Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Polsat wypromował kolarstwo?? Tu można by polemizować, mam wrażenie,że to sportowcy promują najmocniej. TVP by zamknąć ten temat na pewno tych praw nie przejmie tak szybko, gdyż obecna umowa Polsatu opiewa jeszcze na dwa lata. Natomiast TVP należy pochwalić za wysłanie swojej ekipy i szerokie relacjonowanie MŚ w kolarstwie, do których prawa ma konkurencja. Jak widać można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga Mistrzów w TVP :

 

2. Kolejka:

1 października:

• godz. 20.20: Arsenal - Galatasaray (TVP1, sport.tvp.pl)

3 października:

• godz. 15.40: PSG - FC Barcelona

• godz. 23.30: Manchester City - AS Roma

4 października

• godz. 13.05; CSKA - Bayern

• godz. 15.10: Atletico - Juventus

• godz. 23.25: Bayer - Benfica

5 października:

• godz. 18.05: Anderlecht - Borussia

6 października:

• godz. 13.45: Bazylea - Liverpool

 

http://media2.pl/media/114422-Arsenal-Galatasaray-w-TVP1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fatalny komentarz Rafała Darżynkiewicza podczas wczorajszego meczy finałowego w Nice PLŻ, takiej niekompetencji i stronniczości dawno nie widziałem dobrze, ze Tomasz Bajerski czuwał bo top wyglądało fatalnie bo czy tak trudno rozróżnić zawodnika który miał defekt, a Pan Darżynkiewicz miał z tym wczoraj problem i cały czas upierał się przy swoim zdaniu mimo podpowiedzi pana Bajerskiego i dopiero po kilku minutach przeprosił za swój błąd. Ciekawy jestem jak będzie się zachowywał w Rzeszowie jak jego ukochana Łódź polegnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to wiem! Ale dziś nie ma. Dlaczego! Pewnie oszczędzają. Raczej na pewno.

Może po prostu konkurencja złożyła lepszą ofertę, nie jest niczym zaskakującym,że Polsat jest w dużo lepszej kondycji finansowej niż TVP, która ma problem ogromny z ściągalnością abonamentu RTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w studiu skrótów LM Rafał Patyra powiedział, że mecz z Niemcami będzie relacjonowany w TVP w nowatorski sposób. Jak wiemy prawa do tego meczu posiada Polsat, ale TVP pewnie coś przygotuje. Ciekaw jestem jak to będzie wyglądało. Myślę, że będą to wejścia reportera na żywo, albo program w trakcie meczu. Chyba TVP wzięła sobie słowa Jurka Owsiaka i poważnie podchodzi do wydarzeń, których nie transmituje. Przykładem mogą być MŚ w kolarstwie. Swoją drogą, to Polsat , który miał prawa do tych mistrzostw wysłał kogoś do Ponferrady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP od dawna promuje kluby z Polakami, było o tym wiele razy.

:crazy:

 

Liczę więc na to, że pokażą Romę z Manchesterem City zamiast Barcelony z PSG, bo Skorupski... :roll:

 

Też na to liczę ! Chce to zobaczyć jak Roma skopie tyłek City ! ;) Forza Totti, Forza Roma !

 

A no i w 3 kolejce nie ma innegp wyjścia jak pokazać mecz Romy z Bayernem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...