Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie to BarON nie był zły, nawet polubiłem ten serial, tylko że to było przewidywalne, że nie zamkną stacji w pierwszych odcinkach. W sumie to jakby leciało to w lepszej porze, to byłyby lepsze wyniki. Nie zapominajmy, że w czasie nadawania BarONa leciał Taniec z Gwiazdami, który zabierał widzów Dwójce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baron był trochę za bardzo. Za bardzo sztuczny, śmieszny na siłę, aktorzy sztampowi, a fabuła przewidywalna. No i jedna lokacja.

Brakuje mi serialu jak Kasia i Tomek czy Cafe coś tam - że nie widać dobrze aktorów, lub widać ich w specyficzny sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od poniedziałku przerywają emisję Herkulesa tylko po to by dać kabarety. Kpią!

 

Po "Czterdziestolatku" powinni dać kontynuację, a dają co? Tygrysy Europy. W dodatku nie wszystkie odcinki, bo od 11 sierpnia wraca Pytanie na śniadanie.

 

Niedawno po kilku odcinkach przerwali "Barona24" i znów dają "Ja to mam szczęście!"

 

NA 20. odcinku przerywają emisję Tancerzy, tylko po to, by od 4 sierpnia weszła powtórka "Rodzinki.pl" od początku.

 

Ewidentne kpiny z widzów w tej Dwójce. Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też szkoda. No ale tysięczna powtórka Rodzinki.pl czy kabaretów dla nich jest ważniejsza. A Herkules teraz będzie leciał, ale o 5:45. To jakieś kpiny. O 5:45 ludzie albo jeszcze śpią, albo idą do pracy.

 

Nie wspomnę o zamieszaniu z filmami w sierpniu - był sobie jeden film, nagle wylatywał i nazajutrz już mamy inny do emisji. Podobnie z kabaretami w sierpniu (czw. i nd.) - nie wyemitują tego, co planowali, bo weszło coś innego. Bałagan mają i tyle.

 

A co do utraty widzów - Dwójka takie wyniki by miała, gdyby nie te przeklęte seriale. Na jesień pewnie wrócą i znów będzie w czwórce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką nadzieję, że dzisiejszy kabareton w Koszalinie będzie równie udany jak ostatnie, podobnie jak kabaretony z Szczecina i Mrągowa. Tylko we Wczasach z kabaretem przeszkadzały mi te dzieciaki z Rodzinki.pl. A w MNK to czy przypadkiem kilka skeczów się nie powtórzyło, miały być same nowe....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, kolejny sezon dot. Powstania. Dodam, że ten odcinek nie będzie potem powtarzany.

 

Co do Koszalina - mi się tam podobało, poza tym, że był zespół cygański/co ma do kabaretu?/ i Kabaret pod Wyrwigroszem - ten skecz był rok temu podczas bodaj gali w Kielcach. A tak wszystko dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 sierpnia pierwszy odcinek specjalnej serii Czasu Honoru. Emisja całego serialu od września.

 

To nie żadna specjalna seria ,tylko kolejny sezon ,który chronologicznie odbiega od poprzednich sezonów.

Sami twórcy mówią o specjalnej serii, więc będę przy swoim. Czas Honoru. Powstanie. Taki ma tytuł. Zresztą czy to istotne??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kilka miesięcy temu w TVP Polonia "Tygrysy Europy" leciały w 16:9.

Od pewnego czasu TVP przycina do 16:9 starsze seriale, które były zrealizowane w 4:3 z letterboxem, a pierwszy sezon "Tygrysów Europy" tak właśnie był zrealizowany. Drugi sezon "Tygrysów Europy" (dużo mniej ciekawy, IMHO) był zrealizowany, o ile mnie pamięć nie myli, w 4:3 bez letterboxu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to błąd TVP. Wyemitowanie pierwszego dcinka w 70 rocznicę by uczcić rocznicę uważam za dobre rozwiązanie, jednak wraz ze startem jesiennej ramówki odcinek powinien zostać wyemitowany ponownie,a następnie kolejne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.tvp.pl/o-tvp/centrum-prasowe ... p/16247715 - dyrektor programowy TVN zagrał w Czasie honoru, w wyniku wygrania aukcji charytatywnej. Ponadto w komunikacie zaprosili widzów TVN do oglądania serii. :)

 

Nikt o tym nie wspomniał, ale zmiana jurora w TVOP - http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ed ... -of-poland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za post pod postem.

 

Ktoś oglądał specjalny odcinek Czasu honoru? Odcinek był rewelacyjny. Szkoda, że na kolejne poczekamy nieco ponad miesiąc. Szykuje się świetna seria, ale co tu ukrywać - to najlepszy od czasów Klossa i Czterech pancernych serial wojenny w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...