ Solo 4K zamierzamy oczywiście podpiąć i prezentować :D Mamy nadzieję, że wszystko się uda, czekamy na paczkę z odbiornikiem - niestety ma dotrzeć na ostatnią chwilę, więc jest lekki stres :/ Następnie opis odbiornika powinien pojawić się w wydaniu 11/2015 magazynu ;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vu+ Solo 4K nadal nie dotarł do nas - jeśli ktoś szykuje się jutro na oglądanie, to proszę nie atakować od samego otwarcia od 10:00, bo zapewne tak wcześnie już nie dotrze. Gdy tylko pojawi się na terenie wystawy - dam cynk tu w wątku.

 

Sama wystawa cały czas mimo późnej pory się szykuje, stoiska są wykańczane, aby jutro od 10 móc wystartować bez przeszkód ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie. Najważniejsze nowości i testy :) Byłaby miazga :)

 

Może TVN Turbo by nawet taki program emitował. Mają Gadżet, to czemu by nie mogli mieć np. SATKurier Flesz :P albo SatMania :D

Edytowane przez PawelU1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! Kto wybiera się na prezentację Vu+ Solo 4K - niestety mam złe wiadomości, odbiornik nie dotarł i na jutro nie dojedzie już do nas :(

 

Przykro mi, że tak wyszło, bardzo na to liczyliśmy, ale sprawa niezależna od nas, możemy go dostać dopiero w przyszłym tygodniu. Dlatego jeśli ktoś jedzie specjalnie po to - proszę temat odwołać.

 

Natomiast jakby ktoś chciał pogadać - ja jestem i zapraszam ;) Chyba najwięcej ciekawostek tak subiektywnym okiem sprzętowca jest na stoiskach Wisat i AX Technology, do tego Mezon z Promaxem fajne urządzenia pomiarowe, u innych też czy to do popatrzenia, czy do pogadania ;)

 

Co do magazynu, to zobaczymy, na razie nie mogę nic pisać co do planów redakcji w przyszłym roku, ale napiszę tak - zmieniamy nacisk i planujemy przenieść energię na inne tematy. Postaram się za miesiąc napisać nieco więcej, gdy będę miał zielone światło, by nieco zdradzić ;)

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ten rok to też było na co popatrzeć, brakowało mi tylko parku antenowego przed hotelem, ale na stoisku Hollexu znalazł się rodzynek :cool:, oraz anteny satelitarnej 120cm od Coraba, Wisat/Triax jak zawsze sporo wystawił produktów, Famaval miał ciekawe anteny oraz stoisko Ax Technology przyciągało uwagę, można było spotkać ciekawe osoby i porozmawiać, szkoda że Sat Krak jest tylko raz w roku. :wink:

Pozdrowienia dla całej załogi Sat Kuriera i Hollexu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za obecność w tym roku, z forum oficjalnie podbił tylko @Electrix i pogadaliśmy na żywo, pozdrawiam ;) Poza tym przewinęło się sporo osób oraz pojawiło się trochę nowości, będą testy w kolejnych wydaniach magazynu SAT Kurier. Myślę, że jest materiału na nawet 3-4 wydania do przodu ;) Ale najpierw siadamy do raportu z wystawy, aby kto nie mógł być - miał szansę poczytać co i jak, to będzie w wydaniu 11/2015 (+ oczywiście pierwsze testy ;) ).

 

Jest trochę wideo, w tym konferencja dot. MUX8 z udziałem TVP, nie potrafię jeszcze powiedzieć jak szybko to wrzucimy, ale jest to w planach ;) Zapewne tak jak to było w poprzednich latach ;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...