Skocz do zawartości

Satkurier.tv - kanał TV Magazynu SAT Kurier


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

No proszę i doczekaliśmy się. W lutowym numerze Sat Kuriera znalazłem zapowiedź startu kanału:

Rusza też nasza telewizja satkurier.tv - szukamy materiałów wideo o tematyce podróżniczej lub technicznej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@M_arek - To jest właśnie ten projekt internetowy o którym wspomniałem na poprzedniej stronie, jeszcze upłynie nieco czasu, zanim ruszy i proszę nie nastawiać się tam na jakieś rewelacje, przynajmniej nie na początku.

 

@michalx1974 - jeszcze w czasach początków "oryginalnego" CSB TV (nie tego, co jest teraz :P ) była taka koncepcja, ale co tu kryć - jest nas za mało. Docelowo rozważymy produkcję magazynu raz w miesiącu do emisji na satkurier.tv + ew. reemisja na klasycznym kanale TV, jeśli znajdzie się ktoś zainteresowany, ale o ile pozwoli nam na to czas, dla mnie priorytetem jest magazyn w wersji papierowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście wolę SATKURIER w wersji papierowej. Jestem czytelnikiem od samego początku, nawet mam wszystkie numery gazety i powiem szczerze że lepszej ENCYKLOPEDII TV-SAT nie ma i chyba dłuuuugo nie będzie. Co do programu w telewizji ITV mógłby się pojawić bo na duże sieci tv raczej nie ma szans. A może blok w niemieckim kanale DR.DISH - nie wiem ale chyba kiedyś trafiłem jakiś materiał o "SAT KURIERZE".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Także mam wszystkie roczniki Sat Kuriera od 1999 roku i pare numerów z 1998. Syn podrośnie to go odpowiednio wyedukuje,jak zacznie narzekać na kablówke :D Ale wersja telewizyjna Sat Kuriera nadal mile widzina.Na mojej liscie programów od razu by znalazła sie na...drugim miejscu zaraz po Kino Polska Muzyka :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może warto by podpisać jakieś porozumienie z Dr. Dish - kilka razy oglądając program na Astrze podawano także informacje dotyczące Polskich kanałów.

Mógłby być kilku godzinny program np.2 w kilku blokach czasowych. Lub kilka razy w tygodniu.

 

Pewnie i tak współpraca jakaś jest SATKURIERA z Dr. Dish

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na godzinny lub dwugodzinny to redakcja SATKURIERA na pewno ma możliwości aby stworzyć takie bloki materiałowe (nie licząc przerw na reklamę).

 

Od pierwszego numeru wydania gazety minęło duuuużo czasu. Można stworzyć archiwum TVSAT a także nowości.

 

A może któraś z Polskich sieci tv mogła by sama zaproponować pomysł na program (TVN TURBO czy POLSAT PLAY) jeszcze mogli by zarobić na reklamach.

 

Na początek to blok np co dwa tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Tak, strona jest od dość dawna i nie ma tam emisji na żywo, a tylko materiały załadowane kiedyś, docelowo ta strona zostanie odświeżona ;)

Natomiast robimy sobie drobne testy. Dziś nie będzie nic, bo potrzebuję dokupić trochę różności, głównie peryferiów i okablowania, ale na dniach ciąg dalszy ;) Za jakiś czas mam nadzieję się pochwalić co my tam kombinujemy, będę informować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Z naciskiem na "powoli", ale zarazem o wiele szybciej niż przez ostatnie kilka lat :P Jeszcze jesteśmy przed kolejnym grubszym zakupem sprzętu... Niezależnie od tego będziemy chcieli choćby w ramach testów pokazać się na trochę w sieci wkrótce. Małe wewnętrzne eksperymenty były jeszcze w październiku na bazie tego sprzętu, który mamy. Dalsze kroki będą ogłaszane na bieżąco ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...