Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A ja nie rozumiem. Nie lepiej przyjść i zarzucić kłamstwo gościowi na wizji? Takie obrażanie się jest dobre dla dzieci. Jeszcze bardziej to pogłębia podziały. Pokazuje, że ludzie nie potrafią się dogadać przez różnicę poglądów. Rozumiem, gdyby to był program prywatnej stacji. Ale w publicznej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie rozumiem. Nie lepiej przyjść i zarzucić kłamstwo gościowi na wizji? Takie obrażanie się jest dobre dla dzieci. Jeszcze bardziej to pogłębia podziały. Pokazuje, że ludzie nie potrafią się dogadać przez różnicę poglądów. Rozumiem, gdyby to był program prywatnej stacji. Ale w publicznej?

Tylko,że Lis nie chce się dogadać, to jest wróg, ja też do wrogów bym nie chodził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że dziennikarze nie są bezstronni, mają swoje poglądy i wyrażają opinie, ale Lis jako prowadzący program publicystyczny w telewizji publicznej wielokrotnie przekraczał granice i zachowywał się jak działacz Platformy. W "Newsweeku" niech sobie pisze co chce, ale w TVP powinien się hamować. Są przecież dziennikarze, którzy potrafią rozmawiać z dwoma przeciwnymi stronami bez wyraźnego opowiadania się po jakiejkolwiek z nich, a więc jak się chce to można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać "jacy" to dziennikarze, skoro nie potrafisz ich wymienić z nazwiska. ;) Lisa znają prawie wszyscy, dzięki czemu ma oglądalność i przynosi stacji kasę z reklam. Dodatkowo sam produkuje swój program, dzięki czemu TVP unika kosztów, bo nie musi płacić pełnych stawek. Same korzyści. Znasz kogoś, kto to przebije? A poglądy jego równoważy, a nawet daleko przebija swoją stronniczością, Pospieszalski. Więc pluralizm zachowany. Niedojrzałe są, za to próby prostowania Lisa, bo się z nim nie zgadzamy. Po prostu powiedzcie wprost, że chcecie prawicowej TVP. Próby zmuszania dziennikarza, żeby był wbrew sobie, są śmieszne. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdury piszesz, ale co się spodziewać po kimś kto pewnie obejrzał jeden - dwa odcinki Pospieszalskiego w życiu, albo i nie, bo skoro opinię o Tygodniku wyrabia sobie przeglądając okładkę w markecie i dla niego GP, wSieci, Nasz Dziennik, Do Rzeczy to jedno i to samo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 15 czerwca ''Dwójka'' rozpoczyna letnią ramówkę, która będzie wyglądać tak:

 

Poniedziałek-Piątek

6:00 - Mikołajek (serial animowany - 2 odcinki)

6:30 - Lokatorzy (serial - emisja w czwartek i piątek)

11:15 - Barwy szczęścia (serial - odcinki z sezonu 2014/2015)

14:50 - Na dobre i na złe (serial - odcinki z sezonu 2014/2015)

15:55 - M jak Miłość (serial - odcinki z sezonu 2014/2015)

16:50 i 17:20 - Rodzinka.pl (serial - powtórki)

18:50 i 19:25 - Jeden z dziesięciu (teleturniej - powtórki z sezonu 2014/2015)

20:05 - Kabarety (poniedziałek-czwartek) / Filmy familijne (piątek)

21:20 - Filmy (poniedziałek-środa)

21:25 i 22:10 - Skandal (serial z Kerry Washington w roli głównej - czwartek)

21:45 - Rodzinka.pl (serial - piątek)

23:05 - O mnie się nie martw (środa - powtórki) / Kocham kino (czwartek)

 

W nocy pojawią się seriale ''Dr House'' i ''Zabójcze Umysły''.

 

Sobota

10:50 - Dom (serial)

12:30 - Czarne Chmury (serial)

16:20 - Filmy familijne

20:05 - Kabarety

 

Niedziela

7:25 - Stawiam na Tolka Banana (serial)

8:05 - Filmy

16:30 - Na dobre i na złe (serial - odcinki z sezonu 2014/2015)

17:25 - Na sygnale (serial - odcinki z sezonu 3)

18:55 - Kabarety

20:10 - Filmy

 

Na lato znikają ''Panorama Kraj'', ''Magazyn Expressu Reporterów'' i ''Kultura, Głupcze'' a premierowo nie będą pokazane ''M jak Miłość'', ''Barwy szczęścia'', ''Na dobre i na złe'', ''Rodzinka.pl'', ''Jeden z dziesięciu'', ''Familiada'' i ''Postaw na milion''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syzyfowe prace o 03:10 - jakby były o 15:50, to bym oglądał. Nie trzeba miliardowo powtarzać telenowel. Najlepiej je wysłać - na wakacje! Kto będzie oglądał te powtórki?

 

Mogliby o tej 15:50 dać tą Drużynę A, skoro TVP1 w kwietniu przerwała i nie chcą jej powtarzać...

 

27 czerwca "Sabat Czarownic VI", dzień póżniej pierwszy koncert tegorocznego "Lata Zet i Dwójki". A tak - nic ciekawego.

