Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tym razem na lekka atletykę wysłali wóz transmisyjny. Niby dobrze ale po obejrzeniu dzisiejszej relacji w TVP 1 mam wątpliwości. Rwana transmisja, chaos w przenoszeniu się między konkurencjami, przerwali w połowie bieg sztafetowy i później nie pokazali jego końcówki, znów ważniejsze gadanie w studiu. Zabawka w rękach amatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyżej napisałeś, że w filmie mówili po angielsku. Nie wiem. Pewnie film wchodził na światowy rynek albo Niemcy byli tylko producentami. Nie znam się na tym aż tak, ale to żadna nowość, że w filmach niemieckich mówią po angielsku. :)

 

Normalny niemiecki film, nie wiem jak można mieć wątpliwości w jakim języku mówili (były wstawki po rosyjsku i po angielsku ale to jak pokazywali zagranicznych reporterów relacjonujących aresztowanie tego biznesmena.

 

Swoją drogą świetny film, bo nasze telewizje przyzwyczaiły nas do niemieckich gniotów o katastrofach plagach itp. Możliwe, że z tymi napisami było to tak pomyślane, że chcą wejść na zagraniczne rynki

 

Aktor grający główną rolę(gra też w filmach w USA) był jednocześnie reżyserem a ta młoda laska to w rzeczywistości córka tego aktora :D I on rzeczywiście ma 50 lat ( kto oglądał to wie o co chodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyżej napisałeś, że w filmie mówili po angielsku. Nie wiem. Pewnie film wchodził na światowy rynek albo Niemcy byli tylko producentami. Nie znam się na tym aż tak, ale to żadna nowość, że w filmach niemieckich mówią po angielsku. :)

 

Normalny niemiecki film, nie wiem jak można mieć wątpliwości w jakim języku mówili (były wstawki po rosyjsku i po angielsku ale to jak pokazywali zagranicznych reporterów relacjonujących aresztowanie tego biznesmena.

 

Chciałem zauważyć, ze to nie ja miałem wątpliwości. Nie oglądałem tego filmu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na TVP1 mecz Real Madryt-Atletico Madryt, jutro Lille-FC Porto (LM) a dodatkowo na TVP2 pojutrze mecz Legia- Aktobe(LE). Już dawno (z wyjątkiem wielkich imprez) nie było na otwartych kanałach TVP tylu meczy piłki nożnej w 1 tygodniu.

Pomyśleć,że dawniej to była norma. Wtorek/ środa LM , w czwartek mecze polskich drużyn w ówczesnym Pucharze UEFA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie draco_san, mam nadzieję że jednak TVP. Oglądam te mecze od lat i TVN odwala straszną amatorkę. Nie potrafią kamerować, zbyt bliskie kadrowanie, nieraz akcja ucieka z pola widzenia, brak nieraz powtórek bramki, rozmowy z celebrytami - co najlepsze rozmowa w większym okienku, mecz w mniejszym. Przecież to mecz ma być tym głównym daniem, a nie pseudo celebryta, który przyszedł na stadion pierwszy raz w życiu i opowiada banialuki. Dodatkowo jakieś przekombinowane, groteskowe komentarze typu Zimoch czy Fornalik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś już takie coś było. Nie pamiętam roku, chyba w TVP, gdzie po skrótach w fazie pucharowej też weszli na końcówkę wtedy dogrywki i karne. Swoją drogą ta tak "straszna" Steaua dla Legii, okazała się cienkim Bolkiem nie wygrywając karnych z bramkarzem amatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...