Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prawie 50 procent udziału w rynku telewizyjnym miała walka Floyda Mayweathera juniora z Mannym Pacquiao podczas gali w Las Vegas! Oglądał ją więc prawie co drugi Polak, który miał wtedy włączony odbiornik telewizyjny. W szczytowym momencie walkę stulecia z 2 na 3 maja śledziło w TVP1 i TVP Sport aż 1 mln 44 tys.

http://sport.tvp.pl/19920404/bardzo-dob ... r-pacquiao

 

To jest rewelacyjna ogladalnosc jak na taka pora. Ostatni raz zblizona ogladalnosc mialy jedynie nocne walki Goloty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na jaką porę? Ludzie, to 6 godzina. Jaki problem nastawić sobie budzik i obejrzeć?
Walka miala sie zaczac ok godzine wczesniej. Czesc osob ktora czekala cala noc na walke albo ogladala gale od 3.00 przez to przesuniecie mogla nie dotrwac do glownej walki. Z kolei byli i tacy ktorzy dzieki opoznieniu zalapali sie na pojedynek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik oglądalności biorąc pod uwagę kilka czynników wymienionych przez Was jest naprawdę dobry. Choć już malkontenci muszą gadać, że im się nie podoba, bo nie było w PPV i gala straciła swoją ekskluzywność. Cóż zrobić? Takich mamy specjalistów od wszystkiego. Jeszcze raz brawa dla TVP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik niespełna milion to wręcz wspaniałe osiągnięcie TVP o tej porze, nikt normalny temu nie zaprzeczy. Ciekawe czy to ich zachęci do kolejnego inwestowania w boks? A Wójcik tak płakał w Polsacie, że takie marne oglądalności boksu są w otwartym Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i chyba wymieniłeś wszystkich - nie jest to duże grono.Zresztą panowie Zawioła, Gleń komentowali parę spotkań i nie zanosi się by szybko miało się to powtórzyć.. Tak samo jak w ręcznej, jak przez lata wszystko de fakto było w Polsacie i wszyscy mówią Włodarczyk najlepszy. Naprawdę chodzi mi o to,że nie ma wielkiej konkurencji, nie ma zbyt wielkiego pola manewru, punktu porównania i co najważniejsze- ludzie w Polsce się średnio interesują co pokazuje ta urocza dyskusja o hokeju, więc to wyrokowanie kto jest świetny, kto się zna jest troszkę zabawne gdy się samemu właściwie ma blade pojęcie o danej dyscyplinie. Co innego futbol- którym wiele osób się interesuje, jest wielka rzesza komentatorów i ludzie mają wiedzę by zweryfikować czy ktoś gada bzdury czy nie.

Szczęsny - typowy słowotok dla niego i mam wrażenie,że za mało włączał się w komentarz Sosnowski. No cóż duety w Polsacie są lepsze.

 

Tak mi się przypomniało...Zawiola i Glen skomentowali bardzo dużo spotkań, bo zarówno MS, IO komentowali no i NHL...Wiec kilkadziesiąt się nazbierało pewnie

 

Szczęsny też komentuje IO, Poland Hussars...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wislok

No nie wszystkie pojedynki tego Hussard, mam wrażenie,ze raczej Solecki komentował. Na Igrzyskach się nakomentował boksu amatorskiego, no faktycznie Szczęsny to fachowiec od boksu . Naprawdę dyskusja w ten spoób nie ma sensu, jak Polsat w większość weekendów nadaje 2- czasem trzy gale boksu.. O tym NHL zapomniałem, ale też pytanie już widzę jak Polacy oglądali to setkami tysięcy . Naprawdę niewiele jest tych komentatorów i skazani jesteśmy na dane nazwiska.

http://sport.tvp.pl/647102/do-obejrzenia-w-sporttvppl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj był ciekawy mecz Kanada - Czechy a też mi się chciało komentarz wyłączać. 90% przegadali o jakiś ciekawostkach itp. Może osoba która ogląda hokej góra 2 razy w roku jest tym zainteresowana, ale mnie to bardzo denerwowało. Gadają i gadają o [beep]ołach a tu nagle kara - `Tak będzie kara dla zawodnika kanadyjskiego za wepchnięcie przeciwnika w bramkarza...` :P Do teraz nie wiem dlaczego karę odsiadywał Czech:D

