Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież TVP już dawno ogłosiła harmonogram transmisji i było to wiadome. Od Willingen pkazują kwalifikacje na INFO poza planicą, która będzie na jedynce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie co teraz porabiają ludzie ze "starej" TVP INFO? Np. Holecka, taka kobitka z ciemnymi włosami. Jeśli dobrze pamiętam to kiedy startowało TVP INFO Holecka była niejako twarzą tego kanału. Co w sumie mnie dziwiło bo nadawała się tylko do czytania z promptera. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Piotr Kraśko moim zdaniem bardzo dobrze odnalazł się w tej sytuacji i poradził sobie. Nie zdenerwował się tylko podszedł do Cejrowskiego z dystansem. Bardzo dobra rozmowa, oby więcej.

 

Zupełnie inaczej odbieram występ Tomasza Adamka w Dzień dobry TVN. Zaprosili go tylko po to by go zniszczyć. Wellman pełna nerwów. Porażka i niesmak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tacy obecnie są dziennikarze. Swojego rozmówcę, polityka traktują jak największego wroga i nie rozmawiają z nim by się czegoś dowiedzieć, poznać jego poglądy ale ich celem jest sponiewieranie go. I robią to z zajadłością godną niejednego kundelka :) Im rozmówca bardziej stara się bronić tym mocniej ujadają i doskakują z różnych stron:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy wieczor wyborczy był ciekawy w TVP Info, ale zdarzyła się duża wpadka,nagle przerwali program i wyskoczyła tabelka ''Audycja płatna'' i nadano studio Lotto bez żadnej wcześniejszej informacji, mogli chociaż o tym poinformować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziennikarze TVPInfo zapewne przeszli gruntowne szkolenie (pranie mózgu) na okoliczność zgonu pewnego towarzysza.

Właczyłem tę propagandówkę kiedy jakaś diva zza ekranu wydzwaniała do polityków. Wtrącanie sie ze SWYM oglądem na zyciorys nieboszczyka w rozmowie z Brudzińskim rozumiem ale przekomarzanie się z Hallem ... to już niesmaczne.

Wyłaczyłem gadzinę bo i tak wiadomo z góry jaki obraz MAJĄ za zadanie kreować media. A to już kazdy zna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem szczegółowo ale we wczorajszym studiu wyborczym zaskoczyła mnie obsada ekspertów. Była tam chyba w całości pierwsza liga politologów, socjologów i komentatorów politycznych którzy pojawiają się w tv. Nie wiem czy jakiś komentator był na TVN24 czy tylko zapraszali polityków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Wczorajszy wieczor wyborczy był ciekawy w TVP Info, ale zdarzyła się duża wpadka,nagle przerwali program i wyskoczyła tabelka ''Audycja płatna'' i nadano studio Lotto bez żadnej wcześniejszej informacji, mogli chociaż o tym poinformować.

W TVP1 też szła transmisja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem szczegółowo ale we wczorajszym studiu wyborczym zaskoczyła mnie obsada ekspertów. Była tam chyba w całości pierwsza liga politologów, socjologów i komentatorów politycznych którzy pojawiają się w tv. Nie wiem czy jakiś komentator był na TVN24 czy tylko zapraszali polityków.

Jeździli od studia do studia. Żukowski przyszedł w trakcie i tłumaczył się,że był u konkurencji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...