Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

wislok - teraz i tak jest najlepszy. Kiedyś bywało lepiej, do momentu kiedy wprowadzili prezenterów. To było w pażdzierniku 2005. Od I 2007 było normalnie, ale po marcu 2010 znów pojawili się prezenterzy. Ale najważniejsze są informacje w programie...

 

 

http://youtu.be/Z9I7qvO7U24

Taki by ł dawny sport-telegram. Teraz to nie ma za wiele wspólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś Sport Telegram był znacznie dłuższy i leciał jakoś z tego co pamiętam po Panoramie o 22:00. Teraz ma w ogóle inną formułę, przypomina bardziej Sport Express. Za najlepszy serwis sportowy, pomijając późnowieczorne podsumowania dnia uważam obecnie Sport w TVP1, choć ten też zepsuto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki "Turniej Mistrzów Familiady" ukoronuje 20-lecie tego wielkiego hitu rozrywkowego w TVP2. Start już w niedzielę 14 września, finał - 5 października.

 

Od 14 września do 5 października, w soboty i niedziele o 14:00, zmierzy się osiem drużyn, które między 2009 a 2014 r. wygrały w "Familiadzie" najwyższe nagrody. Najlepszych z najlepszych poznamy podczas wielkiego finału w niedzielę 5 października.

 

Więcej : http://media2.pl/media/114083-Familiada-swietuje-20-lecie-i-oglasza-Turniej-Mistrzow-Familiady.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł na plus na uczczenie 20-lecia Familiady. Dodam, że poprzedni Turniej Mistrzów odbył się pięć lat temu na 15-lecie. A w środę programowi stuknie dokładnie 20. rocznica pierwszej emisji. Tyle lat i się świetnie trzyma - życzę conajmniej 10, no może jeszcze 15 lat emisji.

 

A co do Sport Telegramu mi chodzi o aktualne. Kiedyś był dłuższy i był bez prezentera. Też popsuli w 2005 po wprowadzeniu prezenterów. Dopiero w 2007 się zorientowali i usunęli. Przecież w nazwie jest telegram, to po co prezenter? Obecnie to nie ma innej alternatywy - w Jedynce sport zepsuto, w Polsacie i TVN-ie nie informują o wszystkim....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki turniej Familiady to powinni raczej zrobić dla pechowych przegranych, np. dla tych, którym zabrakło minimalnie do wygranej (np. w finale uzyskali 199 punktów), albo dla tych, którzy byli 3 razy w finale i ani razu nie wygrali. W Familiadzie uczestnicy nie wykazują się żadną wybitną wiedzą (tutaj decyduje tylko refleks i szczęście), więc po co zapraszać kolejny raz tych, którzy i tak już najwięcej wygrali? Co to ma być za atrakcja dla widzów? Jacy to mistrzowie? Bzdura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z powyższym.

 

wislok - jak na pożegnanie. Władze Dwójki byłyby niepoważne, jakby np. dziś zdjęli ten teleturniej. Sam go oglądam od lat i mi się nie znudził - nie zmieniło się praktycznie nic poza studiem i formułą. I myślę, że jeszcze kilkanaście lat pobędą.

 

Turniej Mistrzów robią co pięć lat, zapraszają tych, co wygrali najwięcej. Czasami warto je robić. Chciałbym, by Jeden z dziesięciu zrobił podobny z okazji 20-lecia.

 

A dziś znów wieczór z Dwójką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turniej Mistrzów robią co pięć lat, zapraszają tych, co wygrali najwięcej. Czasami warto je robić.

Pytanie po co? Czego to mistrzowie - szczęścia? Mistrzami wiedzy to ci uczestnicy na pewno nie są. Robienie takich turniejów pozbawione jest zatem sensu. Tak jak pisałem wcześniej - większy sens miałoby już zrobienie turnieju przegranych (ci dostaliby przynajmniej jeszcze jedną szansę na wygraną).

 

Chciałbym, by Jeden z dziesięciu zrobił podobny z okazji 20-lecia.

Tutaj zgodzę się. Uczestnicy tego teleturnieju muszą wykazać się wiedzą i w tym przypadku taki turniej "najlepszy z najlepszych" miałby sens. Oglądanie zaciętych (zwłaszcza finałowych) pojedynków tego teleturnieju zawsze jest atrakcyjne dla widzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turniej mistrzów przegranych? Z reguły wybierają tych, co wygrali najwięcej w ostatnich pięciu latach. Jakby zapraszali przegranych, to by nie miało to sensu.

 

A no właśnie co do przegranych. Od zawsze w Familiadzie jest mnożenie w 4. i 5. rundzie. Na przykład po 3. jedna drużyna ma 0, a druga np. 250. Drużyna co ma 0 opowiada na dwa ostatnie pytania i wchodzi do finału, ponimo tego, że miała zero. I zawsze mnie to zastanawia.

