Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@wislok:

Wyróżnia się głosem lepszym od niejednej dzisiejszej mega-gwiazdy (szczególnie made in PL). Większość artystów POP nie potrafi nawet w połowie tak dobrze śpiewać. Nie zgadzam się, że wygrała tylko dzięki swojej odmienności. Jakoś rok później na Eurowizji odmienność nie pomogła. Wygrała tym, że potrafiła się sprzedać publiczności. A to chyba najważniejsza rzecz w tym biznesie. Image artystki to tylko składowa sukcesu. Zwracała na niego uwagę głównie konserwatywna część publiczności Eurowizji. A oni byli w mniejszości.

 

@dilf:

Zawsze wiedziałem, że Arni to spoko gościu, a nie tylko góra przypakowanych mięśni. Jest konserwatystą, ale nie skończy jako zapomniany i spróchniały relikt przeszłości. W przeciwieństwie do tych z naszego podwórka. ;)

 

Mnie z Sabatu interesował tylko występ Conchity. Resztę olewam - poziom niżej byli nawet najlepsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiesz. :P A nawet jeśli, to co w tym złego? Właśnie o to chodzi, żeby się wyróżniać. Dzięki temu widzowie będą cię znali. I co to znaczy "normalnie"? Dla każdego to pojęcie oznacza coś innego. Według mnie, wygląda jak każdy normalny artysta, posiadający cechę wyróżniającą go z tłumu. O to chyba w showbiznesie chodzi. A, że to nie spełnia wyimaginowanych norm społecznych jakichś zacofanych gości, mnie kompletnie nie obchodzi.

 

Ciekawe, co z oglądalnością tego Sabatu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, że to nie spełnia wyimaginowanych norm społecznych jakichś zacofanych gości, mnie kompletnie nie obchodzi.

Zacofanych ludzi? Świat idzie do przodu i się zmienia, ale są jakieś granice i nie tylko w tym przypadku. Te odmienności tworzy garstka w porównaniu do całości ludności i to oni są zbyt odchyleni od rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto będzie te granice ustalał? Ty? I z jakiego powodu? Bo ci widok nie pasuje? Granice też się zmieniają i nie masz na to wpływu. Ten Sabat pokazuje, że w Polsce też.

 

I co z tego, że takich ludzi jest mniej? Żyjemy w demokracji. Ci ludzie też mają prawo zabierać głos, organizować się, czy występować w kanale publicznej telewizji. Mamy równość, a nie narzucanie poglądów jednych na drugich. To jak Menu w restauracji, dopisujesz kolejne punkty, a nie zastępujesz popularne dania tymi mniej. Trochę tolerancji i zdroworozsądkowego myślenia. Omin ich jeśli ci się niepodobają, ale nie potępiaj. W Sabacie Czarownic miałeś też inne występy. Wystarczyło na chwilę przełączyć kanał. Nie musimy wszystkiego oglądać i lubić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ich nie krytykuję, tylko mówię, że ich jest mniej i robią to co inni nie robią. Równości nigdy nie będzie. Dawniej ''inni'' czuli się bardziej pokrzywdzeni, a teraz inni. Ale tak sie głębiej zastanawiając to jest dziwne i nienaturalne to co się dzieje teraz ogólnie na całym świecie w tej kwestii i to na jaką skalę i to nie mówię tu konkretnie już o tej Conchitie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok:

Wyróżnia się głosem lepszym od niejednej dzisiejszej mega-gwiazdy (szczególnie made in PL). Większość artystów POP nie potrafi nawet w połowie tak dobrze śpiewać. Nie zgadzam się, że wygrała tylko dzięki swojej odmienności. Jakoś rok później na Eurowizji odmienność nie pomogła. Wygrała tym, że potrafiła się sprzedać publiczności. A to chyba najważniejsza rzecz w tym biznesie. Image artystki to tylko składowa sukcesu. Zwracała na niego uwagę głównie konserwatywna część publiczności Eurowizji. A oni byli w mniejszości.

 

Pozwolisz,że będę miał odmienne zdanie na temat walorów głosowych. Może mi się nie podobać także ze względu na mój gust estetyczny, nie muszę oglądać i tak też uczyniłem. Pełna tu zgoda. Nie uważałem za stosowne przyłączać się do jakiś form protestu, bo ma prawo się realizować i koncertować,a tym, którzy cenią jej całokształt będą oglądać. Swoją drogą nie rozumiem pewnej asymetrii- Concita wywołuje u części pewne obiekcje( już zostawmy oceny słuszne czy nie), a Polski odpowiednik w postaci Michała Szpaka już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fan tv:

Jak to nie? Wytykasz ich cechy palcami. Jak to nie jest potępianiem, to czym? Miłością? Równości nigdy nie będzie, owszem. Ale to nie będzie przeszkadzało wielu ludziom do niej dążyć. TVP jako telewizja publiczna także powinna.

 

Co było dawniej, nikogo już nie obchodzi. Czasy i obyczaje się zmieniają. Dostosuj się, albo giń. ;)

 

Myślę, że jeśli będzie dobrze z oglądalnością, TVP może sama Conchitę zaprosi?

 

@wislok:

Połowa tych wykonawców z Sabatu, nie byłaby w stanie zaśpiewać zwycięskiej piosenki Conchity z zeszłorocznej Eurowizji. Takie jest moje zdanie. Głębie głosu ma.

