Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie napisałem,że nie mają. Tylko napisałem,że to nieistotne. Mają zdjęcia jak grają Polacy,a nie mają już z meczu np. USA-Wlochy. To nie jest powód by nie podać wyników i tabeli z innych grup. To miałem na myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się bardziej wydaje, że ten napis raczej jest po to żeby się pochwalić, że w danej telewizji jest premiera czegoś. Mnie to nie interesuje, bo raczej wiem co premierowe, a co staroć. Wolałbym, żeby lepiej na materiałach HD wyświetlali znaczek HD, a na upscalach nie mogło go być. Trochę coś jak na programach Fox, gdzie na prawdziwym programie w HD jest napis "Native" a jak są zwykłe programy to go nie ma. Wtedy mniej zorientowani wiedzieliby co i kiedy jest w HD, bo bardzo wielu ludzi w Polsce myśli, że na programach ze znaczkiem HD każdy jest w takiej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym właśnie bardzo chciał, aby coś takiego było stosowane. Jeśli nie na ekranie to przynajmniej w EPG nadawcy mogliby umieszczać stosowną informację. Dodatkowo info o dostępności napisów, audiodeskrypcji, dźwięku przestrzennego itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinki pierwszej serii były dłuższe niż czwatrej serii.

 

...................................................

 

Zauważyłem, że TVP 1 zaczęła stosować tabelki ''za chwilę'' pod koniec programu, ale mi się wydaję, że są one za wcześnie przed końcem danego porgramu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że TVP 1 zaczęła stosować tabelki ''za chwilę'' pod koniec programu, ale mi się wydaję, że są one za wcześnie przed końcem danego porgramu.

Już kiedyś tego próbowali, ale zaprzestali. Zaczęli od zagłuszania seriali - testując cierpliwość widzów. Później zaczęli zagłuszać też inne programy, w tym filmy. Były też paski autopromocyjne, a teraz jeszcze zaczynają spamować ekran śmieciami! Dość tego! Trzeba lawinowo słać skargi, bo przeginają już maksymalnie! Po co została uchwalona ustawa medialna? Ktoś to kontroluje, czy mamy do czynienia z jakąś szopką? A może KRRiT potrzebuje kolejnych etacików, bo się biedaki nie wyrabiają z natłokiem obowiązków?

To jest w końcu telewizja komercyjna czy publiczna? Jeżeli publiczna, to zdaje się, że mają zakaz emitowania reklam w trakcie nadawanych audycji. Mają widzów za idiotów? Nastała era telewizji cyfrowej, więc każdy zainteresowany może sobie sam zobaczyć co będzie "za chwilę", bez uszczęśliwiania na siłę. Myślą, że takie nachalne i niedozwolone reklamy podwyższą im oglądalność? Wręcz przeciwnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przenoszę dyskusję tutaj:

 

W 2 kolejce na TVP 1 zobaczymy jednak Arsenal - Galatasaray.

Zrodlo: http://www.tvp.pl/prasa/programTVP1/

 

To jest SKANDAL :!::!::!:

 

Byłem jeszcze w stanie zrozumieć brak transmisji z meczu Athletic - Napoli, ale niepokazanie szlagieru z udziałem mistrza Hiszpanii i mistrza Włoch to już po prostu przegięcie.

 

Mistrz Hiszpanii i Mistrz Włoch mniej atrakcyjni niż... czwarta drużyna Premier League i wicemistrz Turcji :?: Kogoś mocno pokopało... :crazy:

 

Co za nieudacznicy są odpowiedzialni za taki wybór? Nóż w kieszeni się otwiera... normalnie krew mnie zalewa.

 

Oby Italia 1, Canale 5 czy inny Rete 4 nie kodowały LM...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli Szczęsny złamie sobie palucha na rozgrzewce? Nie rozumiem kto wprowadził takie głupawe standardy... czy na Woronicza pracują same [beep]i?

 

Znając życie to Arsenal zgniecie Galatę i Szczęsny będzie miał tyle interwencji co kot napłakał.

 

Druga sprawa to te rozgrywki nazywają się Liga Mistrzów. :!:LIGA MISTRZÓW :!: , a TVP ma okazje właśnie pokazać mecz mistrzów. Mistrza Hiszpanii i Mistrza Włoch. Ja rozumiem, że Atletico to nie jest marka na miarę Realu czy Barcelony, ale jest to mistrz. Mistrz, który już w tym sezonie dwa razy pokonał Real.

 

Mecz Atletico z Juventusem to będzie szlagier! Hit środowych meczów drugiej kolejki fazy grupowej LM.

 

Natomiast spotkanie Arsenalu z Galatasaray to nie jest żaden szlagier, to nie jest żaden hit, to nie jest nawet mecz mistrzów.

 

Ktoś sobie tutaj robi jaja z telewidzów. To jest marnowanie praw. Mam gdzieś występ Szczęsnego i jego bezowocną karierę. Chcę zobaczyć mecz, który jest esencją Ligi Mistrzów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...