Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, chodzi raczej o "Tysiąc i jedną noc", serial który Telewizja Polska kupiła na fali popularności "Wspaniałego stulecia". Osobiście nie miałem okazji oglądać, a co do "Wspaniałego stulecia" to zbytnio nie oglądam bo nie mam czasu, ale gdybym może zaczął od 1 odcinka to bym się wciągnął. Wiem że dyrektor mojego byłego liceum oglądał, bo kiedyś na przemówieniu porównywał kulturę uczniów do zachowania tureckich kurtyzan ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta muzyczka w "Spaniałym stuleciu" jest idealna, aby zasnąć ;-)

-----------------------------------------------------

Diana Rudnik, prezenterka TVP Info, dołączy do grona prowadzących „Wiadomości” w TVP1. Prowadzić będzie m.in. niedzielne główne wydania programu.

Źródło: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/di ... mosci-tvp1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieranie twittów na antenę w trakcie debaty czasem przekracza wszelkie progi. Chyba wybierają je automatycznie, bo nie wiem co ma znaczyć takie "Dokładnie" albo "Oo"... :roll: A moich na przykład nie pokazali. :P'

 

PS: A pewna starsza pani w średnim wieku zaczęła przysypiać w trakcie na publiczności, tak profesorzy mentolili. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsza ''Debata'' moim zdaniem była bardzo ciekawa. Małgorzata Serafin prowadziła bardzo znakomicie, nie było żadnych polityków a do tego zaproszono nawet publiczność do studia. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz takie ciekawe ''Debaty'' jak ta będą w TVP.

 

Także chciałbym powiedzieć o programie ''Kryptonim Szef'', który moim zdaniem jest bardzo ciekawym programem. W pierwszym odcinku ''szefem'' był Wiceprezes Atlasu Jacek Michalak który m.in. musiał pracować przy wydobywaniu minerałów do produkcji gipsu, a w ramach ciekawostki powiem że lektorem ''Kryptonimu Szef'' jest lektor z programu ''Ugotowani''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieranie twittów na antenę w trakcie debaty czasem przekracza wszelkie progi. Chyba wybierają je automatycznie, bo nie wiem co ma znaczyć takie "Dokładnie" albo "Oo"... :roll: A moich na przykład nie pokazali. :P'

 

PS: A pewna starsza pani w średnim wieku zaczęła przysypiać w trakcie na publiczności, tak profesorzy mentolili. :mrgreen:

 

Ale jajca :lol: No ale chyba oczywiste, że wszystkich tweetów nie wypuszczą bo większość ludzi o humorze niskich lotów od razu zalałoby wizję przekleństwami i zboczonymi tekstami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsza debata to było prawdziwe wyzwanie dla pani redaktor Małgorzaty Serafin, która nigdy wcześniej nie prowadziła tak ambitnego programu, i wypadła świetnie – wzór do naśladowania pod każdym względem. Wybitni eksperci też mieli dobry występ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, jest. Dzięki, zaraz odpalę nagrywanie, bo lubię ten format z UK czy USA bądź Kanady.

 

Ten program znacznie różnił się od formatu USA/UK.

W tamtych wersjach pokazują więcej ludzkich emocji. Prezesi później fundują jakieś nagrody, kasę. Po trochę zmieniając los tych ludzi. W Polskiej wersji była taka sielanka.

Mimo wszystko program ciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem w maju szykuje się nam lekkie przetasowanie w ramówce na 10, 12 i 14 dzień wspomnianego miesiąca gdyż jak czytamy pod tym linkiem: http://dziennik-eurowizyjny.blog.pl/2015/09/09/eurowizja-2016-eurowizja-dla-dzieci-2015-polska-na-eurowizji-2016/organizator przyszłorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji (czyli szwedzka telewizja SVT) chce ruszyć z transmisją konkursu nie o 21:00 jak to zwykle bywało ale już o 20:00. Biorąc pod uwagę ramówkę Jedynki będzie trzeba spodziewać się rotacji w emisji "Wiadomości" które to będą emitowane nieco wcześniej - z moich obliczeń wynika że transmisja przypadnie na 18:30 lub 19:05. Istnieje też opcja że w przypadku półfinałów "Wiadomości" i towarzyszące jej serwisy (wraz z programem Gol) zostaną pokazane po koncertach lub tymczasowo w trakcie wszystkich dni koncertowych zostaną przeniesione do TVP Info. Jeszcze inne rozwiązanie skrócenie "Wiadomości" do 10 minut (mniej więcej tak jak 6 września) tak by bezpośrednio po pogodzie rozpoczęła się transmisja.

Ciekawe zatem jak TVP zareaguje jak EBU zgodzi się na proponowane zmiany.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że najlepiej byłoby w takim wypadku wywalić Eurowizję do Dwójki. do jakiegoś kanału tematycznego lub wcale nie transmitować. IMHO to nie jest tak ważne wydarzenie, żeby dla niego demolować ramówkę wokół najważniejszego serwisu TVP.  18:30 to chyba trochę za wcześnie na te przyspieszone "W" (w razie czego). TVP ostatnio prawie nigdy nie przesuwa "W" na wcześniejszą godzinę. Niestety, najbardziej prawdopodobne jest okrojenie serwisu do kilku minut. :(

Ewentualnie, można byłoby się pokusić o jednorazową rezygnację z reklam po "Wiadomościach" i między serwisami. Ale byłoby to bardzo kosztowne, a i ja uważam, że coś takiego jak Eurowizja nie jest tego warte. Co innego, gdyby to był Wieczór Wyborczy (jakby wybory kończyły się jak przed laty o 20:00).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...