Skocz do zawartości

Platforma satelitarna TVP - nowości


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

sadzę, że PLATFORMA w rozumieniu bukiet paytv tu chyba nie wchodzi w rachubę; raczej platforma operatorska, czyli możliwość techniczna nadawania bukietu programów.

rozwiązanie: ścisły i powszechny POBÓR abonamentu (są już poważne plany), tani dekoder sat(była mowa o zamówieniu 1,5 mln sztuk na początek do uzupełnienia ew. emisji naziemnej DVB-T) do odbioru pakietu TVP (być może subwencjonowany), pakiet programów na bazie produkcji własnej i tanich licencji (MISJA).

CAŁOŚĆ, żeby NIKT nie marudził, ze musi płacić i nic za to nie ma.

Co do atrakcyjności programów to nie mam złudzeń, raczej słabo.

Jest to jednak poważna konkurencja dla istniejącyuch platform z tej racji, ze po wybuleniu 18-20 zł za obowiązkowy abonament rtv wielu odbiorców straci chęć na dokupowanie , oferty od znanych już operatorów i POZOSTANIE przy ofercie TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby tvp mialo platforme to raczej nie nastawialbym sie na nowe technologie które będą w tvn -wątpie w to,

myślę jednak,że platforma tvp nie byłaby wcale droga(raczej nabank nie przekraczająca tego co obecnie polsat a nawet mniej)choc zapewne kanały poza programami z tvp:tvp1,tvp2,tvn sport,tvp info,tvp kultura, nie byłoby zbyd wiele programów(pewnie te komercyjne jak polsat,tvn,no i swoje tvp polonia,tvp regionalne) no i moze jeszcze kilka kanałów z polsatu czy tvn-(siedem itd.),nabank też tvp nie blokowałby swoich kanałów w innych platformach,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

mam info,że tvp ma w przyszłośći ruszyć z własną platformą(ale napewno nie w przyszłym roku),

nie jest to potwierdzone informacje bo nie jest to pewne,

słyszałem,że tvp swoje kanały będzie pokazywać za darmo i tworzyć będzie pakiety tematyczne.ale ma też mieć coś w rodzaju pakietu familijnego za dużo mniejsze pieniądzą z dużą liczbą kanałow,

ale na przymiakri ich przyjdzie czas,

[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wogóle nie oglądam TVP- nie dość, że puszczają reklamy, płacimy za abo, to zawartość programowa kanałów jest tragiczna!!!

 

A z czego sie mają utrzymywac jak prawie nikt nie płaci abonamentu.

A reklamy są po zakonczeniu programu jak w każdej stacji publicznej na świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wogóle nie oglądam TVP- nie dość, że puszczają reklamy, płacimy za abo, to zawartość programowa kanałów jest tragiczna!!!

 

A z czego sie mają utrzymywac jak prawie nikt nie płaci abonamentu.

A reklamy są po zakonczeniu programu jak w każdej stacji publicznej na świecie.

 

nie w każdej :P na przykład w takiej ARD reklamy sa tylko bodajże między 14:00 a 18:00 :P

 

Edycja: bogdan425 - Jaśnie Wielmożny Lordzie_M co tu, robi, ten cytat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze nie drogi abonament(np. darmowy pakiet z tvn,polsatem,i kanałami wszystkimi tvp kanałami) plus po 10złoty za pakiety tematyczny.

wiekszosc kanalow by bylo pewnie to co ma c+,n czy Cp(oczywiscie bez kanalow ktore mają na wyłączność),

i zastanowic sie mozna co tvp by mialo na wylacznosc bo tylko tak przyciagneloby widzow(niski abonament to chyba za malo by mocno przyciagnac klientow),

ale mogliby na wylacznosc miec to czego nie chcieli inne platformy:np.sport klub a moze i sportklub plus to napewno by przyciągało widzów bo co tu dużo pisać ten kanał jest według mnie lepszy od polsatu sport a to już dużo znaczy(a kto wie ten kanał działa w polsce kilka miesięcy,a jak się rozwinie to może przegoni c+?)

a takich rodzynków to sportklub których inne platformy nie chciały zapewne jest więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP z platformą?, czemu nie!!! Wzamian za płacenie abonamentu radio-telewizyjnego oglądasz wszystkie programy TVP oczywiście z tematycznymi, a zodatkową(nie przumusowa oczywiście) i niewielką opłatą (np:10 złoty) ogladasz inne kanały np:SPORTKLUB , SPORTKLUB PLUS, może NASN(może by był za drogi),kanały DISCOVERY, FILMBOX NONSTOP KINO czy BBC PRIME. Dekoderu nie dostajesz (oczywiście TVP nie powinno się w to bawić) tylko samą karte kodową(może i nawet z modułem) za jakoś niewilką opłatą w systemie tanim i łatwo dostępnym(CONAX, VIACCESS) wtedy tuner kupujes sobiesam jak chcesz czy z dyskiem czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadą miała być trzecia platforma, ale już wszystko śmiga. Z czwartą platformą, zapewne będzie podobnie. :o

 

-pozdrawiam :wink:

Bo to jest przesada i napewno na dłuższą mete nie będzie trzech platform, a co dopiero czterech.

 

Zresztą TVP chyba nie może brać się za takie przedsięwzięcia. Próbowali z C+ (Polska Platforma Cyfrowa) i nic nie wyszło, bo właściciel zgody nie wyraził. Ustawa od tamtej pory sie nie zmieniła w tym zakresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...