 

Michał Szpak już spowszedniał i nie miał brody. ;) Poza tym, nie miał aż takiego rozgłosu. Ja np. programu z jego udziałem w ogóle nie oglądałem. Ale jeśli dobrze pamiętam, jakieś kontrowersje też wzbudzał - szczególnie w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpak wzbudzał, obejrzyjcie sobie casting z x factora jak go wysmiali na początku. A co tam Szpak, jeszcze lepiej Maddox :D

Oczywiście, że ma głos, to nie jest kwestia dyskusyjna tak w ogole. Sądzę że ktoś tu ma poglądy katololo i zamiast się do tego przyznac pisze że Concita słabo śpiewa ( bo to niby ma być jakaś sensowna argumentacja że wygrał dzięki wizerunkowi tylko).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam porównywać do wczoraj, to jest ten sam poziom. Czyli bardzo dobry. Miło było posłuchać Rodowicz, Górniak i Sarsy. Ależ Kammel w trasie - wczoraj w Kielcach, a dzisiaj już w Kołobrzegu. A jeszcze teraz leci z retransmisji gala otwarcia "Dwóch Teatrów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla takich dobrych dokumentów, jak wczoraj po 23:00, warto oglądać TVP2. "Sen o Warszawie - (film o Czesławie Niemenie)". Dobry film o legendarnym artyście. Jakaś powtórka może będzie za jakiś czas np. w TV Polonia?

 

Znamy wyniki Sabatu Czarownic. Spodziewali się tak około 2 mln, gdzieś czytałem. 1,73 mln /I część/ i 1,81 mln /II część/ to wyniki. Spodziewałem się więcej. Conchitę oglądało z kolei 2,2 mln. Dobry wynik, ale spodziewałem się ciut więcej.

 

Znów emitują Lokatorów wcześnie rano. Tylko zamiast zacząć od 1., zaczęli sobie od sto któregoś. A mogliby dać chociażby dwa odcinki w jedno z pasm "O mnie się nie martw".

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/py ... l-z-reklam - i jeszcze oglądalność śniadaniówki. Dziwne. Program lepszy od DDTVN, a jednak jest gorszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdan425 przecież co roku w wakacje program Tomasza Lisa nie jest emitowany. Podobnie jak inne tego typu programy jak "Jan Pospieszalski Bliżej". Mają umowę podpisaną na konkretną ilość odcinków i obejmują one okres Wrzesień- początek Czerwca. Pamiętam nawet jak pięć lat temu domówiono u Tomasza Lisa jeden odcinek ekstra, został on wyemitowany pod innym tytułem " Wybory 2010" http://www.tvp.pl/prasa/programTVP2/2010/p0614_2.txt ,a jeszcze tydzień wcześniej był ostatni wynikający z umowy normalny odcinek audycji: http://www.tvp.pl/prasa/programTVP2/2010/p0607_2.txt

Zresztą pod adresem http://www.tvp.pl/prasa/programTVP2/ możesz zweryfikować program TVP2 kilka lat wstecz w okresie wakacyjnym. Zresztą to jest norma, przerwę w Radiu Zet od 5.07 ma Monika Olejnik do końca wakacji.

Kara symboliczna,ale ważne i to. Z komisją Etyki jednak nie mogę się zgodzić w drugiej części. Karolak- otwarcie zaangażowany to się zgadza, ale Lewandowski to nie jest niezależny ekspert, a człowiek obozu rządzącego,a Pan Cimoszewicz długo przed tą audycją zadeklarował się kogo poprze w drugiej turze- Bronisława Komorowskiego. Więc nie było żadnej osoby, która by nie popierała Bronisława Komorowskiego i mogła w drodze dyskusji polemizować z zarzutami wysuwanymi wobec Andrzeja Dudy i jego postulatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabaretowy wieczór "Latający klub 2 na wakacjach w Lubelskiem 2015" na żywo dzisiaj o 20:05 na TVP2. Na scenie wystąpią, m.in.: Ani Mru Mru, Kabaret na Koniec Świata, Grupa MoCarta, Artur Andrus, Kabaret K2, Czesuaf, Chyba, Ciach, Formacja Chatelet. Koncert poprowadzą: Góral i Jabbar, czyli Robert Górski i Marcin Wójcik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się trochę dziwiłem, ale może powód był taki, że szykują się do Mazurskiej Nocy Kabaretowej /sobota/, którą mają prowadzić.

 

A tak w ogóle jak się wam podobało? Oglądałem wczoraj do 21:30 i potem w TVP Rozrywka /mecz... ;)/. Było dobrze. Średnie te parodie gwiazd, dobre skecze, najlepsze to posiedzenie PiSu i ten z początku o wycieczce ;). Ja uważam imprezę za udaną.

 

Wieczorem pewnie znów napiszę "Dwójka rządzi". Lato Zet i Dwójki, o 23:05 Szalom na Szerokiej... Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co dzisiaj Kamil Nosel zrobi na koncercie Lato ZET i Dwójki 2015 w Słubicach ;-)

 

EDIT: Podobał się wam dzisiejszy koncert Lato ZET i Dwójki 2015 w Słubicach? Był lepszy niż tydzień temu czy na odwrót? Pectus z piosenką Barcelona znowu wygrał, tak jak rok temu i dwa lata temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem ten koncert. Niesamowity [beep] i żenada. Leżący Kammel wypatrujący majtek chórku Cleo- czy coś trzeba dodawać ?? Spazmatyczne informowanie o ilości lajków tylko po to by rzekomo jakiegoś gościa wydepilować jakby to było nie wiadomo jaka atrakcja. Czy Telewizja Publiczna naprawdę powinna hołdować tak niskim gustom by wręcz nie powiedzieć obleśnym, czy wręcz seksistowskim??

Jakiś plus? Występ razem z zespołem Video osób niepełnosprawnych tak na co dzień pomijanych przez telewizję publiczną lansujących młodych, pięknych, zdrowych.

Zaraz pewne wpadnie Maciejolek zachwycony koncertem i napisze,że dwójka rządzi. No cóż, kwestia gustu :) Pozdrawiam Maciejolek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...