Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby jurorami w „The Voice of Poland” byli np. Gaba Kulka, Krzysztof Grabowski, Dariusz Malejonek i Robert Friedrich, ten program byłby zupełnie inny, bardziej godny medium publicznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe... Ale tak nie będzie - zostają Tomson i Baron.

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/te ... ie-na-zywo - 21:40 to bardzo dobra pora? Tak? Bo wcześniej żałosne seriale? Mogliby odpuścić chociaz raz. Co się stanie, jak Barwy i M jak miłość przesuną? Nic. A tak dadzą dopiero po tych badziewiach. Cała TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe... Ale tak nie będzie - zostają Tomson i Baron.

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/te ... ie-na-zywo - 21:40 to bardzo dobra pora? Tak? Bo wcześniej żałosne seriale? Mogliby odpuścić chociaz raz. Co się stanie, jak Barwy i M jak miłość przesuną? Nic. A tak dadzą dopiero po tych badziewiach. Cała TVP.

 

Brdzo dobre posunięcie moim zdaniem. Po co kolejny raz przesuwac M jak miłośc które ma 7 milionbów widzów b y nadać jakąś głupią galę wręczenia nagród które na prestiżu straciły już dawno temu? Tylko Dwójka widzów by na tym straciła. 21:40 to nie jest późna pora. Jesli faktycznie ta gala jest taka fajna to się obroni i o tej porze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj około godziny 22, kiedy chciałem włączyć telewizor na Puchar Króla włączyła mi się TVP 2 i przez chwilę w jakimś medycznym serialu lekarze ratowali kochanków ponieważ, któreś z nich miało Penis captivus. Myślałem, że nic mnie już w serialach nie zaskoczy, a tu nagle taka głupota. Nie wiem jak się skończyło, gdyż o 22 włączyłem na mecz Barcelona-Atletico.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za głupota. W TVP żeby coś takiego pokazywać. To nie jest Polsat, ale TVP. Oby się skończyło tylko na tym, bo Na sygnale to całkiem dobry serial.

 

Planują do wiosennej ramówki ten oto program - http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/pi ... jny-format. Pies szuka domu - gdzie tu misja? Jaka misja? To nie jest misja. Co się dzieje? Rolnik w TVP1 szukał żony, teraz psy w TVP2 domu. Ale po drodze będzie mieszkał miesiąc z celebrytą...

 

Strach się bać, co dalej - wiosną już mamy psy szukające domu /TVP/ i celebrytów skaczących do wody /Polsat/ - co następne? Może tak Warsaw Shore w publicznej? Oby nie...

 

Zresztą - już program wywołuje kontrowersje, ponimo iż jeszcze nie ruszył - http://rozrywka.dziennik.pl/telewizja/a ... -domu.html.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biegi w Dwójce - mam już powoli dosyć. Nie pokazują panów, w większości studio, komentarz ledwo co "przełykam". Kiedy w końcu wezmą komentatora, który się na tym ZNA?

 

I jeszcze jedno - mieli Laskowskiego chyba dawać do meczów Polaków, tak? To dlaczego komentują Maciej Iwański i Piotr Dębowski /komentowali wszystkie, dzisiaj znając życie także/? Co to za "taktyka" TVP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto komentował biegi? Jóźwik? Chyba bym go pierwszego zwolnił za niekompetencję. Mężczyzn nie pokazują, bo tylko transmitują biegi ze względu na Kowalczyk. Dębowski ma preferencje, bo był lojalny w stosunku do TVP, pracuje tam nieprzerwanie od lat, stracił siatkówkę i nie odszedł jak Laskowski, więc ma nagrodę w postaci pierwszeństwa. A Iwański to "następca" Szpaka. Wieczna nadzieja, która się nigdy nie spełni i nie podoła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biegi w Dwójce - mam już powoli dosyć. Nie pokazują panów, w większości studio, komentarz ledwo co "przełykam". Kiedy w końcu wezmą komentatora, który się na tym ZNA?

 

I jeszcze jedno - mieli Laskowskiego chyba dawać do meczów Polaków, tak? To dlaczego komentują Maciej Iwański i Piotr Dębowski /komentowali wszystkie, dzisiaj znając życie także/? Co to za "taktyka" TVP?

