Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie. W TVP2 chętnie bym obejrzał seriale na przykład z Azji. Mógłyby być hitem.

 

A co do jesiennej ramówki? Ten turecki serial faktycznie może być hitem. W końcu bez powtórek Rodzinki.pl! W końcu bez powtórek Cejrowskiego! /poza niedzielą/. Wracają niestety beznadziejne telenowele i dobre seriale. Znów są wspaniałe teleturnieje. Ogólnie - jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tą DROGÓWKĄ to chyba przesadzili - film jest dla widzów od 18 lat (przynajmniej chyba tak go w CANAL+ traktowali) i nie może byc o tej porze emitowany, chyba że TVP uznaje jednak inaczej. Casus filmów z serii RAJ na TVP KULTURA?

TVP 2 prawie wszystkie filmy co były w Canal+ od lat 18 pokazuje w TVP 2 czy TVP Kultura z oznaczeniem 16+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ciekawe jak to TVP2 robi z tymi filmami. Dla mnie też ten film powinien lecieć póżniej.

 

Ciekawe, w jakiej jakości dzisiaj mecz Legii. Liczę, że będzie HD, ktoś coś pisał, że wóz HD jest na TdP, ale zobaczymy.

 

I jeszcze ciekawsze - przyjmijmy, że Legia awansuje, wiadomo, że Lech też przechodzi do LE. Jeżeli TVP dostanie mecze, to czy TVP2 pokaże obydwa? Problem by się pojawił jakby mecze były równoległe. I wtedy można by wykorzystać łączoną transmisję /tak jak podczas mundialu na TVP Sport.../

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nastawiałbym się na jakiekolwiek mecze polskich drużyn w Lidze Europy w TVP. To,że pokazują eliminacje o niczym nie świadczy, sytuacja będzie jak przed rokiem. Na razie przetarg na LE trwa. Nie wiadomo kto go wygra. Jeśli NC+ to mecze zapewne jeśli to będzie emitować w TTV, jak CP to ma swój PSN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I warto było dawać taki komunikat po meczu Kukesi - Legia: "Dodatkowym problemem w odbiorze widowiska była jakość przekazu telewizyjnego, który nie spełniał wymogów norm międzynarodowych i jakości HD." Na własne życzenie strzelają sobie do własnej bramki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie było HD. Może bardzo dobre SD, ale nie HD. Wstyd. Mówicie, że TVP ma dwa wozy HD? To może drugi już jest tam, gdzie ma się w niedzielę odbyć koncert z okazji 50-lecia Skaldów? Było pisane, że pokażą w HD.

 

@wislok -IV runda el. LE może być jeszcze w TVP. Podejrzewam, że mecze Lecha i Legii domowe zobaczymy w Dwójce. Gorzej będzie z wyjazdowymi... Ale i tu też mocno wierzę, że pokażą. ;) A co do grup - najpierw niech rozstrzygnie się przetarg. Ale to już nie ten wątek ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie było HD. Może bardzo dobre SD, ale nie HD. Wstyd. Mówicie, że TVP ma dwa wozy HD? To może drugi już jest tam, gdzie ma się w niedzielę odbyć koncert z okazji 50-lecia Skaldów? Było pisane, że pokażą w HD.

Wóz HD nadający się do wielokamerowych transmisji sportowych TVP ma tylko 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Przypuśćmy, że pierwszy mecz jest o 18:00, a drugi o 20:45. Problemu nie ma - przesuwamy Panoramę i usuwamy pozostałe pozycje i jest miejsce? Jest! Gorzej, gdyby obydwa o jednej. Ale jak widzę, jest rozwiązanie dobre - jeden w Jedynce, drugi w Dwójce. Ale na razie TVP nic nie potwierdziła, praw nie zakupiła, nie znamy godzin...

 

W Dwójce jak widzę zapanowała stabilność. Od kilku już sezonów większość programów ma niezmienione pory. Jeden z dziesięciu kilka razy zmieniał i teraz ma dobre wyniki o 18:50. Podobnie z Panoramą. Jednak i tak mam kilka pomysłów na Dwójkę, tylko nie wiem, czy tu podać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, biorę pod uwagę. Ale jedna rzecz jest taka, że TVP Sport jest kodowany. A nie wiem, chyba nic się nie zmieniło w ustawie? To jednak możliwe, że drugi mecz w Jedynce, ale jeszcze zobaczymy.

 

Polecam dzisiaj wszystkim /także tym, co nie oglądają takich koncertów i tych, co słuchają koncertów typu ESKA, Lato Zet i Dwójki.../ koncert z okazji 50-lecia Skaldów. Wahałem się, czy TVP, czy Polsat, ale wybieram jak zwykle Dwójkę - ma być świetna jakość /HD/, jublilaci, największe przeboje i zaproszeni goście. Będzie świetnie, przeczuwam. 20:05 TVP2. ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż - konkurencja była spora i był wybór - albo rock, albo Skaldowie. Ja wybrałem tych drugich i się nie zawiodłem. W końcu NORMALNY KONCERT /nie liczę Lata Zet i Dwójki/ o NORMALNEJ GODZINIE. Były nie tylko znane przeboje, ale też te mniej znane. Kammel rzadko się odzywał. I świetna jakość. Warto było te dwie godziny spędzić z Dwójką.

 

Ciekawe, jakie wyniki. Wtedy zobaczy się, co chętniej jest oglądane - Skaldowie czy Lato Zet i Dwójki.

 

Ciekawe, co z Panoramą za nowego prezesa. Oby bez zmian, bo obecna formuła mi odpowiada. Nie poświęcają całego programu, jak się dzieje coś ważnego, jak Wiadomości. Góra kilka minut i inne tematy. Ostatnio to oglądam częściej niż Wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...