Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam podobnie. Ale największą wadą kanału, według mnie, jest brak nowych własnych produkcji. Jego siłą jest obecność w NTC, bo w płatnej TV dziecko ma lepsze opcje (np. MiniMini+ HD).

 

 

Kanał ma trochę własnych produkcji jak PETERSURSKI MUSIC SHOW (program był tez w latach 90. i myslałem, że bedą powtarzać a to są nowe odcinki), NA KŁOPOTY ABC, ABC WSZYSTKO WIE ale nie są to jakieś ambitne audycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to są wyjątki. Kanał nie ma tego "czegoś", co by przyciągało masową widownię, jak do głównych stacji w latach 90'. Sporo kultowych programów dziecięcych było. Ta grupa wiekowa, wbrew pozorom, jest dość wymagająca i nie znosi staroci oraz mało znanych produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś tam filmy dla dzieci zaczęły się w weekendy pojawiać, niestety z lektorem, więc oglądalność spadnie zamiast wzrosnąć. O ile to możliwe.

 

BTW, swego czasu w ramówce TVP ABC widniały kultowe "Dwa światy", niestety nastąpiła korekta i do emisji nie doszło. Ciekawe czemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Ja mam podobnie. Ale największą wadą kanału, według mnie, jest brak nowych własnych produkcji. Jego siłą jest obecność w NTC, bo w płatnej TV dziecko ma lepsze opcje (np. MiniMini+ HD).

Niestety Mini Mini też się już wypala a oglądam ten kanał z dziećmi od ponad 8 lat. Ostatnio za dużo Barbie i Koników.  Potrafią puścić koniki przez pół soboty i powtórzyć te same odcinki wieczorem lub na drugi dzień. Kanał wyraźnie po[beep]ada i próbuje jechać na dobrej marce którą sobie wyrobił przez lata.

ABC pod tym względem jest bardziej różnorodne, aczkolwiek jeszcze trochę do poprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP ABC ma taką przewagę, że zawsze może skorzystać ze swoich archiwów, i tak też robi. Niedawno dali do ramówki Krecika i Rumcajsa, a ich nie było jeszcze na tym kanale. Ciekawe czy "Sąsiedzi" też będą? Do tego atutem tego kanału jest to że emitują dawne polskie kreskówki, na przykład Bolka i Lolka (swoją drogą MiniMini też długi czas ich emitowało, bo dostali prawa po MiniMaxie, gdy z racji powstania 2 kanału dziecięcego od Canal+CYFROWY zmieniano ramówki), czy też Reksia. Nie mówię już o dostępności. Ich plusem jest też dość szeroka oferta własnych produkcji. Co prawda MiniMini też już w swojej historii trochę tego wyprodukowało, ale obecnie jest to tylko zapchajdziura emitowana od 4:00 do 6:00 rano, żeby wypełnić wymogi koncesji (a przy okazji wydłużyć czas nadawania, choć pewnie mało kto o tej porze ogląda).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP ABC ma taką przewagę, że zawsze może skorzystać ze swoich archiwów, i tak też robi. Niedawno dali do ramówki Krecika i Rumcajsa, a ich nie było jeszcze na tym kanale. Ciekawe czy "Sąsiedzi" też będą? 

Krecik, Rumcajs i Sąsiedzi to archiwa TVP, ciekawe. Pewnie mają tam też Disneya :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...