 

Kolejna kwestia - ponoć wybrane mecze Copa America w TVP1. O TVP2 ani słowa. To mecze tylko w Jedynce /i TVP Sport/? A w TVP2 nic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogliby o tej 15:50 dać tą Drużynę A, skoro TVP1 w kwietniu przerwała i nie chcą jej powtarzać...

Oni nie chcą puścić "Drużyny A" nawet w nocy! Odnoszę wrażenie, że TVP kupiła prawa do tego serialu tylko po to, aby je kisić. Skoro nie chcą emitować "Drużyny A", to niech odsprzedadzą prawa innym stacjom. Zdaje się, że TV Puls i Polonia 1 swego czasu były zainteresowane.

Liczyłem, że chociaż w sezonie ogórkowym (gdy w telewizji królują powtórki) TVP będzie stać na to, aby wyjść naprzeciw fanom i dokończyć emisję ich ulubionego serialu. Niestety przeliczyłem się. TVP woli po raz tysięczny powtarzać "Ranczo", "Blondynkę", "Dom nad rozlewiskiem", "Annę German", "Sąsiadów", "Lokatorów", "Rodzinkę.pl", "M jak miłość", "Barwy szczęścia" czy "Na dobre i na złe". :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są tylko prognozy. Oficjalny skład mają podać we wtorek. Nie będzie Tomsona i Barona, bo TVP się wściekła, że jeden z nich ma prowadzić festiwal w Polsacie.

 

Mogliby tą Drużynę A dać, ale co tam! Dajmy po raz milionowy Rodzinkę.pl i już nas to zadowoli. Otóż nie. Setny raz to samo. Zwariować można!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc tym tropem mogliby w wakacje powtórzyć w TVP 1 lub ewentualnie w TVP 2 3 i 4 sezon Żywych trupów, powtarzali zimą 1 i 2 serię, jesienią pewnie premierowo w TVP 1 5 sezon, więc przydałoby się przypomnieć poprzedzające odcinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Taki serial pasuje do TVP2. Mogliby powtórzyć III i IV serię na lato. Nie widzę jednak tego ani w Jedynce, ani w Dwójce. A masz rację wypadałoby.

 

W planie meczów Copa America nie ma żadnego w TVP 2. Są wybrane w TVP1. Dwójka powoli odwraca się od futbolu? /nie liczę mundialu i ew. Mistrzostw Europy/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W planie meczów Copa America nie ma żadnego w TVP 2. Są wybrane w TVP1. Dwójka powoli odwraca się od futbolu? /nie liczę mundialu i ew. Mistrzostw Europy/.

W ilu postachg jeszcze napiszesz o tym,że Copa America nie będzie w TVP2?? :wink: Naprawdę to bez różnicy dla widza czy mecz jest w jedynce czy w TVP2. Kiedyś to dwójka była anteną główną jeśli chodzi od futbol, ale to się zmieniło od jesieni 2008 roku, kiedy uznano,że to TVP1 ma być wiodącą anteną i tam mają być najważniejsze wydarzenia. Sprawa wewnętrzna TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesieni 2008? To dlaczego finał Ligi Mistrzów i Pucharu UEFA w 2009 był w TVP2? Skoro mecze reprezentacji powędrowały do TVP1, to mogli i mecze LM / LE tam już przenieść.

 

Ciekawe, jak to będzie po zmianie władzy, no chyba, że stracą prawa.

 

Fan TV - co to da? Z dwa razy już pisałem do TVP ws. ramówki i odpowiedzi nie doczekałem. Nic już nie zrobimy z 15:50, bo już dookreślili, że to będą powtórki M jak miłość. Od poniedziałku dodatkowy Cejrowski, co jeszcze bardziej mnie wkurza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesień 2008 r. była symboliczna, kiedy zdecydowano o przeniesieniu meczów piłkarskiej reprezentacji Polski do TVP1, był to początek procesu przenoszenia najważniejszych wydarzeń z piłki do TVP1.

Prawa do LM kończą im się już po tym sezonie. LE raczej też nie pozyskają, co akurat z korzyścią dla wszystkich będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Fan TV - co to da? Z dwa razy już pisałem do TVP ws. ramówki i odpowiedzi nie doczekałem. Nic już nie zrobimy z 15:50, bo już dookreślili, że to będą powtórki M jak miłość. Od poniedziałku dodatkowy Cejrowski, co jeszcze bardziej mnie wkurza.

Mi tam odpisują w wiekszosci, gdyby wiecej osób by w sprawie Żywych trupów napisało moze by pokazali. Niech widzą, że jest zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz szczęście. ;) Ja piszę i nic. No ale będę próbował.

 

W piątek skończyła się kolejna edycja Jednego z dziesięciu. Od poniedziałku powtórki, następna seria od września. ;) Podobnie z Latającym Klubem II. Też wróci jesienią. Dzisiaj z kolei ostatni odcinek P[beep]rnij mnie i tutaj pytanie - będzie II seria? Po wynikach sądzę, że /chyba/ nie... Chociaż program dość dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...