Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wislok

Muszą ogłosić wyniki przed 24 maja, przerasta cię zrozumienie tej prostej rzeczy?? Niezależnie czy była by II tura czy nie.

Natomiast cała dyskusja w studiu TVP INFO była kwintesencją TVP. Wściekły małostkowy atak na PiS, wyciąganie wypowiedzi Prezesa sprzed iluś tam lat . Czepianie się słówek. Naprawdę tk miernej, niemerytorycznej rozmow, która nic,ale absolutnie nic za sobą nie niesie dawno nie widziałem,a może za rzadko oglądam TVP INFO i towarzyszkę Lewicką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są wybory prezydenckie, więc na pewno będą wyniki przed 24 maja. Ale co by było gdyby czysto teoretycznie jakimś cudem nie było wyników do 24 maja. Przecież nie możnaby zorganizować 2 tury bo nie wiadomo by było kto dostanie się do 2 tury.

 

Jak widać nie można pisać wszystkiego, reszta w koszu. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wislok

Czy to świadczyłoby o rządzących i instytucjach Państwowych?? Niedługo będziemy uznawać policzenie wyników wyborów za sukces, kiedy do niedawna było to oczywistością. Naprawdę jestem pod wrażeniem jak ten obóz potrafi każdą wpadkę w sukces zamienić. Przepraszam.

Wracając do TVP INFO- specjaliści wyjście rzecznika PiS ocenili negatywnie,opinia publicystów jest podzielona . Było wiadome,że pierwsze dni Maja będą do niego należeć, to jest wybór - akcentować to wyjściami, gdzie ogranicza się i tak mniejszą obecność niż konkurencja czy jednak głosić swój program. Czy jednak podejmować rękawicę wiedząc,że dziennikarz będzie atakować. Ze względu na zasięg kandydaci inni niż B. Komorowski nie mają komfortu i muszą rozmawiać z osobami nieprzychylnymi, wrogo nastawionymi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kluczycie i kluczycie. A wiedza wasza marna o co chodziło "w sprawie Mastalerka" (w tle). Prezydent z racji tych wszystkich "świąt" był w telewizji, bo taka jego rola. Ale tu chodzi o coś zupelnie innego. Uważni "oglądacze" - którzy śledzą wydarzenia w kraju i zagranicą, nie tylko za pomocą telewizora, wiedzą więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu nie mówi o obracaniu w sukces, raczej jest nagonka że wszystko przez jednych, tych samych, którzy zrobili to świadomie i zaraz znów się powtórzy. Taka teza była już przed wyborami w listopadzie. Znamienne. Gdyby PWK liczyła głosy dłużej w 2007 roku, to do głowy by mi nie przyszło myśleć, że to JK jest odpowiedzialny za to, lub jego rząd. W dodatku głosy zostały policzone ręcznie, widzieli je mężowie zaufania, podpisywali protokół. Wszystko było uczciwe, z jakimiś oczywiście jak zawsze niedociągnięciami. Problemem było przesłanie tych wyników, ale liczba głosów na protokołach się nie zmieniła, nic nie zostało zmanipulowane, dopisane. A taka była narracja, że oszustwo. To właśnie było największe oszukiwanie ludzi i manipulacja, a nie problem z przesyłaniem, zbieraniem wyników w centrali, które w końcu musiały dojść, dzień czy dwa później, ale samych wyników to nie zmieniało.

 

@bogdan425 Wiem, ale nie powiem, wtajemniczeni będą wiedzieć. Kogoś mi to przypomina i zupełnie mnie nie dziwi, że też tak piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wislok

Przecież to,że Pan Duda będzie w TVP INFO 4 maja było wiadome już chyba 15 kwietnia kiedy to wylosowano terminy wystąpień w programach " Dziś Wieczorem" i " Polityka przy Kawie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wislok
@wislok jeśli tak było, jak przesz, to jeszcze twardszy orzech do zgryzienia będzie miała KRRiT.

Na dowód proszę trzymaj komunikat TVP w tej sprawie, który był jak się okazuje nie tak jak myślałem 15,a już 13.04 : http://centruminformacji.tvp.pl/1963875 ... zydenta-rp

Jedynie Prezydent RP zmienił sobie termin wystąpienia z 22.04 na 19.04 ,a 22.04 wystąpił u Moniki Olejnik po A. Dudzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak prezydenta pokazywali na uroczystościsch i innych wydarzeniach związanych z prezydenturą to nie jest dziwne, że jest niby na pierwszym miejscu z dużą przewagą. A te dane to widać, że przecież, że niprawdziwe. Przecież były wywiady, jeden tylko z Dudą trwał prawie 20 minut, więc na pewno przez pozostałe miesiące w sumie pokazywali go przez więcej niż 5 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wislok
Jak prezydenta pokazywali na uroczystościsch i innych wydarzeniach związanych z prezydenturą to nie jest dziwne, że jest niby na pierwszym miejscu z dużą przewagą. A te dane to widać, że przecież, że niprawdziwe. Przecież były wywiady, jeden tylko z Dudą trwał prawie 20 minut, więc na pewno przez pozostałe miesiące w sumie pokazywali go przez więcej niż 5 minut.

W Marcu?? Kiedy gdzie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak prezydenta pokazywali na uroczystościsch i innych wydarzeniach związanych z prezydenturą to nie jest dziwne, że jest niby na pierwszym miejscu z dużą przewagą. A te dane to widać, że przecież, że niprawdziwe. Przecież były wywiady, jeden tylko z Dudą trwał prawie 20 minut, więc na pewno przez pozostałe miesiące w sumie pokazywali go przez więcej niż 5 minut.

W internecie to różne cuda. Kiedyś widziałem spreparowany zrzut ekranu, że jakoby na stronie internetowej TVP Info już o godzinie 4 rano 10 kwietnia napisali, że była katastrofa samolotu w Smoleńsku i to był dowód zamachu, a potem jakoby to pośpiesznie usunięto. Jakim trzeba być prymitywem żeby w to uwierzyć, a wielu to traktowało jako niezbity dowód. Zresztą, sami sobie zaprzeczali, bo jeśli "reżimowa" TVP jest w zmowie i na usługach z rządu, to sama publikuje dowód przestępstwa swoich mocodawców? Niektórzy żeby dowieść swoją tezę o manipulacjach sami się już tak zapętlają, że nie wiedzą o co im chodzi. Widać nawet do tego głowy nie mają, logiczne myślenie ich boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwrot "reżimowa TVP" jest niepoprawną manipulacją. W Polsce nie ma reżimu, tylko mamy demokrację. Niektórzy swoimi frustracjami lubią zakłamywać rzeczywistość. Mnie też wiele rzeczy w partii rządzącej się nie podoba, ale nie nazywam TVP Info reżimową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...