Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co to za konkurs, w którym startuje dwoje zawodników (rzut dyskiem kobiet).

Cztery zawodniczki.

Dziś w TVP Sport finał MŚ kobiet do lat 20: Niemcy- Nigeria

Jeśli chodzi o tenis to dwutygodniowa przerwa. Później relacja z kilku meczów Pekao Open. Pomimo praw do WTA w Taszkiencie- brak tego turnieju w Programie. Następnie WTA w Tokio- 9 transmisji, turniej jest od niedzieli jednak relacje dopiero od czwartku. Wrzesień upłynie pod względem licznych powtórek z Mundialu. Warto zwrócić uwagę na MŚ w pięcioboju Nowoczesnym rozgrywanym w Polsce.Relacje z niego także w TVP Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://media2.pl/media/113590-Jesien-w-TVP-Sport-Pilka-nozna-tenis-sporty-zimowe.html#utm_source=sg&utm_medium=link&utm_campaign=popularne

Zaskoczeniem dla mnie jest mecz naszej Ekstraklasy w TVP 1. Myślałem,że emisja meczów Ekstraklasy tylko w kanałach kodowanych NC+. Wiadomo,że Puchar Niemiec od 1/16 finału, mecz towarzyski Niemcy-Francja także w TV otwartej.

 

Najlepsze są tam komentarze tych ludzi, którzy czytać nie potrafią i myślą, że nc+ ma na wyłączność LM od tego sezonu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w tym złego,że pokazują jeździectwo? Kanał sportowy TVP powinien pokazywać także dyscypliny, które u konkurencji raczej się nie pojawią. Zresztą lepiej,żeby pokazywali coś live,aniżeli 10 powtórkę jakiegoś meczu. Podobnie jak od przyszłego piątku do niedzieli transmisje z MŚ w pięcioboju Nowoczesnym,które odbywają się w Warszawie. Niedawno pokazywali kilka zawodów w zapassach. Bardzo dobrze,że urozmaicają ramówkę takimi transmisjami. 20.09 z kolei Badminton.27.09 kolejna relacja Golfowa.

Pierwszym meczem w ramach LM będzie potkanie Bayern-Manchester City.

I liga siatkówki w TVP Sport. Pierwszy mecz KS Camper Wyszków-SMS PZPS Spała 27.09 o 17:45. Także Polska Liga Hokejowa bez zmian w TVP Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://taksiegra.com/towarzyskie-starcia-pilkarskich-reprezentacji-w-tv/

 

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony meczem w TVP1. Ze studiem!

Można pochwalić znowuż Telewizje Polską

 

A co to za studiu w którym zdążą powiedzieć kilka banałów , Engel się głupio uśmiechnie i i przelączą się na reklamy ?

Już tego Ci mogę powiedzieć o czym będą rozmawiać i jaka treść rozmowy będzie. "Rewanż za finał" , przypomną skrót i gola z finału, wspomną, że nie będzie Messiego, nie ma Lahma. Powiedzą, że mecz będzie wyrównany i ciężko wskazać faworyta. Nic więcej nie zdążą bo zapowiedzą reklamy. Takie studia to o tyłek rozbić ! Nie widzieli jak robi się prawdziwe studio przedmeczowe nawet w tej całej TVP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artek1008 chwali fakt transmisji tak ciekawego meczu towarzyskiego na otwartej antenie mam wrażenie. Pamiętam jeszcze czasy, kiedy to było coś na porządku dziennym w TVP,ale dużo zmieniło się na rynku telewizyjnym. Czy na lepsze- dla tych co mają pieniądze może i tak, dla reszty niekoniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogli, ponieważ zaistniały dwa powody. Konkurencja daje w tym czasie kodowane MŚ w siatkówce i będzie pokazywać już za kilka dni eliminacje piłkarskich ME z udziałem Polski. Na zasadzie kontry My pokażemy wam i to za darmo w otwartym kanale mecz mistrzów świata Niemiec z wicemistrzem Argentyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...