Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mogli sprzyjać Legii wybierając mecz z Lechem w ostatniej kolejce, bo może decydować o tytule. Ja wiem, że już był niedawno, ale starcie zapowiada się o wiele ciekawiej niż z Pogonią. Właściwie to na ten sezon wybrali mecze 1,2,3 i 4 drużyny sezonu zasadniczego. Czyli "najlepsze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu "Drużyny A", to wyemitowano dzisiaj 9 odcinek :evil: , pomimo że jeszcze wczoraj w telegazecie, w programie dla prasy i w programie na stronie internetowej TVP było napisane, że dzisiaj będzie emisja 8 odcinka. Co więcej, w programie na stronie internetowej TVP i w EPG na dekoderach UPC w dalszym ciągu figuruje dzisiaj 8 odcinek (o 15:45 i o 1:05) wraz z jego opisem! Co za bajzel i brak poszanowania dla widza! Zmieniają sobie z dnia na dzień, który odcinek będzie emitowany! Jak tak bardzo chcieli zachować kolejność emisji poszczególnych odcinków, to chociaż mogli dzisiaj o 1:05 powtórzyć 8 odcinek, który wyemitowano w sobotę bez żadnej zapowiedzi!

Wszyscy fani "Drużyny A", którzy nie widzieli 8 odcinka, podziękujcie za to TVP na ich nowym facebooczku. :evil: Gdyby chodziło o jakieś "Klany", "M jak Miłości", itp. to ich widzom takiego numeru na pewno by nie zrobiono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Mszę kanonizacyjną oglądało 10,450 mln widzów (tyle było o godz. 11:38 - najwyższy szczyt oglądalności) na 5 kanałach (TVP 1, TVP Info, TVP Polonia, Polsat News, TVN 24). Najwięcej widzów miała TVP 1 (średnia oglądalność to 6 706 002 osóB).

Cóż! Statystyka, to dziedzina gdzie żonglując liczbami można dowieść wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szok. Myślałem, że będzie 6-7 milionów. Ilu mamy katolików w tym kraju. :D

To było wydarzenie ogólnoświatowe i nie wszyscy oglądali transmisję z pobożnością. Część ze zwykłej ciekawości. Niestety nie mamy badań ile osób oglądało transmisję w TV Trwam. Nie wiem czy zapowiedzi o transmisji z mszy kanonizacyjnej w TVN 24 Biznes i Świat zostały zrealizowane bo jeśli tak to też nie ma danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10,50 mln to dane z kanałów TVP. Mszę pokazywał także TV Trwam, TV Republika,TVN24, zapewne Polsat News, nie wiem jak Superstacja. TVN24 BIŚ nie transmitował mszy kanonizacyjnej- wiem z wątku na tym forum. Sam oglądałem kanonizację na stronie internetowej TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10,50 mln to dane z kanałów TVP. Mszę pokazywał także TV Trwam, TV Republika,TVN24, zapewne Polsat News, nie wiem jak Superstacja.

To dane także z TVN24 i Polsatu News. Link do artykułu: http://media2.pl/badania/110801-TV-Pona ... yjnej.html

Satkurier pisał o 8,5mln widzów z TVP: https://satkurier.pl/news/100062/ponad-8 ... w-tvp.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ciągle nie zapominajmy, że w Polsce jest dużo osób, która ogląda zagraniczne kanały informacyjne (BBC World Service, Euronews, CNN, France24), a tam też była transmisja z Watykanu. Jeśli nie było Mszy w całości, to na pewno dawali obszerne fragmenty homilii. TVN24 BiŚ w czasie Mszy zajmował się Ukrainą, a Superstacja dawała Telezakupy i nie zmieniała specjalnie swojej ramówki (być może dali małą wzmiankę o uroczystości w swoim pierwszym serwisie informacyjnym o 11:15).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tymczasem mam pewną prośbę związaną z pewnym nagraniem emitowanym w TVP1 (i TVP Rozrywce) a mianowicie potrzebuje nagranej reklamy Konkursu Piosenki Eurowizji - chciałbym ją ocenić i przedstawić innym fanom konkursu by zrobili to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dzisiaj o 20:30 Zielona mila. Fajnie, że będzie można ten film zobaczyć ponownie w TVP bez reklam, ale nie wiem czy dam radę go ponownie obejrzeć. Mocno przejmująca produkcja, zwłaszcza końcówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...