Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

SuperSTARcie oglądało średnio milion widzów.

Najpierw oglądalność spadała a potem niemal stopniowo rosła a wszystko po to by rosła popularność tego programu.

Tak samo było podczas rywalizacji BB Bitwa vs. Bar że Oglądalność Baru była niska a po ślubie Izy i Grzegorza rosła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

draco_san - jakby umieścili o dobrym czasie, to może byłaby większa. A tak co? Umieszczą pewnie jakiś hit typu Rodzinka.pl i wszyscy na to pójdą.

 

SuperStarcie? - już o tym było. Skończył się Taniec z gwiazdami i dlatego wzrosła. Ale i tak nie ma co liczyć na II edycję, chociaż Rakowiecki mówił Wirtualnym Mediom, że decyzja zapadnie do końca roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

draco_san - jakby umieścili o dobrym czasie, to może byłaby większa. A tak co? Umieszczą pewnie jakiś hit typu Rodzinka.pl i wszyscy na to pójdą.

 

SuperStarcie? - już o tym było. Skończył się Taniec z gwiazdami i dlatego wzrosła. Ale i tak nie ma co liczyć na II edycję, chociaż Rakowiecki mówił Wirtualnym Mediom, że decyzja zapadnie do końca roku.

 

Po przeczytaniu hit rodzinka.pl nie mogłem powstrzymać się od śmiechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega napisał to ironicznie. :wink: Jak przypadkowo trafiam na ten kicz, od razu zmieniam kanał. A ci dalej będą to wałkować po raz tysięczny. :x Kiedyś emitowali starsze zagraniczne seriale także w TVP 2 (np. Magnum, MASH, Gliniarz i prokurator), więc gdyby chcieli to pewnie i "Drużynę A" mogliby wyemitować w TVP 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wracając do Superstarcia to nie można go porównywać z Barem. To były zupełnie inne programy.

 

Rodzinka.pl jako "hit". Przecież każda emisja tego ma sporo widzów. Na wiosnę nowy sezon.

 

Mi chodziło o pasmo takie 12-16. Przecież wieczorami i tak puszczą swoje seriale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do Muppetów. W newsletterze "Moja telewizja" TVP - http://www.tvp.pl/o-tvp/newsletter/info ... inf6697611 zaintrygowało mnie to:

"Wszystkie te filmy łączy brawurowy, z wyczuciem zrealizowany dubbing, w którym usłyszeć będzie można między innymi Macieja Stuhra, Zbigniewa Zamachowskiego, Tomasza Karolaka, Agnieszkę Grochowską, Piotra Adamczyka, Agnieszkę Dygant, Małgorzatę Sochę oraz wielu innych znakomitych polskich aktorów."

Zobaczymy dzisiaj o 21:05. To w końcu jak dubbing czy lektor. W zapowiedzi lektor, a tutaj że z dubbingiem. Jutrzejsza powtórka o 15:15 spada na godziny nocne, bo o 15:40 mecz naszych piłkarek ręcznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biegi narciarskie w Dwójce to naprawdę beznadzieja. Nie po to się płaci abonament, by słuchać aż tak SŁABYCH komentatorów. Dziś nie wytrzymałem. Podobnie wczoraj, ale już w wątku o TVP Sport.

 

Według cennika aż siedem premier w styczniu w Dwójce. Nieżle, że w okresie zimowym ich jest aż tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... który od lat dostaje kilkadziesiąt milionów złotych ...

No to przypomnę że to samo ministerstwo wydało na koncert Madonny na stadionie narodowym 5 mln złotych. I nic, cisza, wszystko OK. Gdzie wtedy były dzielne zuchy, tropiciele afer z Reportera polskiego? Zaraz , zaraz, ile to pan Marszałek Sejmu wyjeździł samochodem prywatnym? Czy ekipa TVP2 też się tym tak interesuje? Ten reportaż wygląda jak ciąg dalszy wojenki z września pomiędzy TVP a Polsatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku oprawy świątecznej ma nie być. Co do O mnie się nie martw - już mam dosyć tych jingli, przecież teraz tylko powtórki...

 

A jak tam sprawa z dzisiejszym filmem? W zapowiedzi lektor czy dubbing? Ja coś ostatnio nie mam szczęścia i na zapowiedż tego filmu nie trafiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak są

http://live.fis-ski.com/live3556.htm

To jest właśnie misyjność TVP. Nie ma Kowalczyk to nie ma transmisji. Startuje Jaśkowiec. Chciałbym żeby tak zrobił niespodziankę i nie tylko zakwalifikowała się ale i w miarę przyzwoicie pobiegła później. Ciekawe czy gdyby w skokach nie było naszych zawodników też by zrezygnowali z transmisji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No były biegi. TVP2 miała je pokazać, a tutaj zmienili sobie ramówkę i dali jakiś stary kabaret i Cejrowskiego /wrrr/. Kolejne kpiny z widza sobie robią. Nie ma Justyny to sobie już odpuszczają. A co by było gdyby np. wygrała Jaśkowiec a tego nie pokazali? Po prostu jak dajemy biegi, to dajemy biegi, nieważne, czy jest Justyna, czy nie, a nie dajemy starocia i kpimy z widzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

A jak się w tym przypadku ma obowiązek pokazywania biegów narciarskich kobiet w telewizji otwartej o co tak walczyli ? Czyli co, wybieramy sobie zawody wg uznania czy pokazujemy wszystko ? Bo jeżeli takie rzeczy się dzieją to Eurosport powinien pokazać im figę z makiem w następnych sezonach i robić wg własnego uznania..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...