Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj biegi komentowała Kowalczyk. Krótko - o trzy klasy lepsza od Babiarza i Jóżwika razem lepsi. W kolejnym sezonie biegów chciałbym lepszego komentarza, a nie "znawcę" Jóżwika.

 

http://centruminformacji.tvp.pl/1898612 ... vp-kultura - co prawda to dotyczy TVP Kultura, ale jest też zdanie, że "Ida" w październiku w Dwójce, w najlepszym czasie antenowym. Brawo! Tylko proszę o 20:00, zamiast tych serialowych badziewi, a nie 22:50.

Jak dobrze,że oglądałem na Eurosporcie.. Jeszcze sluchać tej wywyższającej się kobiety - ech..

"Ida" No cóż kolejny kłamliwy film o Polsce, dobrze zrobiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maszyna zmian i tak była tylko na czas ferii zimowych. A Licencja na wychowanie to bardzo dobry serial był.

 

"Odgrzewany kotlet" to raczej "Na sygnale" - od 3 marca znów w Dwójce od nowa. No ileż można? Emisja od poniedziałku do piątku o 14:50.

 

O dzisiejszych biegach i komentatorach nic nie napiszę. Beznadzieja i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No żle było. Ale to tylko jest moja opinia. Żadnej poprawy. Naprawdę lepiej było z Kowalczyk.

 

Aha - jak Kowalczyk startuje w Lahti w weekend 7-8 marca, to TVP znów kpi z widzów /relacja o 3:55 w nocy/.

 

fan tv - to obejrzyj jutro biegi. Naprawdę jest nieciekawie. Chociaż i tak lepiej niż w Eurosporcie.

 

W poniedziałek relacja z wręczenia Orłów - kiedyś były one na żywo czy zawsze dawano w retransmisji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Justyna kończy starty i już odpuszczają. A tak obiecywali "pokażemy wszystko"! A tu zamiast transmisji ważniejsze kabarety w sobotę /powtórka/, i powtórka filmu z soboty /niedziela/.

 

Takie pytanie od kiedy Jóżwik pracuje w TVP?

 

Dziś komentarz na poziomie takim jak ostatnio - miernym. Naprawdę - mogliby dać Rudzińskiego, ale to nierealne, bo skoki... A TVP ma prawa do biegów na przyszły sezon czy wszystko już przechodzi do Eurosportu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciejolek zajechałbyś Rudzińskiego- on miał dziś jeszcze kombinację norweską poza skokami narciarskimi. Odpowiadając na ostatnie pytanie to sytuacja wygląda tak,że prawa do PŚ w biegach narciarskich kończą się TVP po tym sezonie, czyli 2014/2015. Eurosport ma prawa na wyłączność,ale dopiero od sezonu 2016/2017. TVP zapewne zakupi prawa na kolejny sezon 2015/2016. Od kiedy Jóźwik pracuje- od kiedy pamiętam to już w TVP był - ale konkretnej informacji nie znalazłem na ten temat.

Mnie się dziś wyjątkowo podobał komentarz duetu Jóźwik-Babiarz, wreszcie jakieś żarty, miłe pogawędki, długi bieg to i się nie mieli w czym gubić :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jóźwik na dzień dobry wypalił, że dotychczas zawodniczki na 30 km mogły zmieniać narty trzy razy. Na szczęście zaraz się spytał Babiarza i okazało się, że jak zwykle błądził. Potem w transmisji były żarty, ale raczej dość żenujące, z czego sami sobie dawali sprawę. Te docinki że Johaug się czymś wzmacnia z tym głupawym ich rechotem. Komentowali jakby pierwszy raz widzieli biegi, jakby nie znali sytuacji. Bo skoro przez kilkanaście minut przeżywali, że Kowalczyk jest druga, to wyglądało jakby byli kompletnie niezorientowani w sytuacji, formie Kowalczyk w tym roku. Pewnie liczyli naiwnie przez te pierwsze minuty, że będzie walczyć nawet o złoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram.

 

wojtekmedia2 - o ile wiem, w jinglach reklamowych można promować swoje programy. Jingiel ogłoszenie nadawcy jest w nowej oprawie. Dziś conajmniej trzy razy go widziałem.

 

Teraz niech TVP1 dostanie taką oprawę, jak Dwójka.

 

Z dzisiejszej Familiady - było pytanie w finale, co mówimy, gdy czegoś nie usłyszymy. Padła odpowiedż - Jeszcze raz. Karol powtórzył pytanie. ;)

 

A dzisiaj polecam Dwójkę dla dwóch nowości - o 21:10 "Służby specjalne", a po nich - "Paranienormalni Tonight".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj według programu TVP HD emitowany jest powtórkowy odcinek M jak Miłość nr 1000. Według informacji nadawany jest w systemie 5.1. Może mi ktoś powiedzieć dlaczego TVP 2 HD nie emituje tego serialu w 5.1 skoro potencjał materiału i możliwości techniczne kanału pozwalają nam na emisje w 5.1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...