Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TVP mogłaby wreszcie odświeżyć i zaktualizować herby niektórych klubów piłkarskich, bo aż to razi w oczy. Taki najbardziej skrajny przypadek to chyba Juventus, który na nowy herb przy Woronicza czekał 10 lat! Czy na nowe herby Romy, Monaco i kilku innych klubów będziemy czekać tyle samo czy jeszcze dłużej? Teraz przed chwilą oglądałem zapowiedź meczu PSG - Barcelona, a tam na pół ekranu stary herb paryskiego klubu.

 

Wiem, że się czepiam, ale taki już jestem :>

No i znając rozmach ludzi z Woronicza poczeka pewnie kolejne 10...

 

 

Nie doceniłem TVP...

 

http://s08.imgs.to/share/image/LGAhNnAX ... _20.06.jpg

http://s08.imgs.to/share/image/5ZX5RntC ... _20.07.jpg

http://s08.imgs.to/share/image/YMQ4xuvP ... .07_1_.jpg

 

:woot::crazy:

 

...banda żałosnych nierobów :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podaje portal igrzyska24.pl TVP pozyskała prawa do mistrzostw świata w pływaniu ,dotyczy to imprez następujących

*Kazań 2015 (50 m; 2-9.08)

*Windsor 2016 (25 m; 7-11.12)

*Budapeszt 2017 (50 m; 21-28.07)

 

Najciekawsze jednak jest to że MŚ w Kazaniu kolidują z Tour de Pologne ,dlatego prawdopodobne jest że pokażą relacje na żywo tylko w internecie na sport.tvp.pl .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo TVP - to epokowa chwila kiedy wracają Igrzyska Paraolimpijskie na " żywo". W końcu. Ogromne brawa,że w końcu spełniają swoją misję. Moja i nie tylko batalia zakończona zdaje się sukcesem.

A.Sawka nie sądzę by kupowali MŚ w pływaniu by je emitować jedynie w internecie. Przecież TDP może lecieć na TVP1,a pływanie w kanale sportowym. Nieraz już tak bywało w przeszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna wiadomość odnośnie MŚ w pływaniu. Ale najbardziej cieszą mnie Igrzyska Paraolimpijskie. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Wprawdzie to powinien być ich obowiązek, ale ostatnio w ogóle tych zawodów nie pokazywali, więc cieszę się. Ostatni raz Igrzyska Paraolimpijskie były transmitowane w TVP chyba w 2004 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wyglądała ceremonia przekazania pucharu Ligi Europy. Cieszę się, że można było to obejrzeć dzięki TVP1.

 

Dzisiaj półfinału Pucharu Niemiec. Naprawdę, na taki hit mogliby dać Laskowskiego, a nie nudnego Jasinę....

 

I taka sprawa - jak Bayern awansuje,to finał też pokażą w TVP1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to w sobotę 30 maja odbędą finały dwóch krajowych pucharów, do których prawa ma TVP.

Finał DFB-Pokal o 20:00 oraz finał Copa del Rey o 21:30, a wiec trochę się na siebie nakładają.

 

A jaki mecz na głównym kanale TVP1 HD? To zależy pewnie też od składu finalistów.

Spotkanie Bayern - Wolfsburg ma większe szansę na pokazanie niż Dortmund - Bielefeld.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to w sobotę 30 maja odbędą finały dwóch krajowych pucharów, do których prawa ma TVP.

Finał DFB-Pokal o 20:00 oraz finał Copa del Rey o 21:30, a wiec trochę się na siebie nakładają.

 

No to mnie teraz wystraszyłeś z tym nałożeniem terminów. Bo byłem nieświadomy...

Czyli już można się spodziewać, że po prostu TVP coś odwali głupiego...

Najlepszą opcją jest pokazanie obu meczów w całości na TVP Sport, DFB Pokal puścić pierwsze w całości rzecz jasna do końca, z ceremonią, a potem puścić od 1minuty mecz Barcy z Bilbao, bez żadnego wchodzenia na antenę w 39min kiedy już tyle się wydarzyło!!!! Ale znając TVP oni tego nie zrozumieją i puszczą mecz Barcy na sport.tvp.pl a potem wejdą w trakcie z transmisja...

TAk robili przecież w 1/4 finału DFB Pokal kiedy trzymali do końca z dogrywką i karnymi mecz Arminia - Gladbach,a toczył się równolegle hit Leverkusen - Bayern... To była farsa w ich wykonaniu, weszli na ten mecz w 2połowie dopiero jakoś w 60-70min bodajże. Co komu po takim meczu ? Przecież jak się coś ogląda to od A do Z się chce zobaczyc, a nie końcowkę gdzie nie wiadomo jak wcześniej ktoś się prezentował, kto strzelał, kto bronił itp itd.

 

TAk więć boję się o TVP w tym dniu i to bardzo :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jakby jeden mecz pokazali w TVP 1/ TVP ,a drugi w całości na żywo w TVP Sport,

 

Na tak genialny pomysł to TVP raczej nie wpadnie. Kiedyś mówili, że finał Pucharu Króla będzie w TVP1, ale wtedy jeszcze pewnie nie wiedzieli, że się nałoży na Puchar Niemiec.

 

Ja nie wiem, niektórzy to od propagandy stracili rozum. Najlepiej jak jeden mecz puszczą w TVP1 live, a drugi w TVP2 też live. To jest najlepsza opcja, a nie jakieś tam kanały kodowane. Jeszcze 10 lat temu wszyscy by się burzyli, jak to że TVP puszcza mecz w kanale kodowanym? A dzisiaj proszę, parę lat mielenia że straty, że musi zarabiać , ze to ze tamto, i jest efekt. Najlepiej jakby mecz był zakodowany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wyniki oglądalności tej mocno promowanej walki bokserskiej mogą mieć duży wpływ na PPV w Polsce. Jeżeli TVP na niej nie zarobi, to jedynie umocni się opinia Polsatu, że najlepsze walki bokserskie opłaca się transmitować jedynie w PPV. Oczywiście sytuacja może wyglądać zupełnie inaczej, jeżeli TVP jednak zarobi na tej walce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP nie zarobi na tej walce to jasne,ale i PPV się nie opłaca o trzeciej rano, zauważ co daje Polsat w PPV- walki z udziałem polskich bokserów, KSW,a nie zagraniczne gale, co pokazuje,że jednak niby marne polskie,ale interesuje Polaków mocniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP nie zarobi na tej walce to jasne,ale i PPV się nie opłaca o trzeciej rano, zauważ co daje Polsat w PPV- walki z udziałem polskich bokserów, KSW,a nie zagraniczne gale, co pokazuje,że jednak niby marne polskie,ale interesuje Polaków mocniej.

Jakieś tam zagraniczne gale były w PPV np.Kliczko -Adamek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...