Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Paranoja z brakiem tej transmisji.. Swoją drogą, to ciekawe, w temacie o Eleven trolle-pseudo fani sportu rozprawiają, a tutaj takie problemy w TVP i tylko kilka postów zainteresowanych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno mecz można było oglądać bez problemów na SuperSport 2 z 16E. Nie jest to jednak sprawdzona przeze mnie informacja. Jednak jeśli tak było to czy w trybie awaryjnym TVP nie mogła puścić sygnału SuperSport 2? Druga rzecz jest taka, że TVP zapłaciła za brak komentatora na miejscu. Można by wtedy robić transmisję radiową. Może nie przez całe 40 minut ale co jakiś czas łączyć się z komentatorem by powiedział co się dzieje w meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do meczu - no wczoraj włączyłem i gdy puścili kabaret to pomyślałem "Cała TVP, może jednak nie pokażą?", a potem pomyślałem, że może mają tam jakieś problemy. Ale chociaż przywrócili pod koniec I połowy. Jakości nie skomentuję - porównywalna z meczami z lat 70., no ale to Albania... I jak już wszystko było dobrze, to doszło do skandalu i po meczu. No cóż. http://sport.tvp.pl/21035333/awaria-lac ... a-warszawa - tutaj oświadczenie TVP.

 

Co do jutra - liczę na poprawę jakości TVP 2 HD po przeniesieniu na transponder nc+. Bo z tego CP to jakość cieńka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba masz rację. Na samym początku newsa jest informacja, że nc+ wygrało przetarg na rozpowszechnianie sygnału 14 kanałów TVP drogą satelitarną. Dopiero niżej są cytowane zapisy umowy i faktycznie, nic tam nie ma o rozpowszechnianiu kanałów przez satelitę, chociaż 12 z nich już jest rozpowszechniania przez TVP. Nie czytałem dalszej części newsa, stąd mój błąd. Miałem jednak nadzieję, że TVP 2 HD zostanie przeniesiony na transponder nc+ i nastąpi poprawa jego jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super by bylo jakby przeniesli TVP 2 HD na transponder nc+ 11.258 H i zwiekszyli wreszcie srednie bitrate video na 7-8 Mb/s jak posiada np .TVP HD ale to pewnie tylko marzenia .Bo obecne srednie na transponderze CP to tylko 5.5 Mb/s to stanowczo za malo jak na kanal HD .Jak sprawdzilem jakie wartosci bitrate video posiada ARD HD ,ZDF HD ,SRF 1HD ,SRF 2 HD ,ORF 1 HD itd.to bylem w szoku od 10.Mb/s do 14 Mb/s to sie nazywa Full HD a u nas tylko znaczek HD . :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...