Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tłumaczyli się, ale się nie dogadali i nie pokazali. A śmieciowa transmisja, że to Kazachstan, tam jakość na poziomie lat 80. Wczorajszy mecz jakby porównać jakościowo z czwartkowym to niebo a ziemia. W czwartek będzie jak wczoraj - świetna jakość, bo mecz u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogliby ten program zacząć w końcu dawać w HD. Podobnie zresztą z kilkoma innymi - niech nawet Familiada wróci, bo było ładnie, a teraz znów SD.

 

Dzisiejszy mecz znów komentuje Jasina. Nie było innych? Jeśli Dwójka będzie pokazywać mecze grupowe Legii /o ile Legia awansuje, i o ile dostaną sublicencję/, to niech komentuje Szpakowski, albo Laskowski, albo nawet Iwański. Jasina po prostu jest nudny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby TVP nadawała programy studyjne w HD musiałby im ktoś kupić, zafundować kamery. Jeśli sztandarowy program jak Wiadomości nie jest w HD, to trudno liczyć na inne produkcje. Oczywiście, program Lisa, studio IO czy MŚ są, ale tych kamer mają na palcach jednej ręki i je cały czas przenoszą. Może oszczędzają? Inna sprawa, dlaczego programy, które już były w HD jak Familiada są znowu w SD nikt nie wie. Z kolei na Jaka to melodia obraz jest wręcz obrzydliwy. Tu już nawet chyba nie jest kamerowany jako SD, tylko LD czy LQ. Jasina komentuje, bo jest tam jakaś równowaga, jak jeden komentował wczoraj to następny mecz dają komuś innemu. Nawet gdyby dawali LE to myślę, że Szpakowski by nie komentował, bo on już się "wycwanił" i nie komentuje pomniejszych meczów. Nawet towarzyskie reprezentacji oddaje komuś innemu. Tylko gdyby Legia grała w LM to by to komentował. Dla mnie dobrze komentuje teraz Laskowski, ale on się bardzo rozwinął w C+, lepiej moduluje głosem, ciekawiej mówi. Jak pracował wcześniej TVP był taki nudny, bezbarwny jak teraz Jasina. Co do kanału TVN Turbo, to w wielu kablówkach jest on niekodowany, więc jakieś tam minimalne wymogi kanału "otwartego" spełnia. Przecież wiemy dokładnie, że u nas tak, że skoro kanał HD może nadawać na 1 Mbps jak sobie doda HD do loga i KRRiT tego nie reguluje, nie reaguje na to, tak kanał kodowany może uchodzić za otwarty i nikt się tym nie przejmuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden kanał TVP nie dostanie sublicencji na LE w tym sezonie. Pakiet otwarty na fazę grupową LE w Polsce ma "otwarty" kanał TVN Turbo.

Tylko jak to było tutaj już pisane TVN Turbo nie jest kanałem otwartym. No mogliby dać w TVN7 - ale co, ważniejsze filmy. Ale poczekamy kilka dni i się okaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze tego nie zmienili? Przecież PUefa nie ma już dobre kilka lat. Wysłałem do TVP pytanie, czy będą chcieli uzyskać sublicencję. Może odpowiedzą.

 

W sobotnie póżne wieczory pasmo kultowych polskich komedii - no który to już raz. Raz na pół roku - to zrozumiem. A tak te filmy są po kilka razy w miesiącu i zanudzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, w ustawie nadal figuruje Puchar UEFA:

https://satkurier.pl/news/104121/krrit-z ... do-ke.html

Na liście ważnych wydarzeń zgodnie z art. 20b ust. 2 ustawy o radiofonii i telewizji znajdują się obecnie:

1) letnie i zimowe Igrzyska Olimpijskie;

2) półfinały i finały mistrzostw świata i Europy w piłce nożnej, a także wszelkie inne mecze w ramach tych imprez z udziałem reprezentacji Polski, w tym mecze eliminacyjne;

3) inne mecze z udziałem reprezentacji Polski w piłce nożnej w ramach oficjalnych rozgrywek oraz mecze z udziałem polskich klubów w ramach Ligi Mistrzów i Pucharu UEFA.

 

W nowym projekcie mówią tylko o nowych wydarzeniach, brak informacji czy w końcu zmienią ten felerny Puchar UEFA na Ligę Europy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę, że szanse są małe. Nie łudżmy się. Pamiętam poprzedni rok.

 

Denerwuje mnie w Dwójce liczba powtórek Rodzinki.pl. Za dużo. Dwa odcinki od pon-pt. i w soboty o 14:40. Nie lepiej to skasować na pół roku, zanim dadzą nowe odcinki? Serial wałkują w TVP HD, TVP Seriale i TVP2...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ''Rodzinki.pl'' to moim zdaniem przesadzają z ilością emisji powtórek. ''Rodzinkę.pl'' także znajdziemy w reklamach ''Orange'' we wszystkich kanałach komercyjnych. Również mnie denerwuje ilość powtórek kabaretów w ''Dwójce''. To przesada zarówno z ''Rodzinką.pl'' jak i ''Kabaretami''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. No ile można - dziś znów Mazurska Noc kabaretowa z ubiegłego roku. Który to już raz? Jutro Świętokrzyska Gala Kabaretowa - coś nowego. Najważniejsze, że od września powtórek kabaretów mniej...

 

P.S - mój błąd. Powtórek kabaretów jesienią też dużo - wtorek, środa, czwartek, piątek i sobota. Nie liczę premier - za dużo!!!!

 

http://www.tvp.pl/o-tvp/centrum-prasowe ... 2/16616627 - polecam. Trochę póżna pora. No ale dętne seriale ważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...