Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli sytuacja u nas bliźniaczo podobna do tej w Niemczech, gdzie mecze towarzyskie pokazuje publiczna, a eliminacje RTL. A propos naszych zachodnich sąsiadów:

 

Oglądałem wczoraj mecz towarzyski: Niemcy - Australia... i spostrzegłem, że Tomasz Jasina pomylił na trybunach Uwe Seelera z Uli Hoenessem :lol:

 

Co jest nie lada sztuką, bo Uliemu przepustka więzienna już się chyba dawno skończyła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się stało. W Polsacie by te mecze dawano w ostatniej chwili, jako przymus, bo mają eliminacje i one są dla nich ważne, a te mecze towarzyskie by olewali. Teraz z kolei TVP nie mając eliminacji będzie się starać lepiej do tego podejść, bo to ich jedyna możliwość pokazania reprezentacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz pytanie na co wam studio?

Jak to na co?? Nie każdy jest alfą i omegą w temacie choćby Irlandii, wprowadzenie jest częścią widowiska, buduje się klimat przedmeczowy, emocje wzrastają.. Ja uważam je za rzecz niezbędną,ale wiedziałem od razu jak Solorze wzięli,że standard oglądania kadry się obniży.

Przynajmniej TVP zrobi studio pomeczowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na otwartym Polsacie Studia nie będzie, więc nie gadaj głupot :D

W telegazecie jest napisane, że od 20:05 Irlandia-Polska więc ze studiem, a we wszystkich stronach z progrmamem telewizyjnym transmisja do 23:00, więc pewnie pewnie krótkie studio po meczu bo przy meczu Gibraltar-Polska transmisja była do 22:45 i nie było studia, a przy meczu np. Polska-Szkocja do 23:00 i bylo studio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz pytanie na co wam studio?

Jak to na co?? Nie każdy jest alfą i omegą w temacie choćby Irlandii, wprowadzenie jest częścią widowiska, buduje się klimat przedmeczowy, emocje wzrastają.. Ja uważam je za rzecz niezbędną,ale wiedziałem od razu jak Solorze wzięli,że standard oglądania kadry się obniży.

Przynajmniej TVP zrobi studio pomeczowe.

Jednak się pomyliłeś, Polsat puścił studio przedmeczowe w otwartym Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie kwestia wiary,a bałaganu i braku profesjonalizmu Polsatu. Na ich stronie internetowej, w EPG i w programie papierowym widniało,że godzinę trwa Państwo w Państwie.

Ok to jest jednak temat o TVP Sport. Dziś trzy mecze WTA w Miami - o godzinie 17.00 awizują mecz Agnieszki z Suarez- Navarro , o 19.00 mecz Kuzniecowej z Sereną Williams i o 21.00 mecz Makarowej z Petkovic. Tylko ciekawi mnie kwestia tego meczu Polki. Super tenis nadaje o 17.00 mecz Venus Williams z Caroline Wozniacki . Nie widzę nawet w retransmisji tam meczu Polki i się zastanawiam czy z tego meczu WTA produkuje sygnał. Szczerze to dla nie fana z Polski ciekawszy mecz Dunki. Jednak dla tych co mają satelity było by super gdyby mieli wybór pomiędzy tymi widowiskami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wszyscy i tak to już wiedzą , ale dla przypomniana strona taksiegra.com podała taki artykuł :

 

Począwszy od sezonu 2015/2016 zmagania najlepszych panczenistów, specjalistów od short tracku i łyżwiarzy figurowych obserwować będzie można za pośrednictwem anten Telewizji Polskiej (przede wszystkim TVP Sport i portalu sport.tvp.pl). Umowa obowiązywać będzie do końca sezonu 2018/2019.

 

W skład pokaźnego pakietu nabytych przez TVP praw wchodzą transmisję z Pucharów Świata w łyżwiarstwie szybkim i short tracku, prestiżowy cykl Grand Prix łyżwiarzy figurowych oraz mistrzostwa świata we wszystkich trzech kluczowych dyscyplinach nadzorowanych przez Międzynarodową Unię Łyżwiarską (dotyczy to również Mistrzostw Świata w łyżwiarskim wieloboju i wieloboju sprinterskim). Dodatkowo TVP pokazywać będzie Mistrzostwa Europy w łyżwiarstwie figurowym i Mistrzostwa Europy w wieloboju.

 

 

Ps. Już sam opis że relacje będą w TVP sport i w internecie ,spowoduje spadek zainteresowania łyżwiarstwem szybkim ,ponieważ będzie kodowany i nie dostępny w dvb-t , Polsat przynajmniej pokazywał na kanale otwartym większość transmisji , a jedna rzecz mnie zdenerwowała , Polsat dopiero zaczynał pokazywać puchar świata w łyżwiarstwie w pierwszym roku swoich praw , a TVP już trąbiła ze kupiła te prawa na 4 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety transmisję są zbyt długie, aby mogły być na innym kanale otwartym, niż PSN. Moim zdaniem, gdyby nie sukcesy na IO, to TVP mogłaby nawet nie być zainteresowana tymi prawami. Skoro jednak były sukcesy, to TVP jakoś musiała je wykorzystać. W ten sposób przynajmniej TVP Sport będzie więcej wart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to dla widza źle,że to przechodzi do TVP. Jedna antena nie będzie w stanie tego wszystkiego obsłużyć(a mają przecież jeszcze skeleton i Bobsleje),a są to dość czasochłonne relacje,a więc pewnie będzie sporo z odtworzenia i to w formie skrótowej. Mnie najbardziej cieszy Łyżwiarstwo figurowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...