Skocz do zawartości

Gniot stulecia w TVP?


Piotr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś oglądał 1.odcinek Dylematu 5? Ja dałem radę prawie z kwadrans.

Nie tylko ja:

http://www.filmweb.pl/Dylematu+5+2007+o ... ,id=297993

 

To byles lepszy ode mnie bo ja wytrzymalem zaledwie 10 min :lol::lol::lol: Ja juz z gory wiedzialem ze to bedzie niewypal tak jak z reszta inne nowe produkcje TVP :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałam cały odcinek "Dylematu 5", ale strasznie się ciągnął i nudził mnie jak flaki z olejem. Ani razu się nie roześmiałam, a chyba o to chodziło w kontynuacji "Alternatywy 4" :?: Jeśli chodzi o współczesne seriale polskiej produkcji, to ostatnio oglądam "Ranczo", chociaż i tam nie wszystko mi się podoba: beznadziejny jest tytuł i czasami zbyt "wsiowa" mentalność bohaterów. Ale po za tym jest wesoło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam już żadnego Dylematu :lol: 5 (min) jakoś przetrawiłem kolejne pięć szlak mnie trafiał po kolejnych pięciu miałem serdecznie dość :evil: podejrzałem jeszcze kilka razy na moment( min. jak był ten wybuch gazu) i już mnie wyleczyli na dobre, to po prostu było żałosne :!: amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczorajszy odcinek obejrzałem z "zachwytem". Zachwyt mój był tym większy, im większa była plejada całkiem dobrych aktorów, którym poderwano kunszt zawodowy, aby nakręcić coś takiego :roll::roll:

Trzeba posiąść niebywałe "zdolności", aby zaprosić aktorów z nazwiskami i umieć ich obrobić tak, aby nakręcić serial nijaki - ale o tym zdecydowała chęć pozyskania szybkiej kasy i żądza pieniądza mogła to "cudo" spłodzić. Obrzydliwe, że tak ciężko wpracowany autorytet aktorski, można tak poprostu dla szmalu, dać zaprzepaścić. Widać, że można. Wstyd.

 

A u mnie bez zmian - dalej seriale omijam dużym łukiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wybacz ale nie porownuj tego bzdetu do kultowego juz serialu Polsatu :P Ja nie przepadam za serialami (zwlaszcza polskimi z ostatnich 10 lat) ale Kiepskich zenada bym nie nazwal :wink:

 

A ja tak.

Wlaśnie dlatego, ze to kultowy serial Polsatu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Moim typem numer jeden jest "Świat się kręci" z Młynarską :szukaj: Przypadkiem zobaczyłem powtórkę tego dziadostwa dzisiaj rano i do teraz zbiera mi się na wymioty :censored: Godzina nudziarstwa z Czubaszek i Krzywonos w roli gwiazd :crazy: Mam nadzieję że oglądalność tego programu będzie oscylować w granicach błędu statystycznego i wkrótce ten program umrze śmiercią naturalną :locked::censored::szukaj: Pomyśleć że ten gniot wbili w miejsce wieczorynki to nuż się otwiera w kieszeni :wink::lol::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"wieczorynka" ma emisję w TVP Kultura od poniedziałku do piątku o godzinie 19:30. Natomiast program Młynarskiej po prostu strasznie dla mnie drętwy,a sama dziennikarka przynajmniej ja miałem wrażenie niezbyt przygotowana do programu i nie wiedząca o co pytać swoich gości. Zaskakujące to trochę bo bardzo lubiłem jej program w Polsat Cafe "Jaka ona jest?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...