 

Przy okazji zganię - The Voice of Poland. Podczas występu uczestnika pokazują reakcje i komentarze - ja chcę oglądać uczestników jak śpiewają, a nie reakcje podczas!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turniej mistrzów przegranych? Z reguły wybierają tych, co wygrali najwięcej w ostatnich pięciu latach. Jakby zapraszali przegranych, to by nie miało to sensu.

Może jakieś uzasadnienie?

Turniej przegranych - danie szansy na wygraną tym, którzy nic do tej pory nie wygrali. Jest sens? Jest!

Turniej pseudomistrzów (bo powtarzam czego są oni mistrzami?) sens ma chyba tylko taki, aby ci co już bardzo dużo wygrali, wygrali jeszcze więcej - czyli bezsens!

 

A no właśnie co do przegranych. Od zawsze w Familiadzie jest mnożenie w 4. i 5. rundzie. Na przykład po 3. jedna drużyna ma 0, a druga np. 250. Drużyna co ma 0 opowiada na dwa ostatnie pytania i wchodzi do finału, ponimo tego, że miała zero. I zawsze mnie to zastanawia.

Te mnożniki to jest właśnie największa głupota w tym teleturnieju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszanie przegranych po prostu nie ma sensu. No chyba, że damy szansę tym, którzy przegrali przez te mnożniki w 4. i 5 rundzie. To ma sens. A zapraszanie drużyn, które nawet punktu nie zdobyły - bezsens.

 

Mnożniki - zgodzę się, przez nie drużyna która ma po 3. rundzie nic, znajduje się w finale, bo odpowiedziała na dwa ostatnie pytania.

 

Przy okazji - wczorajszy Czas honoru to była tak naprawdę powtórka z 1 sierpnia. A zapowiadali, że nie będą go powtarzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszanie przegranych po prostu nie ma sensu. No chyba, że damy szansę tym, którzy przegrali przez te mnożniki w 4. i 5 rundzie. To ma sens. A zapraszanie drużyn, które nawet punktu nie zdobyły - bezsens.

No przecież pisałem, że taki turniej miałby polegać właśnie na zapraszaniu pechowych przegranych, a nie wszystkich przegranych.

 

Wg informacji p.Jacka z PULSU2 na forum.media2.pl wczoraj TVP2 po raz pierwszy w historii przegrał w grupie komercyjnej z TVN7

Przypomnę że na przełomie lipca/sierpnia Dwójka przegrała z TVN7 w grupie ogólnej

No i co z tego, że raz im się udało? Dzisiaj obydwie stacje z pewnością powrócą na swoje stałe miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniach od 19 do 27 września 2014 odbędzie się 57. Międzynarodowy Festiwal Muzyki Współczesnej "Warszawska Jesień". Program 2, współorganizator festiwalu, transmitować będzie najważniejsze wydarzenia.

 

Więcej : http://media2.pl/media/114150-Warszawska-jesien-na-antenie-radiowej-Dwojki.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tim - no właśnie o to mi chodziło

 

Marx - Jeden z dziesięciu jest wg Ciebie żenujący? Się nie zgodzę.

 

Relacje z Warszawskiej Jesieni - jak co roku na plus.

 

Przegrana z TVN7 w oglądalności mnie nie dziwi - tak naprawdę Dwójkę trzymają tylko seriale. Bez nich wypadłaby z czwórki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP2 reaktywuje Studio Teatralne Dwójki - na początek "(A)pollonia" Krzysztofa Warlikowskiego.

 

Studio Teatralne Dwójki - "(A)pollonia"

• Cz. I - niedziela, 28 września, godz. 23:00 (czas: 2 godz. 30 min.)

• Cz. II - niedziela 5 października, godz. 23:15 (czas: 66 min.)

 

http://media2.pl/media/114160-TVP2-reaktywuje-Studio-Teatralne-Dwojki.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póżna pora, no ale ma być oznaczenie tylko dla dorosłych, więc można się spodziewać scen, które by wcześniej nie przeszły.

 

Warto oglądać Dwójkowe teleturnieje. Wczoraj w Jednym z dziesięciu kolejna zaskakująca sytuacja. Już w II etapie jeden z uczestników wziął pytanie na siebie. Odpowiedział żle, stracił szansę, ale dalej mógł wyznaczać. Potem Sznuk powiedział, że to pierwsza taka sytuacja w historii tego programu. Ciekawe, co dalej.

 

A dziś mija 20 lat od emisji pierwszego odcinka "Familiady".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecny sezon „Magazyn Expresu Reporterów” ogląda średnio 2,09 mln widzów. W porównaniu do analogicznego okresu ub.r. program stracił 520 tys. widzów, ale nadająca go Dwójka i tak jest liderem rynku telewizyjnego.

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/magazyn-ekspresu-reporterow-stracil-520-tys-widzow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marx

Co ty wygadujesz, do tej pory tylko kanały Canal+,C+Film, C+Film 2, C+Family i C+ Family 2 emitowały ten film.

W DVB-T będzie to premiera! W Polsacie leciał film kiedyś z takim samym tytułem, ale był to zupełnie inny film!

Racja. Tytuł różnił się jedną literą: "Jestem Bogiem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...