Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj zostałem nieźle nabity w butelkę przez naszą Telewizję Publiczną. W programie telewizyjnym i Telegazecie transmisja ze skoków narciarskich miała rozpocząć się o 2:40 w TVP 1. Bogdan Chruścicki w trakcie porannej sobotniej transmisji skoków w Eurosporcie powiedział, że w Eurosporcie 2 transmisja będzie od 3:00. W trakcie kolejnych transmisji w Eurosporcie Marek Rudziński zapraszał na skoki już na godzinę 2:00 i tu pojawił mi się już mętlik w głowie ale Maciej Jabłoński w "Sportowym wieczorze" ponownie zapraszał na 2:40 do TVP 1 dlatego pomyślałem sobie, że może Markowi Rudzińskiemu się pomyliło. I oto jak głupi wstaję o 2:40 by na naszej ukochanej TVP 1 obejrzeć TRANSMISJĘ a tu skoki leciały z odtworzenia. Przełączyłem na Eurosport 2 i tam skoki były na żywo. Kończyła się właśnie 1. seria. Znaczy to, że skoki zaczęły się o 2:00. Poczułem się jak skończony osioł oszukany przez TVP o której wiarygodność tak dbają prawnicy publicznej telewizji. W ten oto sposób uciekła mi na żywo 1. seria. Po co kupuje się prawa do transmisji jeśli się ich nie wykorzystuje. Jaki sens jest nadawać skoki z godzinnym poślizgiem. Co prawda organizatorzy przenieśli o godzinę godzinę rozpoczęcia zawodów ale czy to aż taki problem by zmienić trochę ramówkę, szczególnie o 2:00 w nocy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

media2.pl[/url]":cklkidr5]Premiera "zakazanego" serialu w TVP1

Kilka dni temu media alarmowały, że na półkach Telewizji Polskiej od kilku lat leży serial, którego produkcja pochłonęła milion złotych. Dzięki mediom serial doczeka się swojej premiery.

Serial w którym zagrała plejada gwiazd (m.in. Beata Tyszkiewicz , Zofia Czerwińska, Edyta Olszówka, Wojciech Pokora, Edward Linde-Lubaszenko) od czterech lat czeka na premierę na telewizyjnym ekranie - pisał kilka dni temu Super Express.

Wtedy nadawca twierdził, że w najbliższym czasie nie planuje emisji serialu. Okazuje się jednak, że po medialnej nagonce zmieniono zdanie i pierwszy z siedmiu odcinków serialu zostanie wyemitowany już w styczniu 2010 roku. Serial ma charakter komediowy i opowiada o życiu lokatorów tytułowego Domu

Spokojnej Starości "Kukułka" i miejscowego księdza, który… ma słabość do gry w karty na pieniądze.

Doktor Maurycy Wiński (Piotr Machalica) i jego żona Klara (Edyta Olszówka) prowadzą w rodzinnym majątku w Wińsku dom spokojnej starości "Kukułka". Majątek ten odzyskała, po wielu staraniach, matka Maurycego, Penelopa Aurora Wińska (Janina Traczykówna), obecnie 104 - letnia staruszka cierpiąca na chorobę Alzheimera. Tak przynajmniej wszystkim się wydaje, a babcia nie wyprowadza ich z błędu - opisuje serial TVP.

Premiera pierwszego odcinka 30 stycznia 2010 roku. Emisja kolejnych w soboty o godzinie 16.20.

Już po samym tytule "zakazany" serial ciekawie się zapowiada... :P A tak w ogóle to do dnia dzisiejszego żyłem w kompletnej nieświadomości, że taki serial w ogóle istnieje. Coś czuję, że pozostanie w pamięci widzom...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakazany serial w końcu ma być w tv. Puszczą go już pod koniec stycznia. Teraz to zapewne będą mieli dużą widownię, bo wszyscy chcieliby zobaczyć dlaczego TVP nie chciała przez te 4 lata emitować tego serialu.