 

Ogólnie chyba tylko Snopek trochę ogarnia hokej w TVP, w końcu komentuje go dość długo w przeciwieństwie to reszty która pojawia się od święta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarz Laskowskiego w hokejowym meczu Szwajcaria-Niemcy był słaby, monotonny i usypiający. Fakt, że mecz był słaby nie usprawiedliwia tak słabego komentarza.

 

Wczoraj był ciekawy mecz Kanada - Czechy a też mi się chciało komentarz wyłączać. 90% przegadali o jakiś ciekawostkach itp. Może osoba która ogląda hokej góra 2 razy w roku jest tym zainteresowana, ale mnie to bardzo denerwowało. Gadają i gadają o [beep] a tu nagle kara - `Tak będzie kara dla zawodnika kanadyjskiego za wepchnięcie przeciwnika w bramkarza...` :P Do teraz nie wiem dlaczego karę odsiadywał Czech:D

 

Ogólnie chyba tylko Snopek trochę ogarnia hokej w TVP, w końcu komentuje go dość długo w przeciwieństwie to reszty która pojawia się od święta.

 

 

W [beep]ach się poprzewracało co niektórym widzę, komentarz w obu meczach był kapitalny, Niezwykle się cieszyłem, że komentuje Laskowski a nie Snopek/Szpaku bo Laskowski opowiedział tyle ciekawych rzeczy, że nie miałem o nich pojęcia po prostu !

Ale oczywiście trzeba narzekać jak się nie ma powodów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wislok

Ludzie mają prawo do własnych opinii. Jednym się podoba gdy komentator zasypuje go statystykami, inny woli jak skupia się na meczu, nie wiem po co teksty,że komuś się coś poprzewracało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarz Laskowskiego w hokejowym meczu Szwajcaria-Niemcy był słaby, monotonny i usypiający. Fakt, że mecz był słaby nie usprawiedliwia tak słabego komentarza.

 

Wczoraj był ciekawy mecz Kanada - Czechy a też mi się chciało komentarz wyłączać. 90% przegadali o jakiś ciekawostkach itp. Może osoba która ogląda hokej góra 2 razy w roku jest tym zainteresowana, ale mnie to bardzo denerwowało. Gadają i gadają o [beep] a tu nagle kara - `Tak będzie kara dla zawodnika kanadyjskiego za wepchnięcie przeciwnika w bramkarza...` :P Do teraz nie wiem dlaczego karę odsiadywał Czech:D

 

Ogólnie chyba tylko Snopek trochę ogarnia hokej w TVP, w końcu komentuje go dość długo w przeciwieństwie to reszty która pojawia się od święta.

 

 

W [beep] się poprzewracało co niektórym widzę, komentarz w obu meczach był kapitalny, Niezwykle się cieszyłem, że komentuje Laskowski a nie Snopek/Szpaku bo Laskowski opowiedział tyle ciekawych rzeczy, że nie miałem o nich pojęcia po prostu !

Ale oczywiście trzeba narzekać jak się nie ma powodów...

 

To ja nie wiem po co włączasz TV na hokej - nie wystarcza ci pudelek i onet?

 

Może to kwestia przyzwyczajenia do pewnego standardu.

Dla mnie komentator jest od komentowanie tego co się dzieje na lodzie i od kiedy oglądam NHL na NBC i FOX to nigdy tam komentarz nie wyglądał inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP w komunikacie pisze o Szpakowskim:

https://satkurier.pl/news/115098/605-lm- ... -tvp1.html

Mecz FC Barcelona - Bayern Monachium skomentują z Katalonii: Dariusz Szpakowski i Marcin Żewłakow.

 

Zasugerowalem się tym, że Jasina na Facebooku się pochwalil zdjęciem z Barcelony. I tym, że w ogóle tam leci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...