Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przyczyny klęski TVP:

- Wprowadzenie formatu w Październiku. Wydaje się,że takie programy powinny startować wraz z początkiem sezonu telewizyjnego,a nie w trakcie. Ludzie zaczęli oglądać inne programy i się w nie wciągnęli.

- Program robiony na szybko. TVP zapewniała,że program wchodzi na wiosnę by nagle ogłosić,że w październiku. Bardzo krótki czas na dobór uczestników i przygotowanie się od strony technicznej. Fatalnie się to ogląda, bo widać pod względem realizacyjnym jedną wielką prowizorkę. Wymiana Borsa bez podania żadnej konkretnej przyczyny wystarcza za wszelki komentarz. Znaleźli sobie kozła ofiarnego. Jak widać

- Poziom uczestników. To ludzie z łapanki. Miały być tzw. Gwiazdy. Ja przez to rozumiem w slangu TV osoby powszechne znane, obecnie popularne . Tutaj ja części uczestników kompletnie nie kojarzę,a o reszcie trudno powiedzieć gwiazdy. Do tego wykonania piosenek w ich wydaniu nie da się słuchać co zmusza do zmiany kanału.

- Królikowski. Niestety jak widzę tego gościa to słyszę jego haniebną wypowiedź,że konkurencja preferuje ubytki,ale u nas wszystko jest na swoim miejscu. Aluzja do występu Jana Meli w Tańcu z Gwiazdami".

- Błąd jeśli chodzi o porę emisji. Miała być to konkurencja dla dla "Twoja Twarz brzmi znajomo". Twórcy tego show uznali,że nie ma co konkurować w najgorętszym paśmie i przesunęli program na późniejszą porę. To był strzał w "10". Tu wydaje się,że na rewelacyjny wynik w piątek nie było co liczyć.

- Przesyt. Ile można oglądać programów z śpiewakami?? Jest już Voice, Must be the Music, Twoja twarz, Mam Talent(tam też takie osoby).

- Na czym polegał sukces Twojej twarzy, dla której konkurencją miał być ten program. Na świeżości i jednak istotnych różnicach. Ludzi przede wszystkim interesowały metamorfozy gwiazd, był to dodatkowy element,a nie samo śpiewanie. Jednak inny charakter programu- rywalizacja niby była,ale nikt nie odpadał aż do finałowego odcinka,a wszystkiemu jednak przyświecała idea charytatywna. No i co było miłą odmianą -brak wyciągania kasy z smsów. Jakby ktośprzeczytał ten opis- powiedziałby program idealny dla TV Publicznej. Jednak to TV Komercyjna. A "SuperStarcie"- to program typowo komercyjny gdzie ciągle namawia się widza do wysyłania tony smsów, jest to zwykły program śpiewający niczym nie różniący się od innych..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z prawie wszystkim. Takie formaty to we wrześniu. Robią na szybko. Nie dowiemy się chyba nigdy dlaczego wywalili Borsa. Poziom uczestników - Titus w każdym odcinku tylko rozśmiesza. Borzym i Szcześniak to faworyci do zwycięstwa. Królikowski - żenada. Pora emisji - nie trafiona. Przegrywa nawet z niemieckim serialem w TVP1. Przesyt - jeden TVOP wystarczy w TVP!

 

- obejrzyjcie wczorajszą decydującą rozgrywkę w Jeden z dziesięciu. Był wielki finał. 35 pytań do końca i uczestnik ma 72 punkty. Po kolejnym tylko 52... I co teraz? Przez to przegrał 10 tysięcy złotych. Ciekawe czy padnie jakieś sprostowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same dobre filmy dzisiaj w Dwójce, naprawdę polecam!

- 15:50, już za chwilę - Przygoda na Antarktydzie. Film opowiada o ludziach i ośmiu psach przebywających na Antarktydzie. Pewnego dnia do stacji, w której przebywa m. in. Jerry Shepherd (Paul Walker), przybywa naukowiec (Bruce Greenwood) z zamiarem odnalezienia meteorytu, który niedawno spadł na Antarktydę.

- 18:45 - Mój brat niedźwiedź 2. Ciekawe, czy z dubbingiem, czy z lektorem?

- 20:10 - Kwiat pustyni. Oparty na powieści autobiograficznej Waris Dirie. Fabuła filmu opowiada o somalijskiej dziewczynce, która w wieku trzech lat została poddana obrzezaniu, a siedem lat później została sprzedana człowiekowi, za którego miała wyjść za mąż. Dziewczynce udało się jednak uciec i została amerykańską supermodelką.

 

Ponadto jak co roku wspomnienia osób, które odeszły od nas ostatniego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I był dubbing.

 

Proszę - w Jedynce filmy polskie, a dziś w Dwójce także filmy zagraniczne. Polecam.

22:40 - Dom snów. Will Attenton wraz z rodziną wprowadza się do domu, w którym przed laty zamordowano właścicieli.

00:25 - Melancholia /dlaczego tak póżno?/ - Trwa wesele Justine i Michaela w posiadłości siostry Justine. Do Ziemi zbliża się zaś planeta Melancholia, co grozi zniszczeniem ludzkości.