Przecież Laskowski wszystkie mecze Polaków komentował podobno oprócz meczu z Arabią(to jest jedyny mecz, którego nie oglądałem) . Także dziś wraz z Dębowskim będzie komentował mecz Polaków.

Po co w ogóle oglądać biegi?? Poważnie mówiąc- przełącz na Eurosport lub inny kanał pokazujący biegi/ewentualnie internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wislok - albo ja się mylę, albo coś nie tak. Jestem pewny, że Laskowski dopiero wczoraj komentował Polaków. Poprzednie mecze miał duet Iwański-Dębowski.

 

Ciekawe, czy Laskowski skomentuje jutro Polaków. Liczę na to. Transmisja od 16:15. Wypadają z ramówki wszystkie pozycje chyba do 18:50.

 

Biegi? Dzisiaj akurat komentował Babiarz z Piotrowską. Jóżwik chyba był w studiu /nie oglądałem/. Mogliby Rudzińskiego dać do studia biegów. Zna się na rzeczy. Komentował biegi narciarskie? Tak, co prawda zawody w Polsce, ale komentował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciejolek jesteś w błędzie. Laskowski komentował zarówno z Rosją jak i Argentyną jak i Danią wraz z drugim komentatorem- Piotrem Dębowskim lub M. Iwańskim. Pierwszy mecz komentowali z Warszawy Matysik i Zawacki ze względu na problemy techniczne. Inna sprawa,że Laskowski o ręcznej nie ma żadnego pojęcia, jedynie co potrafi to przytaczanie statystyk..

Marek Rudziński dość regularnie komentował biegi narciarskie w Eurosporcie wraz z Bogdanem Chruścickim gdy te nie kolidowały z skokami narciarskimi. Jednak w TVP jest taki podział,że komentatorami biegów są Jóźwik i Babiarz, a Rudziński ma skoki narciarskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i jestem w błędzie. Pierwszy mecz, wiem - były problemy. Ale byłem pewien, że trzeci mecz Polaków komentował duet Dębowski-Iwański. A Laskowski był w ostatnim. No ale cóż, mogę się mylić. Dziś jednak ma komentować mecz naszych. Co do zmian - po prostu opóżnią Panoramę z 18:00 na 18:15, skracają jej wydanie o 16:00, wylatują Janosik i serial o in vitro, dalej bez zmian.

 

Biegi - no cóż. Skoro jest taki podział, to co zmienisz? Nic. W weekend pewnie znów w studiu skoków Kurzajewski a w studiu biegów Jóżwik/Babiarz/ inny z TVP Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo gadać, Iwański i Laskowski zrobili dziś show (co nie znaczy, że zmieniam swoje negatywne zdanie o poziomie merytorycznym, zwłaszcza Iwańskiego :)), ale cóż - w takim meczu niech będzie trochę szaleństwa, brawo. Fajnie, że Laskowski trochę się podłączył do robienia emocji w końcówce.

 

Ale już Szpakowski w studio - żenada. Pytania typu "To jest ważne być drużyną i grać do końca, prawda?" mogłaby zadać pani Krysia, która lubi sobie do herbatki i szarlotki obejrzeć handballa. Mam wrażenie, że goście czują się trochę niezręcznie i są zażenowani. Super, że wygraliśmy, ale nie zmienia to faktu ogromnej dezorganizacji Polaków w ofensywie, brak pomysłu Bieglera, który muszą neutralizować chłopaki swoim sercem do gry. Ale o tym w TVP nie usłyszymy pół słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Merytorycznie TVP jest słabiuteńkie,a Szpakowski to już kompletnie, ze względu na szacunek elementarny od kilku lat po prostu przemilczam tą skrajną niekompetetncję, ktoś robi mu wielką krzywdę dając mu do prowadzenia studio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarz po prostu świetny. Cóż więcej dodawać? Tylko szkoda, że jutro znów Dębowski z Iwańskim. Z jednej strony - dobrze, Laskowski będzie komentował hity, no ale z drugiej...

 

Szpakowski w studiu ręcznej - zaskoczenie. No cóż, i tak najlepiej się czuje w piłce nożnej. Tutaj wczoraj nieciekawie. Te wczorajsze pytanie, że ważne być drużyną, to mógłby zadać ktoś w domu, a nie w studiu.

 

Jutro zmiany w ramówce analogiczne do poniedziałkowych z tym że zamiast Janosika wypada powtórka "M jak miłość".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...