Skocz do zawartości

TVP Stream


LukWil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sory jeśli był taki wątek, ale w szukaniu go nie znalazłem.

 

Mam problem z aplikacją.

 

Do tej pory miałem Samsunga Galaxy Ace 2 i po zaktualizowaniu Androida bez problemu aplikacja śmigała. (Sam byłem zdziwiony, bo czytałem, że zacina, wiesza, itp)

 

Wczoraj wymieniłem smartfona na Galaxy Core i ze zdziwieniem zobaczyłem, że aplikacja nie działa. Próbowałem poinstalować różne dodatki, w stylu adobe Flasha, player plv i inne. Dalej nic.

 

Smartfon jest w pełni zaktualizowany i ma Android 4.1.2

 

Pytałem na liveczacie samsunga i stwierdzili, że to po prostu nowy model i twórcy aplikacji muszą go uwzględnić i zrobić aktualizacje.

 

TVN Player, Ipla, i inne działają ok.

 

Czy ktoś też ma ten problem ??? Czy trzeba coś pobrać czy czekać na aktualizację aplikacji ???

 

P.S. Problem (też na Core) mam z dwoma aplikacjami:

RMF FM - też filmów nie widzi, pliki dźwiękowe odpala normalnie

Polskie Radio - nie ma dźwięku. ani nie odpala Czwórka (wideo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
Co stoi na przeszkodzie aby włączyć przekaz internetowy wszystkich niekodowanych programów TVP?

Ktoś napisał, ze licencje i to jest po części prawda, choć przecież można ograniczyć zasięg tylko do internautów z Polski i po problemie.

Pewnie tez chodzi o to, ze niektórzy licencjonodawcy zyja w poprzedniej epoce i nie przewidują licencji na emisję "mobilną"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej aplikacji bardzo mało używam. Na wyjazdy (z wyjątkiem wczasów) nie zabieram ze sobą tableta, mam przestarzałego smartfona (system Windows Mobile 6.1) i nie zamierzam go zmieniać, mam też w domu telewizory starej generacji z przystawkami (kineskopowe, bez Smart TV), które też nieprędko zmienię.

 

Wczoraj mi weszła aktualizacja tej aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ciekawe są te wyżej podane linki :D .

 

Czyli oni "streamują" sobie na własne potrzeby wszystkie kanały "TVP", tylko ja się pytam co im w takim układzie przeszkadza, żeby zrobić z serwisu "TVP Stream" coś w stylu "Ipli" i udostępnić tam bezpłatnie wszystkie kanały dostępne w "NTC", a za opłatą resztę???

 

Według mnie tutaj nie byłoby problemu licencji, bo przecież "Ipla" nie ma z tym żadnego problemu (wystarczy wprowadzić blokadę regionalną, tylko na Polskę), ale widać władze "TVP" jeszcze nie dorosły do stosowania takich rozwiązań, jak choćby "BBC", które bez problemów udostępnia wszystkie swoje kanały naziemne w internecie (oczywiście z blokadą regionalną) i to nawet w jakości HD ...

 

Ba, co tu mówić o "BBC", skoro nawet chorwacka telewizja publiczna udostępnia swoje kanały na swojej stronie internetowej.

 

Ja w ogóle jestem od pewnego czasu zdania, że skoro coraz więcej telewizorów ma funkcję "smart tv", a internet jest coraz szybszy i tańszy, to zbliża się w ogóle koniec satelitarnych platform telewizyjnych i niedługo wszystkie przeniosą się do internetu, bo przecież emisja internetowa jest o wiele tańsza, jakość może być tak naprawdę identyczna no i nie ma ograniczenia ilości kanałów, które można oferować, więc tu jest przyszłość !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nawet nie mówię o całej ofercie z NTC*, ale mogliby dać chociaż Kulturę, Historię, Rozrywkę, Polonię i ewentualnie ABC. Większość z tych kanałów (chyba wszystkie oprócz ABC) i tak leci bezpłatnie przez satelitę (to Astra, ale tak czy siak jest to zupełnie bezpłatny dostęp).

P. S.: Plus Dokument i TVP Polska, kiedy (jeśli) te powstaną.

 

*Chociaż byłoby to minimum przyzwoitości, jednak nie ma co liczyć że udostępnią TVP1 i TVP2 bezpłatnie przez sieć, ani w każdy inny sposób niż naziemna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Widać naiwniaków w czasie MŚ wykupujących transmisje było wielu. U nas nic nie można zbojkotować, pokazać środkowego palca nadawcy, ba zawsze znajdą się tysiące idiotów, które wykupi i przez to spowoduje, że kolejny imprezy też są płatne - vide MŚ w siatkówce, Nawet te baranki nie wiedza, że działają na własną szkodę i zachęcają tym tylko chciwych właścicieli stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bingo- zgadzam się, dlatego ja ani myślę wykupywać transmisji siatkarskich MŚ - bo to jest tak, teraz się ugniemy to oni będą ten manewr powtarzać jak najczęściej się da. Przynajmniej ja do tego ręki nie przyłożę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boogeymanie tak olewam,że będę na dwóch meczach osobiście :) Nie pomyślałeś np. o tym,że ja mam NTC, więc nie miałbym możliwości kupna(inna sprawa czy bym to uczynił),a dwa - akurat kończy mi się niebawem umowa na internet, więc nie wiem jaki i czy będę miał dostęp w tym okresie do internetu. Trzecia sprawa- co mogę i mam możliwość oglądam legalnie. Czwarta kwestia to sprawa finansowa. Mówię stanowcze NIE, choć zobaczę jaka będzie oferta - gdyby się okazało,że będę miał internet,a cena była by przystępna to może jednak wykupię - jednak gdyby to miało być 100 zł- przepraszam ta cena dla mnie za wysoka.Po czwarte- mam nadzieję,że może gdzieś na hotbirdzie będą relacje w zagranicznej stacji.

Po piąte- nie rozumiem tych uszczypliwości w moim stosunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

W ipla powinna być myślę korzystna oferta. Ale dobra, w sumie niepotrzebnie znowu się wtrącam. Masz przecież prawo robić co chcesz. Wybacz, ostatnio mnie ponosi z wielu powodów. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...