Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę śmieszą mnie takie litanie, choćby dlatego ze masz promocję katolicyzmu dość czesto w TVP.

 

Dlatego żeby była równowaga jutro dużo lepszy film o biseksach :)

http://www.filmweb.pl/film/Trzy-2010-542379

 

Film reżysera filmu Biegnij Lola biegnij, moim zdaniem świetny z nietuzinkowymi przemyśleniami, jest trochę scen seksu zarówno homo jak i hetero ale na tyle mocne ze film ma 16+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że każdemu przeciwnikowi adopcji dzieci przez pary homoseksualne przyklejasz łatkę homofoba?

 

Częsta emisja tego filmu jest tylko przykładem na to co pisałem wcześniej o linii politycznej, którą prezentuje TVP Kultura. Nie mam nic przeciwko jego emisji i jestem ostatnią osobą, która z powodu własnych przekonań, chciałaby cokolwiek zakazywać, ale uważam, że w telewizji publicznej powinna jednak istnieć pewna równowaga światopoglądowa.

 

Całkowicie się zgadzam. Jestem fanem TVP Kultura. Moim zdaniem jest to najlepszy kanał w Polsce pod względem oferty programowej. Ale nie zmienia to faktu, że ten kanał prezentuje światopogląd bardzo liberalny, całkowicie odmienny od mojego. Oczywiście nie mam tak bardzo konserwatywnych poglądów jak np. redaktor Terlikowski. Po prostu jestem na przeciwległym biegunie w stosunku do tego, co było prezentowane choćby w dokumencie "Ojcostwo dla dwóch". Zgadzam się zatem z Conanem, że powinna istnieć równowaga światopoglądowa. A jeśli uważam, że pary homoseksualne nie powinny adoptować dzieci, to mam prawo tak twierdzić i nikt nie powinien nazywać mnie przez to homofobem.

 

 

TVP Kultura mogłaby oczywiście wyemitować jakiś dokument o tej sprawie. Tylko skąd ma go brać, skoro nikt takich nie robi?

 

Mogliby pokazać choćby film Agnieszki Holland "W ciemności", w którym pokazane jest jak Polacy pomagali Żydom. Byłem na tym filmie w kinie, wtedy kiedy wyszedł, ale zdaje się, że w TVP w ogóle go nie pokazali, mimo że był nominowany do Oscara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam za często telewizję :) Mam więcej rzeczy do zrobienia niż tylko siedzieć z popcornem i chipsami i przełączać 24 na dobę kanały. Więc dopiero dzisiaj zauważyłem nowe logo. I to nie jest śmieszne. :/

Ja też mało oglądam telewizji w ciągu tygodnia, więcej trochę w weekendy. Nie chciałem się z ciebie wyśmiewać, ale nowe logo jest od prawie 2 tygodni, a ty napisałeś post w taki sposób jakby nowe logo pojawiło się dziś lub wczoraj.

Nawet nie oglądając długo telewizji można zauważyc nowe logo. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj został pokazany film Felliniego "Miasto Kobiet". Już kilka razy planowałem obejrzeć ten film, ale jeszcze tego nie zrobiłem. Był na TVP Kultura już kilka razy, więc myślałem, że będzie jeszcze nie raz. Jednak wczoraj w EPG napisane było obok tytułu "Pożegnanie z filmem". Na ich facebooku natomiast była informacja, że będzie on wyemitowany w tym kanale po raz ostatni. Więc jak to jest? Skąd wiedzą, że już nigdy nie pokażą tego filmu? Skończyły im się prawa do niego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Z tych trzech filmów Carlosa Saury pokazywanych na antenie TVP Kultura pozostał mi już tylko "Nakarmić kruki". Gdyby ktoś coś wiedział czy i kiedy będzie emitowany to niech da znać. Na PW lub w tym temacie. Z góry wielkie dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czerwcu już nie będzie tego pasma.

 

Z kolei w tygodniu od 8-12 czerwca TVP Kultura wyemituje pięć (można chyba powiedzieć najbardziej znanych) filmów Davida Lyncha.

 

8 czerwca - "Człowiek słoń"

9 czerwca- "Blue Velvet"

10 czerwca - "Dzikość serca"

11 czerwca - "Prosta historia"

12 czerwca - "Mulholland Drive"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czerwcu już nie będzie tego pasma.

 

Z kolei w tygodniu od 8-12 czerwca TVP Kultura wyemituje pięć (można chyba powiedzieć najbardziej znanych) filmów Davida Lyncha.

 

8 czerwca - "Człowiek słoń"

9 czerwca- "Blue Velvet"

10 czerwca - "Dzikość serca"

11 czerwca - "Prosta historia"

12 czerwca - "Mulholland Drive"

 

No i super. :smile: Będę mógł sobie odświeżyć niektóre pozycje.

Brakuje jeszcze "Zagubionej autostrady", która jest popularniejsza niż np. "Prosta historia".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...