Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś chyba pisał, że krótka przerwa.

 

Tak, pisałem o tym w wątku TVP1/TVP2 HD. Od 1 września będą dalsze powtórki Nad rozlewiskiem. (te, co przerywają 29 sierpnia o 18:30). Jak się skończą, wtedy wróci MacGyver /kontynuacja, a nie od nowa/.

(te, co przerywają 29 sierpnia o 18:30)?

O 17:30 jest Nad rozlewiskiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest licencja wolna i film dostępny to nie ma problemu

Ale poza SKYFALL w TVP nie ma żadnych innych hitowych premier, jeśli wogóle można mówić o premierach

 

Kiedyś w TVP 1 było mało hiciorów

Pamiętam początek lat 90 Superman ,Cobra

Chodziły filmy które na filmwebie maja status TV

Pewnie dlatego że były tanie a TVP nie miała kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze, że TVP postawiła właśnie na starsze, ale dobre i lubiane filmy (np. cykle "Żandarm" czy "Gang Olsena") niż ma wydawać kupę kasy na współczesny [beep] tylko dlatego, że niektórych rajcuje to, że dany fim jest nowy. Od nowości są kanały premium: Canal+ i HBO.

Chętnie bym zobaczył kiedyś w TVP cykl "Naga broń" z Leslie Nielsenem. No i szkoda, że stracili prawa do "Powrotu do przyszłości". :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie trwa na ''Jedynce'' serial ''Szpiedzy w Warszawie'' i co ciekawe, film leci z lektorem (Piotr Borowiec) zamiast z dubbingiem, który został przygotowany dla potrzeby tego serialu.

 

 

Ja też to zauważyłem. Wolałem dubbing, bo lektor potrafi mocno przy nudzić, a dubbing ma w sobie takie coś, że nie raz jest podobny do oryginalnego głosu, i z emocjami jakby byli w tym filmie. Lektorzy tacy jak: Gudowski, Borowiec, czy Olejniczak potrafią zanudzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV Puls ''przejęła'' Powrót do przyszłości i spie***yła tlumaczenie, lepiej było w TVP.

Tak wiem. Na TV Puls nie da się tego oglądać. Tłumaczenie o wiele gorsze niż było w TVP, przerwy reklamowe, no i w TVP było w HD! Miejmy nadzieję, że TVP szybko odzyska prawa do tej kultowej serii.

"Indianę Jonesa" też chyba niestety stracili na rzecz TVN-u. Ciekawe jak sytuacja wygląda z "Parkiem Jurajskim", bo też go dość dawno w TVP nie puszczali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie 20 lat temu TVP1 wyemitowała pierwszy (a w zasadzie 216-sty) odcinek "The Bold and the Beautiful". A za tydzień wyemitowany zostanie epizod nr 6000. (aczkolwiek technicznie będzie to 5785-ty, jednak przy okazji odcinka 5000 poprawiono numerację).

 

Fajna kolekcja "plaskaczy" z tej okazji:

:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz ja napiszę coś na koniec off-topu, na temat Żywych trupów:

 

Serial miał na razie najlepsze trzy pierwsze sezony. Czwarty nie przypadł mi do gustu. Może piąty będzie o niebo lepszy. Póki co wolę obejrzeć serial Wirus na Foxie. Koniec off-topu.

 

Pewnie w jedynce pokażą parę odcinków, potem będzie przez kilka tygodni przerwa. Pamiętam, jak to było z pierwszym, lub drugim sezonem na jedynce. A pamiętacie, te odcinki (chyba premierowe pierwszego, czy drugiego sezonu), w których odcinkach oznaczenia były 12+? Oczywiście chodzi o emisję na jedynce, i do dziś się zastanawiam, czy te odcinki były prawie jak serial obyczajowy, czy Jedynka tak "na próbę" wciskała znak 12+ w premierowe odcinki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skuszony obejrzałem premierowy odcinek "The Walking Dead". Chociaż lubię przerysowane filmy, to ten pierwszym odcinkiem mnie nie porwał. Ja filmów nie oglądam dla charakteryzacji ani kreacji. I jeśli filmie jest brak sensu a takimi serialami i filmami są filmy o zombie, które rzekomo mają straszyć? Wylewając hektolitry krwi? To nie moje klimaty. Ja z tego wyrosłem.

Szkoda, że nie kręci się już filmów, które straszą! Realistycznie! Ale to pewnie za trudny temat i zadanie.

Rzucę jeszcze okiem na drugi odcinek. I jeśli nic się nie zmieni, to swoje oglądanie na tym zakończę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w jedynce pokażą parę odcinków, potem będzie przez kilka tygodni przerwa. Pamiętam, jak to było z pierwszym, lub drugim sezonem na jedynce. A pamiętacie, te odcinki (chyba premierowe pierwszego, czy drugiego sezonu), w których odcinkach oznaczenia były 12+? Oczywiście chodzi o emisję na jedynce, i do dziś się zastanawiam, czy te odcinki były prawie jak serial obyczajowy, czy Jedynka tak "na próbę" wciskała znak 12+ w premierowe odcinki?

Ostatni sezon, który też składał się z 16 odcinków był pokazywany z rzędu po jednym odcinku w każdą sobotę, oprócz ostatniego weekendu gdzie pokazno 2 odcinki z rzędu(tj. odcinki 15 i 16 3. sezonu).

To nieprawada,że niektore odcinki były w TVP 1 od lat 12, cały pierwszy, trzeci i pierwszy odcinek 4 seonu były 18+, z drugim sezonem było trochę inaczej, pierwsze 4 lub 5 odcinków było 18+, pozostałe 2. serii 16+ i były pokazywane już o 22.

 

Skuszony obejrzałem premierowy odcinek "The Walking Dead". Chociaż lubię przerysowane filmy, to ten pierwszym odcinkiem mnie nie porwał. Ja filmów nie oglądam dla charakteryzacji ani kreacji. Rzucę jeszcze okiem na drugi odcinek. I jeśli nic się nie zmieni, to swoje oglądanie na tym zakończę.

Wczorajszy odcinek może nie był najlepszy, niektóre odcinki zwłaszcza w trzecim sezonie były dość słabe, inne bardzo fajne, ale jak się ogląda od początku wszystkie odcinki to ten serial wciąga.

 

Od wtorku TV Puls też będzie emitowała ten serial, z tym że pokaże ona pierwszy sezon, czyli jak to się w ogóle zaczeło, również polecam, premiera w TV Puls we wtorek o 23:15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę zjechać TVP. MŚ siatkarzy największa impreza rozgrywana w Polsce,a oni ją w serwisie sportowym traktują jak jakąś z kolei, mało istotną. No Way!! To najważniejsza impreza i mało mnie obchodzi czy macie zdjęcia czy nie. Zawsze możecie wyemitować własne rozmowy z zawodnikami czy tablice z wynikami. No właśnie. Czy w serwisie sportowym nie powinny by ć zamieszczone wszystkie wyniki ze wszystkich grup?? Oczywiście,że tak. Pamiętam wiele lat temu potrafiła to TVP robić i w jej weekendowych wydaniach mogłem poznać nie tylko wyniki kolejki ligowej w piłce nożnej,ale także siatkówki, koszykówki, piłki ręcznej itd. Dlaczego TVP zamiast się rozwijać to cofa się w rozwoju??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...