 

A co do sportu, to może nie mieli czasu, czy coś. Nie oglądałem tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Już jakiś czas temu, na tym forum o niej słyszałem, gdy ktoś wspominał o jej urodzie. :D Jak to napisał jeden z portali, informujących o tym: "W końcu Wiadomości można będzie nie tylko słuchać, ale też oglądać". Ogólnie to idą do przodu, najpierw Ziemiec, teraz Senyk. Coraz bardziej, przynajmniej obsadą zbliżają się do dawnego Puls Raportu i to mnie cieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja nie lubię oglądać wiadomości na jedynce a to dlatego że ja lubię oglądać fakty na tvn chcecie dowód??? oto statystyki:

wiadomości tvp1 - 2.000.000 widzów

fakty tvn - 11.000.000 widzów

ja nienawidzę tego programu i prowadzących a to dlatego że lubię fakty kiedy durczok prowadził wiadomości to było wielkie przeżycie teraz kiedy prowadzi fakty na tvn-ie to jeszcze większe przeżycie a ja nie lubię jedynki za wiadomości i chciałbym żeby powstał nowy program informacyjny w miejsce wiadomości od jutra podpisać petycję!!!!!!!!

p.s. od marca 2009 nie lubię oglądać wiadomości w tvp1 lubię oglądać fakty w tvn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej umiejętność pisania tak, aby można było zrozumieć o co chodzi ;).

 

Już niedługo ZIO w Vancouver. Ciekawe, jak wyjdą TVP transmisje. Sprawdzę to, bo planuję oglądać (akurat mam ferie, więc nocne transmisje mogę odsypiać za dnia). Tak z ciekawości, bo jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się oglądać tylu transmisji z ZIO ile będzie w TVP1 i TVP2 w najbliższym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Statystyki:

wiadomości tvp1 - 2.000.000 widzów

fakty tvn - 11.000.000 widzów.

Te statystyki to chyba Ci się przyśniły w jakimś koszmarze.

 

pavl6 - niestety te "transmisje", które oferuje nam TVP 1 i TVP 2 to jakieś dziwne studio informacyjno - sportowe. Urywają transmisje, pokazują tylko starty Polaków a nie całe zawody, gadają bez sensu w studiu przez 30 minut zamiast przenieść się na sportową arenę... I tak można wymieniać i wymieniać. Chyba zgłoszę się do konkursu na dyrektora sportowego TVP bo to co nam telewizja publiczna prezentuje jest dla mnie nie do zniesienia i aż się we mnie gotuje. Jak dobrze, że jest Eurosport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prostym ludziom być może to wystarczy. Właśnie dlatego oglądam transmisje z ZIO przez internet, tam jest wszystko i nie muszę oglądać tego co oni pokazują, bo oglądam to co sobie wybiorę.

Wiecie co się dzieje z Nieustraszonym? Według informacji, jakie do mnie dotarły w czwartki zamiast niego ma być Ojciec Mateusz. To już informacja pewna i sprawdzona. Całkiem go wyłączają? Znając TVP, to pewnie tak i dlatego mają u mnie ogromny minus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już by była totalna porażka.. :|

Jeżeli go wyłączą, to uuu, bura dla TVP. Nieustraszony to dobry serial, jeden z lepszych, które ostatnio pojawiły się w TVP 1.

I to zastąpią go Ojcem Mateuszem, który ma dobrą porę emisji w niedziele... :/

 

Zły ruch TVP, bardzo zły... Minus, i to olbrzymi. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to jest totalna porażka, bo już od pierwszego czwartku marca puszczają Ojca Mateusza. Ma być tak jak z Na dobre i na złe, czyli premiera o 20, a powtórka w niedzielę. Nie zauważyłem Nieustraszonego o innej porze, a polska strona o Nieustraszonym też nic o nowej porze nie napisała, a informuje, że Nieustraszonego nie będzie. Tam w TVP to chyba pracują idioci - puszczą fajny serial, w środku przerwią i jeszcze chcą, aby płacić abonament! Chyba muszę znaleźć inne źródło, żeby móc obejrzeć Nieustraszonego (pewnie w internecie jest, a tam nikt nie zmienia pory emisji, bo porę emisji ustala się samemu ;)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

"Ksiądz Mateusz" to nic innego, jak kościelny produkcyjniak, znakomicie wpisujący się w misję klerykalizacyjną TVP.

W dodatku od tego tygodnia "Moda na sukces" została wyrzucona na godzinę 14, a w jej miejsce wstawione, nazywając rzeczy po imieniu, stare g*wno, w postaci "Bonanzy".

Duże brawa dla TVP za politykę programową :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, co do Mody na sukces, to ja się bardzo cieszę, że nie będę mógł na nią trafić, a Bonanzy dawno nie puszczali (chyba) i tak poza tym, to ja uważam, że wszystko jest lepsze niż MnS. Mi ten "Ojciec Mateusz" nie przeszkadza, nawet nie jest najgorszy i czasami go oglądam, ale dlaczego w zamian za Nieustraszonego?! Nie mogli wstawić zamiast Mody na Sukces?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...