 

I jeszcze takie pytanie - dlaczego mecze Ligi Mistrzów kilka lat temu przenieśli z Dwójki do Jedynki? / jak kupili prawa w 2012/? Może uznali, że wyższą oglądalność będą miały w Jedynce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle futbol przenieśli, bo i kadrę także. Dlaczego?? Z powodu chorej rywalizacji głównych anten TVP między sobą. Bywały czasy,że TVP1 była pod wpływem politycznym innego środowiska,a dwójka innego. Obrazują to perypetie Jana Posieszalskiego, którego program po wielu latach zniknął z dwójki i pojawił się w Jedynce. Jednak " święta" Iwona( właśnie widać ) wyrzuciła Jana Pospieszalskiego z TVP. Na szczęście presją można coś jeszcze wywalczyć i ten znakomity program wrócił do TVP. Jednak to wszystko obrazuje,że TVP to nie jeden organizm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że kilka lat temu były jakieś ustalenia kierownictwa TVP dotyczące emitowania dyscyplin sportowych na głównych antenach, i w kwestii piłki nożnej (głównie kadry) było powiedziane, że mecze będą pokazywane na Jedynce (kojarzę takie określenie "antena narodowa" w kontekście emitowania reprezentacji). Podobno przenieśli to też dlatego, żeby widzowie nie złościli się że znowu "M jak Miłość" z ramówki zleciało. W wyniku tych samych ustaleń mecze reprezentacji w piłce ręcznej na MŚ/ME były emitowane na Dwójce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superstarcie tym razem nie osiągnęło nawet 800 tys. Z odcinka na odcinek coraz gorzej i gorzej. Jak tak dalej pójdzie, to finał obejrzy może 400tys.

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/dz ... adaniowych - dlaczego PnŚ przegrywa, tego ja nie wiem. Od kilku miesięcy jest lepsze od DDTVN. Tylko wywalić Popek i będzie jeszcze lepiej.

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tv ... m-tygodnia - a to wyniki za ubiegły tydzień. Jak widać, dalej lubimy oglądać serialowe badziewie /jak dla mnie/.

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/pr ... ach-w-tvp2 - a to coś dla mnie. ;) Tylko pora mogła by być lepsza, ale sobota 11:00 pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem do tej pory programu "The Voice of Poland", ale wczoraj miałem włączony telewizor na TVP 2 i sobie leciało. Po obejrzeniu odcinka nawet byłbym skłonny przekonać się do tego programu, niestety pewien typ z "Rodzinki.pl" skutecznie odpycha mnie od dalszego oglądania. Te sztuczne i głupawe zachowanie tego "gwiazdora" po prostu mnie irytuje, a jak zaczął jeszcze przysładzać Kammelowi, to aż mnie na wymioty zbierało. Kto i po co wpychał tego typa do tego programu? Rozumiem, że jedynym celem było to, aby na siłę go lansować - gdzie tylko się da. Dwóch prowadzących program (Kammel i Mielcarz) w zupełności by chyba wystarczyło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś oglądał? - http://centruminformacji.tvp.pl/1761127 ... zis-w-tvp2. Mi cały program się podobał, nie tylko ze względu na obecność Prawdziwego Pana Tuska. Nieważne, że nagrano wcześniej.

 

http://centruminformacji.tvp.pl/1762337 ... yki-w-tvp2 - serdecznie polecam już w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propaganda? To chyba raczej oznaka, że Tusk ma do siebie dystans. Wziąłbyś przykład. :P

No wlaśnie na tym miała polegać propaganda. Każdy kto interesuje się polityką wie,że Tusk takowego dystansu nie ma .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propaganda? To chyba raczej oznaka, że Tusk ma do siebie dystans. Wziąłbyś przykład. :P

No wlaśnie na tym miała polegać propaganda. Każdy kto interesuje się polityką wie,że Tusk takowego dystansu nie ma .

Czyli na czym, bo już się pogubiłem?

 

Każdy, kto interesuje się kabaretem wie, że tylko ludzie z dystansem do siebie, spotykają się z tymi, którzy ich ośmieszają. ;) Przypomnij mi innego polityka tak znanego, który wystąpił w kabarecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odpowiedziałeś na pytania. Tylko sugerujesz jakieś głupoty, w dodatku ignorujesz fakty. Typowe...

 

Ponawiam pytanie: Jaki inny polityk tego kalibru odważył się wystąpić w kabarecie, który go ośmiesza? I to świeżo po stanowisku? Opowiedziałeś się po jednej ze stron, dlatego nigdy drugiej za nic nie pochwalisz. Mnie np. podobał się Kaczyński na odchodnym Tuska, potrafił podać mu rękę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po której ze stron się rzekomo opowiedziałem. Nie poparłem partii PiS w żadnych wyborach . Ot, cała teoria twoja legła w gruzach. Nie znam,ale nie uważam by był to dowód tego co twierdzisz, Tuysk zrobi wszystko pod względy wizerunkowe i tyle. Dla mnie to kolejny chwyt PR-owy i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...